PDA

View Full Version : КАК ДА СЕ ПРОМЕНЯ



silwinka
03-11-2010, 16:32
искам да се променя
да съм различна..
да не прекъсвам хората,да ме харесват повече,да не съм такава,да не съм зла,да не лъжа..
да обичам всички.
да променя стила си.
да съм по-добра ученичка..
ДА НЕ СЕ СРАМУВАМ И ПОСТОЯННО ДА СЕ ИЗЧЕРВЯВАМ,ДА НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАМ ТОЛКОВА..
как да го постигна?!!!

mon4oo
03-11-2010, 16:35
ами постави си го като цел '' кажи си че можеш и няма да се отказваш''

w0sh
03-11-2010, 18:12
запознай се с с мене.

Аз съм най-добрия ментор евър.

Всъщност, първата тъпка е да осъзнаеш,че не искаш тези черти. Втората е да не правиш това, което правиш.

eminemims
03-13-2010, 17:54
можее да постигнеш всичко само ако се настроиш за него,човече



by my idol - M.B.M

Heidy
03-15-2010, 14:15
Може би това ще ти помогне както на мен. Когато ми се отдадеше възможност да направя нещо, което би принадлежало на старото ми "аз", аз се замислях и веднага променях подхода си. Най-важното е, да го поискаш наистина - тоест не да го желаеш да стане изведнъж, а да желаеш да го постигнеш. Ако можеше да стане със щракване на пръсти нямаше да осъзнаваш после какво си направил всъщност, което си е доста полезен опит.

filmimilmi
03-15-2010, 16:52
Човек никога не се променя. Трябва да осъзнаеш дали има смисъл в това да подтискаш черти от характера си в името на това да те харесват повече. Това дори какво означава? Нямаш ли си приятели, които да те харесват такава каквато си? Моят съвет е да не се променяш, а да наблегнеш върху добрите си качества като им дадеш възможност да са по-изразени от лошите ти такива.

PLEYGIRL
03-15-2010, 17:23
Напиши си на един лист какво искаш да промениш в себе си и се замисли какво ще остане от самата тебе когато махнеш всичките си лоши черти... напиши също каква искаш да си... и си постави за цел да се превърнеш в такава , но това няма да стане за 1 ден ще са ти нужни поне 1 ,2 месеца дори и повече..., но първо започни с облеклото то първо ще ти даде нова емоция и нов начин на мислене след това започни с държанието мисли повече преди да кажеш нещо... погледни от интелигентната страна на живота и от това какво искаш да постигнеш и какъв човек да си... тази терапия съм я прилагала върху много мои приятелки и приятели естествено и върху себе си и действа... опитай :)