PDA

View Full Version : Какво съдържа изпита по психология в ПУ



EdinBulgarin
03-12-2010, 08:04
Имали информирани или хора преживели това чудо които да формулират за кво' иде реч' ? От всякъде се сипи различна информация. На места се казва, че има есе на други пък че е тест и тн. Но аз на точна информация не попаднах. Ако можете да кажете какво е било преди година - две, какво се очаква да е тази и можеби следващата :)
Опитах се да намеря някъква информация във сайта им но е мн. объркана работа. :-o

vesinka899
03-12-2010, 08:39
Понеже аз съм студента в ПУ и исках да запиша втора специалност Психология,паралелно с Биологията,една приятелка ми каза,че влизането в спец.Психология в ПУ е доста трудно,защото има голям наплев.По тази причина декана,който е на факултета приема "дарения",за да влезеш в тази специалност.Аз иначе по миналата година като кандидатствах писах на първо място психологията с матурата от български и литература.Не ме приеха.А иначе една колежка ходила на уроци и пак не я приели.Паднало й се да пише съчинение.Доста е трудно да влезеш,но пък пробвай.Успех ти пожелавам!

EdinBulgarin
03-12-2010, 09:03
Запознат съм с дарители по природа, но и с такива дето искат да влезнат но нямат подготовка. Осъзнал съм че само със желание не става затова ще се помъча с четене. Моята идея е минаване на матура по Философски цикъл и после правене на изпит по психология, защото оженката се умножава по 6 (поне така съм чул)
За сега съм натрупал любителски знания в областа но те едвали ще ми помогнат ако не знам какво представлява самия тест :)