PDA

View Full Version : Влюбен в момиче...



daskalit
03-12-2010, 08:45
Здравейте!
От няколко месеца съм влюбен в момиче... Постоянно мисля за нея, не мога да си я избия от главата.
Ние обаче сме само познати, дори не сме кой знае какви приятели.
Реших да й призная какво чувствам към нея като на 1ви март й подарих мартеничка с надпис "Обичам те". Оказа се обаче, че точно тогава тя имаше сериозни сем. проблеми и ми каза, че сега не й е до нищо. Аз се опитах да я разбера и не съм правил каквото и да е повече по въпроса. И сега незнам какво да правя. Аз й казах, че правих какви ли не глупости за да се запознаем, защото много ми допадна. Тогава тя ми отговори, че и тя искала да се запознае с мене ама не намерила начин. Това ме накара да си помисля, че изпитва нещо към мен. Досега сме ходили само 1 път на кафе и то с една нашо обща приятелка. Даже тогава те ме поканиха на кафе. Няколко пъти я каних на кафе ама тя все отказваше под различни извинения, в скайпа не си пишем кой знае колко... пишем се само ако аз я заговоря. В училище обаче е различно - тя идва при мен и си лафим за общи неща... Не мога да я разбера...
Казах й в скайпа един път, че явно тя не изпитва нищо към мен и не искам това да развали приятелството ни с надеждата да каже, че греша и, че изпитва и тя нещо към мен, но тя отговори, че за нея не е проблем...
Явно наистина не изпитва нещо към мен...
Но защо каза, че искала да се запознае с мене :?
Аз съм на 17, а тя на 15!
Какво да правя?

nIkEnCeTy_bE
03-12-2010, 09:08
Ами тя май не знае какво иска. Хем те викат на кафе, хем искала да се запознае с теб, хем когато я викаш на кафе да отидете, тя си намира оправдание. Явно има чуства към теб, но е срамежлива, и не иска да излезете насаме. Щом в училище си говорите, явно нещо я мъчи отвътре. Ти си и признал чуствата си, какво друго да направиш. Питай я дали ще стане нещо м/у вас. Ако продължава да си намира така извинения, няма смисъл да те занимаваш.

fenastz
03-12-2010, 09:10
Ми сближете се някак си.

GossipGirl89
03-12-2010, 09:15
Направил си най-доброто, което си можел като си й признал чувствата си. Оттук нататък нещата зависят от нея. Следващия път като се заговорите в училище я покани пак на кафе и ако откаже с някакво тъпо оправдание я попитай директно защо толкова много пъти ти отказва да излезете, след като тя самата е казала, че е искала да се запознаете

DevilWish
03-12-2010, 10:37
Това, че е искала запознанство не значи, че задължително си бил обект на желанията и ;) може да е искала просто да станете приятели.Освен това по нещата, които прави се вижда, че всичко при нея е на приятелска почва.По-хубаво се откажи, защото си вкарваш напразни илюзии.Най-добре говорете един път и тогава ще знаеш със сигурност

ivcheto0o
03-12-2010, 13:12
Това, че е искала запознанство не значи, че задължително си бил обект на желанията и ;) може да е искала просто да станете приятели.Освен това по нещата, които прави се вижда, че всичко при нея е на приятелска почва.По-хубаво се откажи, защото си вкарваш напразни илюзии.Най-добре говорете един път и тогава ще знаеш със сигурност

Krisiity
03-12-2010, 13:23
Ами тя май не знае какво иска. Хем те викат на кафе, хем искала да се запознае с теб, хем когато я викаш на кафе да отидете, тя си намира оправдание. Явно има чуства към теб, но е срамежлива, и не иска да излезете насаме. Щом в училище си говорите, явно нещо я мъчи отвътре. Ти си и признал чуствата си, какво друго да направиш. Питай я дали ще стане нещо м/у вас. Ако продължава да си намира така извинения, няма смисъл да те занимаваш.

+2

filmimilmi
03-12-2010, 13:57
Стига глупости с това, че не знае какво иска. Тя много добре си знае какво иска щом е отказала толкова открито на съвсем ясно предложение. Остави я намира поне докато тя не реши да се заинтересува от поканата ти. Тя по всяко време си остава валидна, щом чак си й признал, че я обичаш. Вече има 2 основни проблема: Има те за сигурен и така значително губи интерес, а второ, отказът е бил категоричен и ясен. Сега не е хубаво да ставаш обсебващ и да я обсипваш с признания в любов, изчакай я сама да прецени иначе ще я отблъснеш съвсем ако още малко караш в същия дух и едва ли не й кажеш, че не можеш да живееш без нея.

justwondering
03-12-2010, 16:45
Дава ти противоречиви сигнали :?
Май наистина не знае какво иска. Трябва да се опознаете повече, според мен. :)

п.с. това, че не ти пише по скайп не значи, че не иска да си говори с теб. Имам приятелка, която като се видим не спира са ми говори, но пък в скайп не ми пише. Просто е такава. :)

guinessgirl
03-12-2010, 21:00
мн го мразя това 'аа имам си проблеми,не ми е до връзки сега.'

ми нали човекът срещу теб ше те успокоява и ше ти помага да се справяш с трудностите бе.........................
добре,отделен въпрос,изпускам си нервите 8-)

---

а иначе,ми мацката не те харесва,разиграва те.

lubomirky
03-12-2010, 21:57
тя е на 15, а ти на 17 и ти ходиш по нейния г.ъ.з? интересно..

FantaMen
03-13-2010, 06:46
Tогава тя ми отговори, че и тя искала да се запознае с мене ама не намерила начин.

Не ви Утива акъл на 17 годишен и 15 годишно момиче...Осъзнайте се малко пораснете пък тогава може да се получи нещо... Нищо лично но тя е 2 години по малка от теб и от прочетеното бая си те върти :X .... Всеки има право на грешки но няма право да ги повтаря .. ;)

Nakadah
03-13-2010, 06:48
Ами тя май не знае какво иска. Хем те викат на кафе, хем искала да се запознае с теб, хем когато я викаш на кафе да отидете, тя си намира оправдание. Явно има чуства към теб, но е срамежлива, и не иска да излезете насаме. Щом в училище си говорите, явно нещо я мъчи отвътре. Ти си и признал чуствата си, какво друго да направиш. Питай я дали ще стане нещо м/у вас. Ако продължава да си намира така извинения, няма смисъл да те занимаваш.

+
но не забравай че може да има и др момче за което не знаеш...

daskalit
03-13-2010, 07:25
но не забравай че може да има и др момче за което не знаеш...
Сигурен съм, че няма никой друг, защото тази наша обща позната й е най-добра приятелка и ми каза, че няма друг.
А аз след като й признах какво чувствам не съм говорил изобщо по този въпрос с нея. Държа се с нея както с всяка друга. Така, че не може да става и дума за преследване и т.н. :)

Nakadah
03-13-2010, 07:30
но не забравай че може да има и др момче за което не знаеш...
Сигурен съм, че няма никой друг, защото тази наша обща позната й е най-добра приятелка и ми каза, че няма друг.
А аз след като й признах какво чувствам не съм говорил изобщо по този въпрос с нея. Държа се с нея както с всяка друга. Така, че не може да става и дума за преследване и т.н. :)

а тя няма да те излъже!

ех и ти ще пораснеш... ма след време...

Take_That
03-13-2010, 09:18
Направил си най-доброто, което си можел като си й признал чувствата си. Оттук нататък нещата зависят от нея. Следващия път като се заговорите в училище я покани пак на кафе и ако откаже с някакво тъпо оправдание я попитай директно защо толкова много пъти ти отказва да излезете, след като тя самата е казала, че е искала да се запознаете


++++++

vesito13
03-13-2010, 09:24
Направил си най-доброто, което си можел като си й признал чувствата си. Оттук нататък нещата зависят от нея. Следващия път като се заговорите в училище я покани пак на кафе и ако откаже с някакво тъпо оправдание я попитай директно защо толкова много пъти ти отказва да излезете, след като тя самата е казала, че е искала да се запознаетеСъгласна :)
Но ще допълня, спри да и повтаряш за чувства и за голяма любов и т.н., това може да изплаши едно 15 годишно момиче, а и самите думи "Обичам те!" вече се използват толкова фалшиво и без да се чувства любов, че не всеки може да ги оцени.