PDA

View Full Version : моля ви, помогнете - уролог...



DemonchY
03-11-2010, 21:16
моля ви, трябва да ми кажете къде да намеря добър уролог в Бургас... или поне кой да питам... не мога да говоря с личната лекарка щото никой не знае, само аз си знам и да ида нали самичък... иии искам да знам откъде да намеря поне телефон на някой такъв лекар...щото главичката ми не се забелва и тр да отида на преглед... и по възможност някой може ли да ми каже колко вземат за преглед и там 'операцийката' която ще ми правят ... плс :(:( и без това ме е страх
П.С. пиша темата тук защото в отдела да здравни проблеми никой не отговори... :-# :-# напр ме е страх нз какво да правя вече..

Грешен раздел.
kalpazanka

WhiteOneBG
03-11-2010, 22:46
Отиди при ДжиПито и без тва ти трябва направление. И как така не се забелва забога - от кога е това?? НЕ може да се забели сама - не може да издърпаш кожичката назад защото боли или ?!?

voidwalker
03-12-2010, 07:31
Добре ве пич личната ти лекарка ще те изяде? Ще ти се подиграе? Ще каже на всичките ти приятел(к)и?
Незнам обаче аз съм човек който обича себе си и цени поне малко здравето си. И при най-малкия проблем отивам при личната. А тя е семейна позната.
Разберете го най-накрая докторите са там за да ви помагат, не за да се срамувате да ходите при тях. Специалистите били те уролози или гинеколози са професионалисти. Бъди директен и си кажи (покажи) оплакванията и те ще ти помогнат.
Просто не мога да разбера защо всеки го е страх да потърси помощ когато му се налага? Това е наше право и само нашата психиката ни пречи да се възползваме от него.
Реда иначе е прост. Отиваш при личната казваш и проблема (не е нужно да влизаш в големи подробности). Тя те насочва към специалист ( дава ти направление). Отиваш при него.