PDA

View Full Version : Пфф...немога да реша ...



InloveSeventeen
03-11-2010, 17:36
С приятелката ми сме заедно 6 месеца...тя е от друг град....Обичаме се прекалено много , обаче ... аз повече немога да издържам и немога да реша какво да направя...
Тя си идва петък , събота и неделя заминава, иска тия петък и събота да съм с нея, обаче аз си имам приятели и просто ме натоварва,тя като е там си е с фр'с постоянно навънка (аз бтв и нямам никакво доверие ,след като ме излъга за някой неща , с кой е била навънка и т.н) и за мен като е навънка там излиза + 2 момчета с нея, защото просто съм си го набил в главата,за тия 6 месеца ,се чувствам колкото и влюбен толкова и празен отвътре...тежко ми е изключително много , защото се обичаме , обаче разстоянието ме убива прихически , а аз немога да ходя при нея постоянно...а когато си дойде немога да се видя точно в събота с приятели навънка... и просто немога да реша...ако не съм с нея ще умра , ако съм с нея също умирам... (въпреки ,че по-бавно...) защото като не е до мен всяка нейна дума ме дразни и ме изнервя ... говоря с нея от 2 часа, моли ми се да съм с нея...но и в 2-та случая за мен е гадно...като мисля,че без нея ще ми е малко по-добре от другия избор , защото 5 дни няма да я видя,обаче като я видя ще искам пак да я прегърна ... а не трябва... СЪВЕТ pls... :S

sweetyytweety
03-11-2010, 17:42
амии трябва да избереш момичето или приятелите :) а и кво като е била навън с мом4ета само момичета фр ли тряа да има ? :? ако я обичаш бъди до нея :) .... а и любовта от разстояние не е за предпо4итане :С

Take_That
03-11-2010, 17:46
Трябва да решиш кое е по-важно за теб - приятелите или Тя. След като тя не е при теб през седмицата, ти не излизаш ли с приятелите си? Щом вече не се чувстваш добре с нея - остави я, залъгваш и себе си и нея.

П.С - Мисля, че се отказваш твърде лесно, при положение, че казваш, че я обичаш. Другата истина за мен е, че вече НЕ Я обичаш, само си си го втълпил в главата. Останалото ще си го спестя за себе си.

InloveSeventeen
03-11-2010, 17:51
Не,естествено ,че я обичам...просто нямам силите да съм с нея , като е при мен все едно съм в рая, обаче в тая връзка 80% от времето ми е зле , супер зле (аз с моите фр се събирам само събота и петък да поркаме) ... мисля да пробвам пак...просто знам,че като я видя и не съм с нея ше падна на земята...а ако съм с нея се самоунищожавам от вътре...както казах и в 2-та случая не ми е добре...
Иначе,не само му приятеллитеи нея да избирам ... трябва да избирам между щастието и любовта един вид....незнам , никой неможе да ме разбере...ще го кажа така... 80% от времето без нея ми е зле , през другото невероятно ... ако не съм с нея ще е обратното... ще ми е горе-долу добре , а като е тук , ще умра... ако съм с нея печеля любовта и ... ако не съм с нея се връщам към стария живот само с приятели и пиене...незнам и аз вече... писна ми от всичко ... А тя продължава да ме моли да остана с нея ,че неможе без мен ... и аз немога без нея ... обаче като не е до мен през тва време повръщам почти всеки ден от нерви...

sweetyytweety
03-11-2010, 17:54
разделете се за малко за да разбереш наистина какво чувстваш

Take_That
03-11-2010, 18:28
разделете се за малко за да разбереш наистина какво чувстваш

++++

InloveSeventeen
03-11-2010, 18:36
Сигурно ще се събера с нея...просто ще отделям по-малко време за нея като е тука...ако не съм с нея ,само мисълта ,че е с друг ме карааааа даааааа изтръпвам...

pErFeKt_GiRl
03-11-2010, 18:55
Защо излизаш с приятели те си само през уикендите,излезте през седмицата ако найстина я обичаш толкова колкото твърдиш не мисля ,че има кво да се колебаиш.Ако Алкохола и тфа да гледаш как да се напеиш е по важно от приятелката ти която обичаш и с която може да сте заедно едва два три дена значи ти не я обичаш а както казаха по горе просто май си си го втълпил това.А мисля, че нищо не прече с нея да излезеш през деня а с приятелите ти вечерта или обратното ''(аз с моите фр се събирам само събота и петък да поркаме) :shock: '' това като го написа имах чъството че го е написал някакъв алкохолик. незнам твойта дилема е по скоро алкохола и прителите ми или приятелката ми и любовта -мисля че отговора е ясен :)

soul1199
03-11-2010, 18:57
мале мале,момичето се опитва да идва при теб и прави всичко възможно да е с теб,а ти просто искаш да си излезеш с приятелите,звучи ми малко егоистично :-o

BlueParadise
03-11-2010, 19:04
Не прецаквай щестието си и кефа заради нея ... задавал ли си си въпроса,ами ако с мен се преструва или ме има само за събота и петък...ако там е с друг/и ... дори и да не е така,ти постоянно се мъчиш..а и то си е казано,връзка от разстояние е трудно да се поддържа и в повечето случаи проподат ... тайче .. ако наистина искаш да ти е кеф и да не се имъчваш - РЕЖИ

pErFeKt_GiRl
03-11-2010, 19:14
Не прецаквай щестието си и кефа заради нея ... задавал ли си си въпроса,ами ако с мен се преструва или ме има само за събота и петък...ако там е с друг/и ... дори и да не е така,ти постоянно се мъчиш..а и то си е казано,връзка от разстояние е трудно да се поддържа и в повечето случаи проподат ... тайче .. ако наистина искаш да ти е кеф и да не се имъчваш - РЕЖИ

не мисля,че ако тя си има друг/и ще си губи времето да го моли да са заедно и ще идва всеки уикенд за да го види.Ако и беше безразличен просто щеше да го разиграва той да ходи при нея или напрао да му бие шута :)

nIkEnCeTy_bE
03-11-2010, 19:15
мале мале,момичето се опитва да идва при теб и прави всичко възможно да е с теб,а ти просто искаш да си излезеш с приятелите,звучи ми малко егоистично Surprised

подкрепям :?

SoStarstruck
03-11-2010, 19:16
мале мале,момичето се опитва да идва при теб и прави всичко възможно да е с теб,а ти просто искаш да си излезеш с приятелите,звучи ми малко егоистично :-o

babyjoinmeindeath
03-11-2010, 19:34
А къф е проблема да си с нея и приятелите ти ? Смисъл аз като сам с моя приятел нищо не ми пречи да сам и с другите ми приятели даже и както ти казваш да "поркаме". Даже и по-весело си изкарвам като и той е там

MiRaCuLiX
03-11-2010, 19:43
Не разбрах много много кой ти е въпроса?!?
Значи ако е за разстоянието - то няма значение,стига и двамата да го искате и имате възможност да се виждате.И въпрос на доверие.
Ако е това ,че излиза с момчета - нормално неможе ли да има момчета приятели?Ти нямаш ли момичета приятелки?
Ако много я обичаш ,ще и имаш доверие.Риск печели,риск губи.
А отностно това с приятелите.Можете да се редувате...Малко с момичето ,малко с приятелите...

pussucetka
03-11-2010, 19:59
Еми според мен си заслепен от алкохолаа .. Вземи се стегни !

egois74e
03-11-2010, 22:59
говори с нея.. кажи и всичко, което каза тук на нас. Кажи и, че това разстояние те измъчва, че и нямаш доверие и то не по собствено желание. Решете си проблемите, защо винаги трябва другите да ви казват ... нека тя да ти каже как се чувства..чуй нейното мнение, а не нашето, защото нейното всеки случай е по-миродавно от нашето. Тя те познава- не ние... не знам и аз. Във всеки случай защо не си дадете време.. кажи и, че имаш чувства и, че исакш време да помислиш... време, през което тя да не се размотава с други момчета, и си помисли хубаво можеш ли, или не без нея... ако я преодолееш и си намериш приятелка от града смятам, че ще ти е значително по-лесно.Късмет {}