PDA

View Full Version : НАЙ-ДОБЪР ПРИЯТЕЛ



scrable
03-11-2010, 19:40
Значи с 1 приятел се познаваме от бебета и винаги сме си помагали и споделяли ... никога не сме се лугали ... но миналата година той замина за Кипър и много ми липсва ... плаках много , по цял ден си мисля за него ... чувахме се от време на време по скайп . И вчера той си доиде :grin: . Много се радвах (дори мама защото неговата майка е най добра приятелка с мама и се познават от бебета) ... Направо целия ден бяхме заедно ... Днес отново бяхме цял ден заедно ... Но незнам ... Всеки знае , когато е влюбен му е тупо и мисли само за този човек ... Нещо и на мен ми тъпо ... Явно , защото си тръгва сряда ( 17 март ) :-o :( :( петък субота и неделя той ще спи вкъщи и цял ден ще сме заедно ... Ще ходим на зологическата градина ... Но се чудя дали не ми е тапо , защото може вече да не го чувствам толкова близък ( аз го имам за бфф , но не винаги знаем какво чувстваме ) ... Той се сеща за мен ... донесъл ми е подараци от там и сам много доволен ... Но въпроса ми е дали не ми е тъпо , защото може би не го чувствам толкова близък (може да се бъркам , защото скоро си трагва и затова да ми е тъпо :) ) ... Затова питам дали може да го чувствам , защото да не ми е близък ...
Моля не се смейте и бъдете честни , защото това за мен е важно и ако може дайте съвети за да разбера дали този човек е още моят БФФ , който винаги съм обичал ( като приятел ) и от бебета сме заедно и израстнали ...!

L0ST
03-11-2010, 19:43
Малко много ти е объркан въпроса...Но аз смятам, че ти е тъпо, защото той пак ще замине. Нормално е, да не го чувстваш толкова близак, все пак кипър е далече от тука, пък и ако не сте поддържали постоянна връзка, е съвсем естествено да не го чувстваш като БФФ.

nIkEnCeTy_bE
03-11-2010, 19:48
Еми бих казала, че си влюбена. Щом толкова мислиш за него. Нормално е да ти е тъпо, щом си тръгва. Все пак се познавате от бебета, познавате се, не сте се виждали. Но не мисля, че е само заради това. Неможеш нищо да направиш, освен да си изживееш дните с него, щом ти е толкова близък. Като замине, чувайте се, пишете си често, за да разбереш, че можеш да разчиташ на него, че ти е БФФ и ти е близък. Все пак не мисля, че едно такова приятелство, макар и от разтояние, не е близко.

L0ST
03-11-2010, 19:49
Абе, nIkEnCeTy_bE, той майче е момче ...дано не е влюбен в приятеля си.. :D

nIkEnCeTy_bE
03-11-2010, 19:52
Стига бее човек :D Аз мислех, че е момиче. Доста странно приятелство ми излезе. :D

Chacho
03-11-2010, 19:54
Еми бих казала, че си влюбена. Щом толкова мислиш за него. Нормално е да ти е тъпо, щом си тръгва. Все пак се познавате от бебета, познавате се, не сте се виждали. Но не мисля, че е само заради това. Неможеш нищо да направиш, освен да си изживееш дните с него, щом ти е толкова близък. Като замине, чувайте се, пишете си често, за да разбереш, че можеш да разчиташ на него, че ти е БФФ и ти е близък. Все пак не мисля, че едно такова приятелство, макар и от разтояние, не е близко.

И аз си помислих, че авторът е момиче. Да, ама не!


....Г....Е....Й....

Хората си идват и си отиват, това е аксиома. Да се слагат многоточия на всеки три думи е тъпо - също аксиома. Има време докато догониш стила на писане на Яворов. Дотогава ни ги спестявай. Благодаря!

nIkEnCeTy_bE
03-11-2010, 19:57
Еми явно не е осъзнал, че има такива наклонности. и все пак хубаво е, че си имаш такъв приятел, защото някой и за такъв мечтаят. Рядко се намират. Ама мисля, че трябва да осъзнаеш какво чустваш.

L0ST
03-11-2010, 20:00
Аз рекох да му го спестя това :D . Иначе ако беше момиче, всичко щеше да е много сладко - от деца заедно, после плачеш като заминава, после пак се събирате и т.н. почти като в сапунка...

nIkEnCeTy_bE
03-11-2010, 20:08
Ти си по дискретните неща а :D Пф сега като се замисля, много гадно, че така не сте се виждали и сега пак трябва да се разделите. Гадно е като виждаш как си заминава близък човек.

scrable
03-16-2010, 05:28
Мерси на всички.Междудругото съм момче и не съм влюбен в него :D ...Просто осъзнах , че ще го вида чак другата годин и ... мерси отново :-D

scrable
03-16-2010, 05:30
Chacho внимавай кво говориш бе ей ! АЗ НЕ СЪМ ГЕЙ, иам си приятелка

L0ST
03-16-2010, 05:52
Ще ни прощаваш, ама всички останахме с такова впечатление след 1вия ти пост...

Tempest
03-16-2010, 06:10
не знам какъв тряа си, че да стигнеш до такова заключение... ХА! Нима не може да има приятелска любов?! И то между момчета? Еми ако всяко истинско приятелство е проява на хомосексуализъм... Вие сигурно за да сте хетеро не би трябвало да имате истински приятели... или имате, ама само си мислите, че са такива :)

Пич, още го имаш за най-добър приятел, щом изкарвате яко като си е тука.. кофтито е само, че живее далече по принцип и рядко се виждате, ама лятото, предполагам, или ти ше идеш при него, или той ше дойде при тебе.. търпение му е майката ;)

nIkEnCeTy_bE
03-16-2010, 08:38
Аз да съм казала, че е гей ?! В 1вия пост останах с впечатление, че е момиче, затова му писах така. Иначе хубаво е, че има такъв приятел, както казах, рядко се намират.

lentinko
03-16-2010, 08:43
той не е гей тои е мазен гей :D

dan40123
03-16-2010, 09:01
XAAXAXAXAXAXAXAXA XAXA XAX СУПЕР ТЕМА !! мн се смях, ква яка дискусия сте си направили:shock: . направо мисля да си принтирам дискусията ви и да я ламинирам и да си я залепя над леглото и всеки ден да си я чета преди лягане аахаха :lol: :razz:

ecstazy
03-16-2010, 09:02
не мога да ти разбера въпроса. Вие сте бфф, обичате се като приятели, той ти носи подаръци от там и т.н.. А ти какво питаш, дали знаем дали го чустваш, защото да не ти е близък.. човече наистина не мога да ти разбера въпроса

Затова питам дали може да го чувствам , защото да не ми е близък ..
Ако разясниш малко, може и да ти дам съвет :-o
А вие стига сте го нападали човечеца, само знаете да говорите, гей бил не знам си к'во си..много сте ми остроумни значи, ЕЙ :)

yoyoo
03-16-2010, 12:25
ами... и аз си помислих , че е момиче .. даже реших ,че въпроса е дали не е влюбена... но щом е момче .. според мен ти е тъпо защото ще си заминава а не защото вече не ти е толкова близък..щом сте заедно от бебета е нормално да се чувстваш така..

Tempest
03-16-2010, 13:21
той не е гей тои е мазен гей :D

по твоята логика - ти не си нещастник, ти си пълен нещастник :)

L0ST
03-16-2010, 13:28
той не е гей тои е мазен гей :D

по твоята логика - ти не си нещастник, ти си пълен нещастник :)

Ауу, PWNED!

Ами да така е, не бива да убиждате момчето, няма лошо в това да има добър приятел..

Tempest
03-16-2010, 13:31
той не е гей тои е мазен гей :D

по твоята логика - ти не си нещастник, ти си пълен нещастник :)

Ауу, PWNED!

Ами да така е, не бива да убиждате момчето, няма лошо в това да има добър приятел..

pwned, ама за да пишеш без да мислиш във форум, значи наистина трябва да си нямаш живот => нещастник...

MeLsSs
03-26-2010, 15:47
нали е бил в кипър запознал се е с други хора може би има друго бфф ама не занам това е мойто мнение :)

scrable
06-18-2010, 15:07
Мерси на вс. И lentinko ти за къв' се имаш бе . ДРИСЛИОО ! Гей ще викаш на някой друг просто явно нямаш приятели , които са готови на вс за тебе !!! НЕ СЪМ ГЕЙ . СПРЕТЕ ! Ако така сте разбрали написаното се извинявам . Просто се питам защо ми е така тъпо , макар че е още тук . Това е , а другото го написах просто за да ви покажа колко много го уважавам ! ПОЗНАВАМ ГО ОТ КАКТО СЕ Е РОДИЛ !!!! Хора не знам какво да кажа ... :-o . Така и ли не знаете какво е ПРИЯТЕЛ . Лично аз съм готов на всичко за тези хора , които винаги са ми помагали и подкрепяли , защото са ми доказали , че не съм и просто поредният олигофрен или задръстеняк . Извинявам се за думите просто се изнервих.