PDA

View Full Version : Харесвам я, но как да и го кажа?



creativemax
03-12-2010, 14:06
Здравейте! Харесвам едно момиче, но не знам как да и го кажа. Големи прители сме и не желая да си разваляме отношенията. Казва ми, че аз и допадам най-много от класа. Имаме един "хубавец" според момичетата и тя ми каза, че би станала гадже с мен отколкото с него. Как да и го кажа. Страх ме е да не ме отреже :D
Моля без спам и обиди
Благодаря!!!

filmimilmi
03-12-2010, 14:19
Не трябва да й предлагаш преди да си разбрал. Ако сте в супер добри отношения, вероятно няма да ти откаже да си поговорите за малко по-интимни теми. Разпитвай я какъв е животът й в момента, има ли си приятел и т.н. Ако евентуално е свободна, почвай с намеците, предложи й да работите заедно по доклад за някой предмет или пък просто, че имаш нужда от помощ за домашното по математика... Все нещо може да се измисли.

creativemax
03-12-2010, 14:24
Приятел си няма, питал съм я. Преди бяхме скарани, но това отвина иначе на скоро има 1 доклад :D
Пък ходим на много места заедно, скоро трябваше да купим подарък на класната и ходихме с часове и по няколко пъти заедно. :oops: :oops: :oops:

twilightHeart
03-12-2010, 14:40
Кажи и че много я харесваш и значи много за теб. Просто направи каквото смяташ, че трябва или каквото ти дойде. Аз винаги съм подкрепяла това, че мъжа трябва да направи първата крачка. Пък и тя може да изпитва същите чувства.

user15
03-12-2010, 14:47
`Мнго ми харесваш! Искам да се ебем! ` :-D

twilightHeart
03-12-2010, 14:50
`Мнго ми харесваш! Искам да се е***! ` :-D

Оф спрете се! Егати простаците дет` сте. Като нямате мнение или не можете да помогнете, не пишете. Какво само си избивате простотиите и се подигравате с проблемите на хората.

creativemax
03-12-2010, 14:53
twilightHeart Благодаря ти, както и на filmimilmi, но не е толкова лесно. Смисъл, ако ме отреже :D просто това си го мисля всяка вечер и съм измислял всякакви начини, но ме е страх, просто не искам да си загубим приятелските отношения...

twilightHeart
03-12-2010, 14:58
Еми, ако те отреже в крайна сметка поне ще знаеш какви чувства изпитвате един към друг.

Аз имам един много добър приятел, дето е хипер пича. Два пъти ходих с него и после се разделяхме, обаче продължаваме да сме приятели и всичко е все едно нищо не се е случило.. Абе аз ти препоръчвам да бъдеш смел, ако наистина я харесваш. Защото после тя може да си намери друг, сериозен приятел и ти да съжалиш, че не си и разкрил чувствата си. Ако и кажеш поне ще си наясно със самия себе си, че си опитал.

creativemax
03-12-2010, 15:05
^Благодаря още един път. Ще опитам след няколко дена като тръгнем на даскало. И наистина трябва да избързам, защото много почнаха да я закачат и да и се предлагат в училище.

LittleCuteStar
03-12-2010, 17:40
ъЪъ . . .
Може да я поканиш няколко пъти на къфе или на разходка!Потова време може да говориш за нея да и споменаваш и да и правиш намеци и ако видиш че тя не се дърпа и предложи! Но не с думите "Искъш ли да сме си гаджета„ Може да и кажеш Искаш ли да опитаме да имаме някакви други отношения и да я хванеш за ръка и да я погледнеш в очите ;)

Според мен това е много добър план ;)
Стискъм палци ! :)

creativemax
03-12-2010, 18:31
^Eми ще действам... Вие така ме окуражихте, че няма как да не действам... Който има още коментари по темата да пише :)
Пък аз ще докладвам :D

EdinBulgarin
03-13-2010, 12:31
И в тази тема ще напиша мнението си - Без капка страх! нито крачка назад! Защото ще дойде момента в който ще я виждаш често и ще ти иде да си удряш главата в стената, че не си опитал 8)

jFoxx
03-13-2010, 13:14
И в тази тема ще напиша мнението си - Без капка страх! нито крачка назад! Защото ще дойде момента в който ще я виждаш често и ще ти иде да си удряш главата в стената, че не си опитал 8)

+1 :]

rammstein123
03-13-2010, 17:38
Щом ти е казала, че те предпочита пред "хубавеца", можеш само да си вдигнеш самочувствието. По начина ти на писане личи, че не си от фешъните и кифлите, затова не прави тъпи грешки. Няма от какво да се срамуваш, мисля, че само би спечелил. Успех. :)

LittleCuteStar
03-13-2010, 19:13
Щом ти е казала, че те предпочита пред "хубавеца", можеш само да си вдигнеш самочувствието. По начина ти на писане личи, че не си от фешъните и кифлите, затова не прави тъпи грешки. Няма от какво да се срамуваш, мисля, че само би спечелил. Успех. :)

+1 ;-]

twilightHeart
03-15-2010, 12:32
Какво стана? Каза ли и? Как го прие? Разказвай!!

creativemax
03-15-2010, 13:20
Болна е и не може да дойое на даскало :(
Жив и здрав - другата седмица

lastchoice
03-16-2010, 15:29
според мен всички са прави. направо действай!!! стискаме палци. =; 8-)

LittleCuteStar
03-16-2010, 17:14
После да разказваш ей :D:D :-P

Molzinka
03-17-2010, 11:26
И в тази тема ще напиша мнението си - Без капка страх! нито крачка назад! Защото ще дойде момента в който ще я виждаш често и ще ти иде да си удряш главата в стената, че не си опитал 8)

Подкрепям с 10 ръце! 8-)

tedak
03-19-2010, 10:46
И в тази тема ще напиша мнението си - Без капка страх! нито крачка назад! Защото ще дойде момента в който ще я виждаш често и ще ти иде да си удряш главата в стената, че не си опитал 8)

Подкрепям с 10 ръце! 8-)

C моите стават 20 :D 8)