PDA

View Full Version : Голямо чудо, голямо нещо...



PinKchocolate
03-11-2010, 20:59
Значи накратко историята е това: както винаги искам забранения плод, т.е. харесах си едно момченце, казва се Димитър, което обаче си има гадженцеее... (Боже, какви обяснения праскам :razz: ) Та въпросния Митко обаче нещо много върви след мен, в смисъл че само мен търси, постоянно ме вика да излизаме и т.н. След като се запознахме преди 2-3 седмици в едно кафене, той направо си изостави приятелката, за да излиза с мен... Е сега какво да правяяяяяя?! Знам ли какво означава всичко това - не! Как да го разбирам - не знам! Съвет?

ShinBG
03-11-2010, 21:06
Ако приятелката му не ти е блиска или приятелка действай отмъкни го. 8)

PinKchocolate
03-11-2010, 21:07
Ако приятелката му не ти е блиска или приятелка действай отмъкни го. 8)Въпроса не е в това дали тя ми е близка или не... Дори не я познавам, но не знам той харесва ли ме, не ме ли харесва...

ShtrudeL
03-11-2010, 21:08
ох...


ХАХАХАХААХ ^^

Послушай предния коментар за блиСкте отношения ^^

asp1r1n94
03-11-2010, 21:13
Помисли ако беше ти вместо сегашната приятелка на това момче ... и той излиза с друга 8)

LadyDi
03-11-2010, 21:14
Говори с него де.

Аз в това време ще си извадя кристалната топка от кашона под леглото...

nIkEnCeTy_bE
03-11-2010, 21:17
Забранения плод е най вкусен ;) Никой не би се почуствал хубаво, ако му отмъкнат гаджето. Ама той пак щом ти прави такива намеци, явно има нещо. Говори с него, да ти изясни какво иска и какво не.

egois74e
03-11-2010, 21:25
^ :grin: :razz: ....... поговори с него .. не е задължително да питаш директно... попитай го в непринуден разговор как вървят отношенията му с приятелката му .. дали тя няма да се подразни, ако разбере, че излиза с теб вместо с нея.. а дали му пука от мнението и? и т.н. и т.н. ... можеш и напълно съзнателно да си го предразположиш да ти признае какво чувства към теб ... това си е вид манипулация :grin: И малко извън темата.. доакто не скъса с нея и не си сигурна, че няма чувства към нея по-добре не задълбочавай отношенията си с него.. просто като съвет {}

Monstre
03-11-2010, 21:28
^ :grin: :razz: ....... поговори с него .. не е задължително да питаш директно... попитай го в непринуден разговор как вървят отношенията му с приятелката му .. дали тя няма да се подразни, ако разбере, че излиза с теб вместо с нея.. а дали му пука от мнението и? и т.н. и т.н. ... можеш и напълно съзнателно да си го предразположиш да ти признае какво чувства към теб ... това си е вид манипулация :grin: И малко извън темата.. докато не скъса с нея и не си сигурна, че няма чувства към нея по-добре не задълбочавай отношенията си с него.. просто като съвет {}

+1 :)

PinKchocolate
03-11-2010, 22:20
Знам аз, знам, ама нали трябва да си начеша крастата, така де, да се назлорадствам, като го гледам, че ме е харесал... :-o И все пак ще си го поразпитам така... Отстрани, отстрани и право в десятката... 8-)

Lorrie
03-12-2010, 06:27
Щом е оставил приятелката си, значи изпитва нещо :р

iveetyy
03-12-2010, 07:20
Говори с него...само той може да ти каже...или отиди питай някоя врачка...

miminka__94
03-12-2010, 07:30
добре да приемем,че те харесва и щом върви толкова след теб може би ще зареже приятелката си и ще бъдете заедно . . . ноо като го знаеш как е постъпил с бившата ще имаш ли желание да си с него като утре може да види някоя и да тръгне да я каниии на "кафенце" и да остави теб :o

gabiiTu
03-12-2010, 07:43
Може и просто да си му некъв каприз. :-o Ве най-добре както казаха сички да говориш с него.

PinKchocolate
03-12-2010, 10:01
Стана тя, каквато стана... Днес сутринта в 5 часа ми звъни и ме буди, за да ми каже, че много ме харесвал и скъсал с приятелката си... :lol: Абе, карай да върви, пък каквото ще да става... Ако стане така и с мен, както стана с бившата му вече приятелка, прав му път... :) Случват се такива неща, никой не избира кой да харесва... :-P

SoStarstruck
03-12-2010, 10:08
Ако приятелката му не ти е блиска или приятелка действай отмъкни го. 8)Колко зряло...

Аз гаджета НЕ отмъквам,затова предполагам знаеш какво ще ти кажа .. !

vesinka899
03-12-2010, 10:10
айде честито :-P

PinKchocolate
03-12-2010, 11:05
Ако приятелката му не ти е блиска или приятелка действай отмъкни го. 8)Колко зряло...

Аз гаджета НЕ отмъквам,затова предполагам знаеш какво ще ти кажа .. !не съм го карала да тръгва с мен, той сам го реши, а щом вече харесва мен, а не нея няма смисъл да му казвам да стои с нея.

ReachlessGirl
03-12-2010, 11:15
Ако приятелката му не ти е блиска или приятелка действай отмъкни го. 8)Колко зряло...

Аз гаджета НЕ отмъквам,затова предполагам знаеш какво ще ти кажа .. !
++ Аз съм по същия начин!!! :?

иначе .. "честито" да ти е .. :? :?


п.с. най ги мразя тия дету се бутат в ЧУЖДО!

dunce
03-12-2010, 11:34
++ Аз съм по същия начин!!! :?

иначе .. "честито" да ти е .. :? :?


п.с. най ги мразя тия дету се бутат в ЧУЖДО!

Вие май си нямате друга работа освен да се заяждате.. в коментара над тебе момичето си казва, че тя не го е карала, а той сам е скъсал със старото момиче и е тръгнал да я сваля.

ReachlessGirl
03-12-2010, 11:38
Вие май си нямате друга работа освен да се заяждате..
да нямам си ..

Sladurcho
03-12-2010, 12:14
Еми поздравления Митко си харесва теб а не бившата му :) отивай си го вземай и толкова :) няма смисъл да мислиш дали и с теб така ще стане както с нея :)

Fruity
03-12-2010, 12:17
Е,значи развитие има. 8-) Ми,действайте!Излизайте,пъ може да се получи нещо сериозно.Успех! (:

PinKchocolate
03-12-2010, 12:45
Преди малко Митето беше вкъщи и ми се обясняваше какво и защо направил, каза че бившата му не му се сърди, че я е зарязал заради мен, каза че тя е казала, че напълно го разбира, защото й се е случвало. А нещото, което ще кажа на тези, които ме нападнаха, че се бъркам в чуждите работи, просто да разберат, че аз не съм го карала да я зарязва, той пое инициативата да ме кани на кафе и прочие, аз приех, защото си го харесах. Ако не беше ме канил, нямаше да се натискам.

Всичко зависи от ситуацията, мили момичета. Ако на вас ви се случи така? Той си има приятелка, но харесва вас и ви кани на кафе - какво? Ще му кажете да се връща при приятелката си, която дори не харесва вече ли? То минало и заминало. Така че няма какво да се обсъжда вече по този въпрос с "кражбата" на чужди гаджета. :wink: Нищо лично.

Ако иска да се връща при нея - пускам го, той си решава, ама щом е решил, че иска да е с мен ще си го държа! :-o

zay4e
03-12-2010, 13:15
Ако приятелката му не ти е блиска или приятелка действай отмъкни го. 8)

Браво на тебе , голям съвет и даде просто...... аман от такива хора

по темата.... не се бъркай в отношенията им,ако той те харесва сам ще каже на приятелката си "край" и ще иска да е с теб :smt012

POPFEN4E
03-12-2010, 14:19
Само така PinKchocolate :grin: Кефи се докато е с теб и го имаш а после да
става кво ще :)

Monstre
03-12-2010, 14:25
Преди малко Митето беше вкъщи и ми се обясняваше какво и защо направил, каза че бившата му не му се сърди, че я е зарязал заради мен, каза че тя е казала, че напълно го разбира, защото й се е случвало. А нещото, което ще кажа на тези, които ме нападнаха, че се бъркам в чуждите работи, просто да разберат, че аз не съм го карала да я зарязва, той пое инициативата да ме кани на кафе и прочие, аз приех, защото си го харесах. Ако не беше ме канил, нямаше да се натискам.

Всичко зависи от ситуацията, мили момичета. Ако на вас ви се случи така? Той си има приятелка, но харесва вас и ви кани на кафе - какво? Ще му кажете да се връща при приятелката си, която дори не харесва вече ли? То минало и заминало. Така че няма какво да се обсъжда вече по този въпрос с "кражбата" на чужди гаджета. :wink: Нищо лично.

Ако иска да се връща при нея - пускам го, той си решава, ама щом е решил, че иска да е с мен ще си го държа! :-o


Поне е бил честен с приятелката си. И много хубаво, че и тя го разбира. Случват се такива неща, явно и двамата не са се обичали чак толкова, че да има някакви драми. ^^
Късмет с него :)

LoVe3
03-12-2010, 14:34
Добре бе някой от вас с извинение ама са мн тъпи защо прочетете малко от темата и пишете безсмислени коментари като четете тема четете до край :? защото може като тук по друг начин да се развият нещата! Момичето в последствие каза че са станали гаджета и всичко е океу. От мен честито и дано не е само свалка за една седмица :)

w0lf
03-12-2010, 15:11
Не се е засегнала my ass
сигурно ако те види ще и се иска да те застреля

PinKchocolate
03-12-2010, 16:36
Не се е засегнала my ass
сигурно ако те види ще и се иска да те застреляПредполагам, но тя може да каже каквото иска. Така и така нищо не може да направи по въпроса, няма да го върже и да му вика. Не съм искала да ги разделям, просто така стана. Той ме хареса и.. Другото съм го написала по-назад в темата. А ако направи някоя глупост, например да ме търси да ме бие... Просто ще е огромна грешка. :)

justwondering
03-12-2010, 16:39
^ :grin: :razz: ....... поговори с него .. не е задължително да питаш директно... попитай го в непринуден разговор как вървят отношенията му с приятелката му .. дали тя няма да се подразни, ако разбере, че излиза с теб вместо с нея.. а дали му пука от мнението и? и т.н. и т.н. ... можеш и напълно съзнателно да си го предразположиш да ти признае какво чувства към теб ... това си е вид манипулация :grin: И малко извън темата.. доакто не скъса с нея и не си сигурна, че няма чувства към нея по-добре не задълбочавай отношенията си с него.. просто като съвет {}
Съгласна съм.

Take_That
03-13-2010, 09:49
Помисли ако беше ти вместо сегашната приятелка на това момче ... и той излиза с друга 8)

Абсолютно.
П.С - поговори с него относно това какво ще става с вас от тук нататък.

vesito13
03-13-2010, 10:50
Той явно е преценил с коя иска да бъде, избрал е теб, не виждам причина да се чувстваш виновна за нещо. :)

SmilezZz
03-13-2010, 11:22
Забранения плод е най вкусен ;) Никой не би се почуствал хубаво, ако му отмъкнат гаджето. Ама той пак щом ти прави такива намеци, явно има нещо. Говори с него, да ти изясни какво иска и какво не.

T91
03-13-2010, 11:49
Момичето ясно ви казва ,че не е искала да къса с приятелката си , нито го е карала , а той сам е действал . Обаче пак - Да не се бърка в чужди отношения . Ако има виновен то това е момчето , а не момата . Мислете , не по- скоро четете поне първата страница с коментари .

ПС. Успех с връзката , но отсега съм сигурен ,че и ти ще бъдеш зарязана заради някаква от кафене или дискотека .

ПС2. Силно се надявам да съм с грешно мнение .

soul1199
03-13-2010, 12:22
кажи му да избира м/у теб и нея :)

uBuTo
03-16-2010, 15:19
след като го харесваш вземай си го. какво се чудиш още :lol:

loliii
03-16-2010, 15:45
Авторке, не знам защо пишеш тема и питаш при положение, че някои хорица, които писаха тук се нуждаят от съвети повече от теб, ако ме разбираш! ;)

По въпроса .. Естествено, че нищо лошо не си направила. Такова нещо като "отмъкнах ти гаджето" няма. Той ако я е обичал/харесвал толкова много и тя, ако се е държала както трябва и е била точната за него, той нямаше да се заглежда по други. Кво му е пречило да ти бие шута? Нищо. Е като няма нищо защо да не си го вземеш..? :) Пожелавам ти късмет с него.

YourSupergirl
03-16-2010, 20:40
честито ^^

gLypChenCee
03-16-2010, 20:48
Чакай да попитам кристалното кълбо и щи кажа.. ;/

flowerlina
03-17-2010, 13:48
А на колко сте