PDA

View Full Version : ALL4CLASS



kamy
03-12-2010, 14:41
Здравейте!

Преди два дни най-накрая с моя клас решихме и се записахме в конкурса на Пепси all4class! :) какво мислите? Има ли други тук, които участват в конкурса? Трудно ли се събират толкова много гласове?

filmimilmi
03-12-2010, 14:44
Мисля, че както винаги става в България, накрая ще се събере специален клас от роднини или клас, в който има поне един роднина на някой от администрацията на Пепси. :)

yahhooo
03-12-2010, 17:49
Нищо не мисля

Dopeass
03-12-2010, 19:03
моя клас се канеше да участва. Съседния клас е вътре :lol: Няма шанс

Yoana
03-12-2010, 22:13
съседния клас участва :-o не мисля, че си заслужава..сметнахме им, че, за да съберат 1500 капачки, трябва всеки да даде по 130лв някъде, което си е евтино като за екскурзия...но ако я спечелят. Но най-вероятно наистина ще пратят подбрани хора

Biskfitka
03-12-2010, 22:24
И моя клас говорише нещо за тва ама...не бъдете толкова наивни :lol:

kamy
03-15-2010, 10:06
Yoana: съседния клас участва не мисля, че си заслужава..сметнахме им, че, за да съберат 1500 капачки, трябва всеки да даде по 130лв някъде, което си е евтино като за екскурзия...но ако я спечелят. Но най-вероятно наистина ще пратят подбрани хора

Е, да, ама не мисля, че само хората от класа ще пускат гласове. Нали все пак можеш да кажеш на приятели да пускат гласове за твоя клас, на роднини. Не мисля, че толкова трудно ще се съберат гласове. Макар че ако е някой клас с богаташчета сигурно ще могат доста повече гласове да се съберат. Стискам палци да не е така де. Не може всичко навсякъде да е измама все пак ;)

MakeMeLaugh
03-15-2010, 11:21
Колкото раздаваха телефони (може и да не сте разбрали даже, че го е имало), толкова ще е и тази екскурзия.
Както и останалите им бивши 'промоции'.
Пък и с малко математика излизат други интересни сметки.

kamy
03-15-2010, 14:41
Колкото раздаваха телефони (може и да не сте разбрали даже, че го е имало), толкова ще е и тази екскурзия.
Както и останалите им бивши 'промоции'.
Пък и с малко математика излизат други интересни сметки.

Е как?! Не може да е лъжа и ей така да си играят само. Не мисля че няма да отиде все пак някой клас. Какви сметки? Не мисля че е невъзможно да се съберат гласовете... замисли се малко. не са чак толкова много.

MakeMeLaugh
03-15-2010, 15:37
Сметки имах под предвид, дето горе ти сметнаха колко пари излиза.
За промоцията на Девин с 11-литровите туби някой да спечели нещо - не, те дори адресите на наградите не бяха реални, служителите в магазините дори бяха тествали етикетите - печеливши няма.
Или е имало да замажат очите.
Другото което е - много често има схеми кои капачки и т.н. кога да се пускат на пазара или всеки вид има различен брой от, т.е. винаги нещо не ти достига обикновено.
Предвид и политиката на Пепси България, аз не бих се надявал много.
Но всеки сам избира в кое да вярва и за кое да играе.
Сетих се за пример и за известно бг радио каква награда предостави под надслова за екскурзия и изискана вечеря - а те беше шведска маса в София ;д
А Пепсито са с пресен случай от Коледната игра, щом за Коледа така се отнесоха, сега ли чакаш..;д
Въпроса не е в това да се съберат гласовете - въпроса е другаде, колко реална е играта, колко напудрена, какви са истинските условия зад рекламата. Щото те няма да са 1 към 1.
Та такива работи, няма смисъл да си чешем езиците, след като си оптимист и те сърби да 'играеш' - играй.

Като цяло играта е много хитро замислена и комуникирана към тийн-овете, понеже те лесно се манипулират, наивни са, смеят да прекаляват с нещо към което се зарибят, зависими са от текущата шумност/мода на рекламите и т.н. И по-лесно се прикриват издънките, по-лесно се впечатляват. Маркетинг :)

antiWHAT
03-15-2010, 15:39
2ма мои приятели спечелиха телефоните на кока кола ;)

MakeMeLaugh
03-15-2010, 15:41
Не говорим за КК. Там стоят по-другояче нещата за щастие :)

gabi_94
03-15-2010, 18:03
аз съм разочарована от пепсито, от капачките за Коледа бях спечелила нещо, не си спомням какво и не ми го доставиха...Преди също бях спечелила някаква топка и пак не ми я доставиха, нито се обадиха...бе много скептично съм настроена към техните промоции и игри...

Macallan
03-15-2010, 18:16
пф то трябва да дадеш толкова пари за пепси почти колкото ти струва самата почивка ... защото като се група от 26 човека има и големи отстъпки тъй че по добре вкарай още 200-300 лева и си почивай спокойно.

SunSmile
03-16-2010, 08:23
Нашият глас е регистриран, но не знам да има такива маняци на Пепси, които постоянно да пият и да регистрират кодовете. Бяхме го изчислили колко коли трябва да се изпият и стигнахме до заключението, че всеки трябва да даде по около 100-120 лева само за пепсита, което голямо прахосничество на тоя етап от живота ни и май никой нищо не пие и не регистрира :)

Pwnmaster
03-16-2010, 09:22
...и то пък Пепсито каква боза е станало...

unipop
03-17-2010, 07:37
Ако това е страница, в която се обсъжда новата промоция на Пепси, много е тъпо модераторът да бъде служител на Кока-Кола???? Доста смешно излиза някой от Кока Кола по форумите да убеждава, че играта не струва...пък и доста активно го прави...Та май някой друг се опитва да манипулира тинейджърите....

unipop
03-17-2010, 07:40
2ма мои приятели спечелиха телефоните на кока кола ;)


Кока Кола раздаваха камиончета. Пепси раздаваха телефони - да са им честити на двамата ви приятели, които са си ги получили

unipop
03-17-2010, 08:11
Това е страницата на нашия клас.

http://www.all4class.com/classes/268117/

Ако имате излишни капачки, гласувайте за нас.

kamy
03-17-2010, 11:18
Това е страницата на нашия клас.

http://www.all4class.com/classes/268117/

Ако имате излишни капачки, гласувайте за нас.

Много е яка странциата, нашата няма толкова снимки още . Успех на вас :-P
Това видя ли го ?
http://www.all4class.com/news/vseki_delnichen_den_all4class_com_shte_predostavq_ po_40_koda_za_glasuvane/

svetlio714
03-18-2010, 03:59
Щом и кока-коладжиете се уплашиха от "Пепси" значи са мнооогооо зле и кризата ги е ударила якоооооо ! Не се плашете толкова, време беше " Пепси" да вземе своят реванш и го прави по- супер начин :grin: Кога някой е давал подобна награда? А за тия ,които изчисляват колко трябва да похарчат, за да спечелят, явно забравят, че имат роднини, познати и още много хора около себе си, които с удоволствие биха им помогнали, ако ги помолят както трябва!!! 8) Но какво ви съветвам, ние нали го правим, ама я да ви видя конкуренцията....
Но ,много ме кефи човека " кока-кола"- чак ме радва! Май последния и неговата фирма вървят към- :booooomb: :D

MakeMeLaugh
03-18-2010, 15:53
Много е забавно , когато някой се изказва прекалено надъхано и неподготвен :)

П.П. Темата е създадена по друг въпрос ;)

Biskfitka
03-18-2010, 20:57
За тия,които обиждат Кока-Колата....Пепсито е много по-голям буклук..вкусът му е ужасен...
А за тва състезание-не бъдете наивни.. :lol:

jghgh
03-18-2010, 21:01
unipop, да не си агент на Пепси? :lol:

filmimilmi
03-18-2010, 21:27
Точно Пепси с/у Кока Кола. Работещите в цеха го избиват на чест и комплекси. Никой да не се обижда, но наистина, какво защитавате? Богатите собственици на вашите фирми, които не си знаят милионите ли? Какъв е смисъла? Даже лични съобщения получих... :lol:

svetlio714
03-21-2010, 22:51
Много е забавно , когато някой се изказва прекалено надъхано и неподготвен :)

П.П. Темата е създадена по друг въпрос ;)

Направо ме уби! :razz: Ние нека да си ираем и да печелим награди, пък ти си страдааай по твойта кока-кола. Преди няколко години трябваше брат ми да гледа Хари Потър и бе спечелил билет от вас/ коладжиите/ ама на входа на киното му казаха, че нямааааааа- толкова често ви се случва, че чааак ...не знам :? Поне другите/ пепситата/ играят честно- един ще спечели и толкоз, а през другото време утешителни награди да искаш! :grin:

svetlio714
03-21-2010, 22:55
Това е страницата на нашия клас.

http://www.all4class.com/classes/268117/

Ако имате излишни капачки, гласувайте за нас.

Дано ви оценят от Пепси- яка страница имате, ние само гласове събираме и чат-пат някоя снимка. Все пак важни са гласовете, нали?! Дерзай, конкуренциооо :grin: 8)

bloodyF
03-22-2010, 09:34
нашия клас има регистрация и 0 кода :Д
повечето пият кола само 8-)