PDA

View Full Version : Ама вие сериозно ли така правите?



shalala123
03-12-2010, 14:26
Въпросът ми е и към двата пола:

Момчета, наистина ли смятате , че ще "забиете" някое момиче с реплики като " оу, мърша страшна си ш'тъ скъсъм" ; " мн си яка , п*тко ща клатъ кът гладин цигънин зрялъ джанкъ"; " ей курво , ш'тъ помпъм нъ заднъ до скъсвъни" ? :shock:

И към момичетата: сериозно ли ви действат такива реплики ?!?!?! :-o :-o

Явно аз си живея я някакъв измислен поетичен свят на "изтънчени" , сравнено с горните, думи. Какво толкова й има на думата секс, че не я използвате вече? :(

П.С. Опитах се да запазя оригиналното произношение на фразите. Не съм толкова неграмотна.

w0lf
03-12-2010, 14:32
омг в кой град живееш

Sh@d0w
03-12-2010, 14:36
омг в кой град живееш

Сигурно искаш да попиташ "В кое село живееш?" ;)

shalala123
03-12-2010, 14:39
Варна. За протокола да отбележа , че не съм нито от Владиславово, нито от Аспарухово и тем подобни.

А дори не съм сигурна , че и най-дивата селянка би се впечатлила в положителен смисъл от подобно нещо.

golqmumnik
03-12-2010, 14:45
Ас сам сиганчето Тони, мъкнем с батко ми кашони,ела при мен да ми галиш к*ура и после отзад ша ти го тура.Азс сам ромски инвеститор,ела да лижа твоя клитор, после ша те вода в махалата, да ти го тури и родата.
На мен ми връзват с тая реплика,готен съм нали 8)

w0lf
03-12-2010, 15:00
Попитах за града заради цветущите реплики. Иначе не знам кое самоуважащо се момиче ще позволи да и се говори по такъв просташки начин. Явно не са много интелигентни.

twilightHeart
03-12-2010, 15:06
На мен като ми кажат така и можете да се сещате какъв е отговора.. :wink: Защото в крайна сметка всеки си има достойнство (е почти всеки) и да му кажат такова нещо е наистина много долно. която се върже трябва да е егати селянката.

anna93
03-12-2010, 15:08
Има момчета, които ще използват такива думи, за да свалят момичета, но има и момичета, които ще се вържат на тези думи. Тези момчета, които иползват такива реплики са доста големи идиоти. А момичетата, на които въздействат такива реплики явно са доста закъсали от липса на секс и на гаджета.

w0lf
03-12-2010, 15:12
или пък са по големи идиоти от момчетата?

DevilWish
03-12-2010, 15:15
или пък са по големи идиоти от момчетата?
Така и така ;) Тъпа е тя да му се върже, не момчето да се пробва ;)

w0lf
03-12-2010, 15:30
indeed

blue_ice
03-12-2010, 15:38
че кво му има на владиславово, бе мила :lol: :lol: :lol: а ся и аз да се изкажа по темата.. до сега не съм чувала чак такива превзети изрази и не мисля, че са толкова често срещани. Не знам ти къде живееш или от кое дскл си, но поне в моето ежедневие са рядкост. Просто не им обръщай внимание или се забавлявай, като ги слушаш както правя аз. Като пораснат тия хлапета сами ще си се смеят на глупостите, които са дрънкали като малки.

wasch0
03-12-2010, 15:48
Не,не,не.. не се притеснявай това не действа положетелно, а точно обратното.. Най-много момичето да го напсува или да не обърне внимание :-D

Monstre
03-12-2010, 16:01
Почти на всяко момиче му харесват тея реплики
без мен :?


Ами при вас явно момичетата са с по-различно мислене. Аз лично не познавам някое, на което би му харесало такова нещо. Иначе като ми каже някой така, не му обръщам особено внимание или му се изсмивам. :-D

anonimchetou
03-12-2010, 16:12
мале аз като чуя няква такава реплика и направо ми се скъсява животеца с 5 години !!! ТОЛКОВА ДА МИ Е ПРОТИВНО СМЕШНО ЛАПЕШКО ТЪПО ГРОЗНО СЕЛСКО и т.н. и т.н... ОТВРАТ !! Незнам кое момиче би се впечатлило от подобни реплики но със сигурност знам че доста често се употребяват с тази цел - да впечатлят някоя мацка.

justwondering
03-12-2010, 16:25
На мене ако така ми кажат ще покажа среден пръст или ще го нахраня макар че принципно съм възпитана. Но такива простаци не мога да ги трая.

PinKchocolate
03-12-2010, 16:54
Да, това ако някой ми го каже ще го заключа в една клетка с разгонен негър и ще му пожелая приятно прекарване... С любов! :oops: 8-)

T91
03-12-2010, 17:13
Въпросът ми е и към двата пола:

Момчета, наистина ли смятате , че ще "забиете" някое момиче с реплики като " оу, мърша страшна си ш'тъ скъсъм" ; " мн си яка , п*тко ща клатъ кът гладин цигънин зрялъ джанкъ"; " ей к***во , ш'тъ помпъм нъ заднъ до скъсвъни" ? :shock:

И към момичетата: сериозно ли ви действат такива реплики ?!?!?! :-o :-o

Явно аз си живея я някакъв измислен поетичен свят на "изтънчени" , сравнено с горните, думи. Какво толкова й има на думата секс, че не я използвате вече? :(

П.С. Опитах се да запазя оригиналното произношение на фразите. Не съм толкова неграмотна.


:razz: Момиче това е смешно . Предполагам само селяните от селцата се изразяват така . Да. Като се замисля познавам селяндур говорещ по този начин !

IndependentGirl
03-12-2010, 17:29
Няколко пъти ми се е случвало.. #-o
Но честно казано изобщо не ги отразявам.. ;]

SkiCatA
03-12-2010, 17:44
Аз никога не употребявам такива изрази от изброените пред когото и да е било. :D :D :D :D Т'ва са баси педерасчетата дет говорят така на момиче :D :D :D :D .

filmimilmi
03-12-2010, 17:48
Никога не съм чувал да се сваля така момиче. Или говориш глупости, или преувеличаваш, или връстниците, от които си чула тези реплики са безпризорни.

fenastz
03-12-2010, 19:16
Доводите ти са абсолютно коректни и правилно изложени, но държа да отбележа факта, че





























































ЩА СКЪСАААААААААААМ :D :D :D :-)

VforVendeta
03-12-2010, 19:30
Въпросът ми е и към двата пола:

Момчета, наистина ли смятате , че ще "забиете" някое момиче с реплики като " оу, мърша страшна си ш'тъ скъсъм" ; " мн си яка , п*тко ща клатъ кът гладин цигънин зрялъ джанкъ"; " ей к***во , ш'тъ помпъм нъ заднъ до скъсвъни" ? :shock:

И към момичетата: сериозно ли ви действат такива реплики ?!?!?! :-o :-o

Явно аз си живея я някакъв измислен поетичен свят на "изтънчени" , сравнено с горните, думи. Какво толкова й има на думата секс, че не я използвате вече? :(

П.С. Опитах се да запазя оригиналното произношение на фразите. Не съм толкова неграмотна.

Накара ме да се замисля.

Може би ако живеех в някое гето, или общо казано в среда на нискоинтелигентни хора - и аз щях да се питам същото.

А относно въпроса ти: Излез разходи се малко, възможно е да откриеш и нормални хора, все още.

ShtrudeL
03-12-2010, 19:37
И към момичетата: сериозно ли ви действат такива реплики ?!?!?!

Такива кретени моментално отиват в графата "Тъпанари не заслужаващи вниманието ми" ^^ Глупави човеци.

Ayhan94
03-12-2010, 19:40
незнам аз такова нещо не съм виждал, ма ти мн си се вкарала в филма :D

nicolepcd
03-12-2010, 21:24
Ъъъ, рипийт плийз :lol:

ReachlessGirl
03-13-2010, 06:16
СЕРИОЗНО НЕ се връзвам на такива неща, по - скоро ги мисля за прекалено ограничени и селски .. :? :?

Тия дету се връзват трябва да ти е ясно какви са .. :?

Nakadah
03-13-2010, 06:49
Въпросът ми е и към двата пола:

Момчета, наистина ли смятате , че ще "забиете" някое момиче с реплики като " оу, мърша страшна си ш'тъ скъсъм" ; " мн си яка , п*тко ща клатъ кът гладин цигънин зрялъ джанкъ"; " ей к***во , ш'тъ помпъм нъ заднъ до скъсвъни" ? :shock:

И към момичетата: сериозно ли ви действат такива реплики ?!?!?! :-o :-o

Явно аз си живея я някакъв измислен поетичен свят на "изтънчени" , сравнено с горните, думи. Какво толкова й има на думата секс, че не я използвате вече? :(

П.С. Опитах се да запазя оригиналното произношение на фразите. Не съм толкова неграмотна.

абе ти в кое село си че така говорите бе? :shock:

dontcare
03-15-2010, 21:21
На мен като ми кажат така и можете да се сещате какъв е отговора.. :wink: Защото в крайна сметка всеки си има достойнство (е почти всеки) и да му кажат такова нещо е наистина много долно. която се върже трябва да е егати селянката.

\:D/ За съжаление има такива,които се връзват.Много повече обаче са тези,които ги говорят,но за мен не енормално.Извинявай,но как можеш да покжаеш/кажеш на някое момиче,че ти допада,като не влагаш никакво въображение,романтика,пък камо ли уважение..Проблемът е,че и на мен ми се е случвало,но реакцията ми е или див смъх или един пренебрежителен поглед,казващ "Ама ти за толкоз тъпа и лесна ли ме взимаш?!" и дотам.Няма смисъл просто,малко останаха внимателните момчета. :wink:

Addiced
03-15-2010, 22:51
кфо ти пука как говорят не ги слушай ...... а кат ти каже така шибни го 1 през устата и тфа е :D

gir
03-16-2010, 05:43
Въпросът ми е и към двата пола:

Момчета, наистина ли смятате , че ще "забиете" някое момиче с реплики като " оу, мърша страшна си ш'тъ скъсъм" ; " мн си яка , п*тко ща клатъ кът гладин цигънин зрялъ джанкъ"; " ей к***во , ш'тъ помпъм нъ заднъ до скъсвъни" ? :shock:

И към момичетата: сериозно ли ви действат такива реплики ?!?!?! :-o :-o

Явно аз си живея я някакъв измислен поетичен свят на "изтънчени" , сравнено с горните, думи. Какво толкова й има на думата секс, че не я използвате вече? :(

П.С. Опитах се да запазя оригиналното произношение на фразите. Не съм толкова неграмотна.


Разбира се, че не си. Ами виж сега...има си "класи" в обществото от едно време. Ти си от интелигентните пички :razz: (извинявай за израза, просто копирам малко онези, описаните по-горе), та няма как да не знаеш, че по традиция си има : аристокрация, простолюдие...
Няма нещо такова като "средния тийнейджър". Има си хора в тийн-възрастта, които печелят златни медали по математика или вземат международни награди за пиано, а си има и гангстерчета, които влизат в затвора за 2 откраднати плейера...така, че ако момичето е от простолюдието може и да се впечатли на някой простолюдин, който я сваля и така...Ама, ако е от интелигенцията или аристоркрацията, няма как да стане номерът...
Е, има си и междинни варианти "Пепеляшка и принцът", "Красавицата и Звярът", когато просто някой толкова ти е грабнал окото (на ниво физиология), че без значение какво говори, го желаеш...,но...по принцип хората си се събират с подобни...Няма как (примерно) ти да си членка на кварталната, нелегална скин-организация, а да се залюбиш с внука на ромския Цар Киро. :D

antifashionshit
03-16-2010, 06:59
говориш за селския манталитет струва ми се? напоследък сладури, употребяващи подобни изрази, не съм мяркал, е, има ги, ама и кифлите дето уж били без акъл даже не им пускат.

gLypChenCee
03-16-2010, 07:38
На такива типове им бия един и повече не се занимавам с тях. : ))

gir
03-16-2010, 08:02
казвам й 'мЪршо/Рикшо искам да те цепя в дупето" тя - "добре , Кога?" :lol:

Вие сте от интелигенцията, направо :D :grin: ...

vas4e3to0
03-16-2010, 08:24
Тея при мен не се връзват.. Много често ми се случва, просто много малко от момчетата са в другата класация.. Ако някой ми каже нещо се обръщам с "Бегай бе.", "Ти пък за каква ме мислиш?", "Хахахахаха.." или изобщо не им обръщам внимание.. Това да си сред такива е голяма гадост, ама когато видиш някоя да казва "Ох, скъпи, обичам те" в отговор на тези думи, изпадам в истеричен смях.. 8-) :razz:

Priceless
03-16-2010, 12:12
Я по-леко с Аспаруховооо 8-)

Иначе по темата: Те май всичко си казаха :D

Priceless
03-16-2010, 12:26
Хахаха не съм от Аспарухово е мойски .. просто познавам хора от там ии доста често ходя :D

Priceless
03-16-2010, 12:30
Аз знам, че го има в песен 8-)

Priceless
03-16-2010, 12:35
Има нещо такова ;)

Alex4o0o
03-16-2010, 13:41
И аз съм се връзвала един - два пъти :D забавно е някой да те желае по този начин...имаш чуството че само като те гледа и е готов :grin:

uBuTo
03-16-2010, 14:50
ако някой някога дойде и ми каже "ш та тъпча като кисело зеле в бидон" .. няма да получи от мен друго освен бурен кикот и може би шамар 8-) не знам кой те е излъгал, че такива "мили" реплики действат на момичетата

yoyoo
03-16-2010, 15:01
не знам коя би се вързала на тва.....

gir
03-17-2010, 06:31
ако някой някога дойде и ми каже "ш та тъпча като кисело зеле в бидон" .. няма да получи от мен друго освен бурен кикот и може би шамар 8-) не знам кой те е излъгал, че такива "мили" реплики действат на момичетата

Има си някои, които се връзват, защото такава им е културата и/или, защото момчето, което е насреща е толкова неустоимо, че не ти дреме какво казва :razz:

xNiKx
03-17-2010, 07:05
Въпросът ми е и към двата пола:

Момчета, наистина ли смятате , че ще "забиете" някое момиче с реплики като " оу, мърша страшна си ш'тъ скъсъм" ; " мн си яка , п*тко ща клатъ кът гладин цигънин зрялъ джанкъ"; " ей к***во , ш'тъ помпъм нъ заднъ до скъсвъни" ? :shock:

И към момичетата: сериозно ли ви действат такива реплики ?!?!?! :-o :-o

Явно аз си живея я някакъв измислен поетичен свят на "изтънчени" , сравнено с горните, думи. Какво толкова й има на думата секс, че не я използвате вече? :(

П.С. Опитах се да запазя оригиналното произношение на фразите. Не съм толкова неграмотна.
уоу ти май си сериозна? Наистина ли не си от някое село, щото такива реплики не съм чувал да се ползват за сериозна свалка, като се има предвид, че съм от почти селски град.

uBuTo
03-17-2010, 07:15
ако някой някога дойде и ми каже "ш та тъпча като кисело зеле в бидон" .. няма да получи от мен друго освен бурен кикот и може би шамар 8-) не знам кой те е излъгал, че такива "мили" реплики действат на момичетата

Има си някои, които се връзват, защото такава им е културата и/или, защото момчето, което е насреща е толкова неустоимо, че не ти дреме какво казва :razz:
абе ако ще и Мистър Вселена да е ако ми излезе с такава реплика режа му главата от кръста 8-)

gir
03-17-2010, 07:28
ако някой някога дойде и ми каже "ш та тъпча като кисело зеле в бидон" .. няма да получи от мен друго освен бурен кикот и може би шамар 8-) не знам кой те е излъгал, че такива "мили" реплики действат на момичетата

Има си някои, които се връзват, защото такава им е културата и/или, защото момчето, което е насреща е толкова неустоимо, че не ти дреме какво казва :razz:
абе ако ще и Мистър Вселена да е ако ми излезе с такава реплика режа му главата от кръста 8-)

Ами значи си от момичетата с по-висока култура. Добре е.

uBuTo
03-17-2010, 07:36
ако някой някога дойде и ми каже "ш та тъпча като кисело зеле в бидон" .. няма да получи от мен друго освен бурен кикот и може би шамар 8-) не знам кой те е излъгал, че такива "мили" реплики действат на момичетата

Има си някои, които се връзват, защото такава им е културата и/или, защото момчето, което е насреща е толкова неустоимо, че не ти дреме какво казва :razz:
абе ако ще и Мистър Вселена да е ако ми излезе с такава реплика режа му главата от кръста 8-)

Ами значи си от момичетата с по-висока култура. Добре е.
не казвам това просто такива "нежни" реплики от недодялани селянчета не биха ме впечатлили колкото и красиво да е момчето, но явно някои девойки обичат да бъдат унижавани :-o

vas4e3to0
03-17-2010, 08:24
Тея реплики в даскало са доста често срещани.. Повечето момчета от нашия клас постоянно ми казват "Васо, ш'та сек*ам", ама внимание получават. И то доста срещано-един шамар и хилене до дупка.. 8-) Въпреки това, аз много си ги обичам {като приятели, ес7} 8-), защото знам, че намеците им не са, че ме харесват.. Просто това е техния начин за "игра" м/у момчета и момичета.. :D Само за тези от моя клас говоря, иначе ако някой друг ми каже така-да си въри.. 8-)

nIkEnCeTy_bE
03-17-2010, 09:05
Хахахах да ви кажа, така почнаха да говорят във Варна. :D Мен принципно такива ебавки не ми минават. Изобщо не им се връзвам, щото им знам просташкия акъл и знам, че само се ебават. Явно няма с какво друго да си избият простотията.

gir
03-17-2010, 10:02
ако някой някога дойде и ми каже "ш та тъпча като кисело зеле в бидон" .. няма да получи от мен друго освен бурен кикот и може би шамар 8-) не знам кой те е излъгал, че такива "мили" реплики действат на момичетата

Има си някои, които се връзват, защото такава им е културата и/или, защото момчето, което е насреща е толкова неустоимо, че не ти дреме какво казва :razz:
абе ако ще и Мистър Вселена да е ако ми излезе с такава реплика режа му главата от кръста 8-)

Ами значи си от момичетата с по-висока култура. Добре е.
не казвам това просто такива "нежни" реплики от недодялани селянчета не биха ме впечатлили колкото и красиво да е момчето, но явно някои девойки обичат да бъдат унижавани :-o

Няма нищо, де. Аз пък казвам. :)
Колкото до девойките - ами те повечето може и да не го въприемат като унижение, а като "Здравей-Здрасти!"...т.е. за тях може да си е в реда на нещата. Ако от малка гледаш, че това се случва с другите, може да си го приемеш за норма...Как да ти кажа, все едно като някои китайци, които ядат котки и кучета. Ами от малки всички около тях ядат това и те почват и не го приемат като гнусно или като унижение, или като каквото и да е.
Всяко нещо може да се интерпретира различно. Примерно с някои жени като чатя за орален секс и ми казват, че е много хубава темичка и много ги кефи. Ама други ми казват, че било гносотия... Всяка си е различна...

doni89
03-17-2010, 10:20
Някоя 12-15 годишна патка може и да се върже ама момиче, което има поне малко достойнство едав ли.

yuyuto
03-17-2010, 13:11
Вижте ся, понякога може да се изпадне в такова настроение да го наречем "по-мръснишкото" настроение и малко по-нахакани изрази разменени с гаджето, играйки роли, (ей, кучко моя, ела при бати :D ) действат възбуждащо, ама сега цигански истории, е мисля, че е прекалено.

gir
03-17-2010, 13:20
Вижте ся, понякога може да се изпадне в такова настроение да го наречем "по-мръснишкото" настроение и малко по-нахакани изрази разменени с гаджето, играйки роли, (ей, кучко моя, ела при бати :D ) действат възбуждащо, ама сега цигански истории, е мисля, че е прекалено.


С гаджето не се брои. Тя пита за такива навън, външни хора...С гаджето остави настрана :)

sti4i
03-17-2010, 14:11
само някой див селянин може да го кае на момиче просто трябва да си уникално тъп що не каге нещо смислено като от типа "Може да не съм най-красивия тук но само аз говоря с теб"

loliii
03-17-2010, 15:28
само някой див селянин може да го кае на момиче просто трябва да си уникално тъп що не каге нещо смислено като от типа "Може да не съм най-красивия тук но само аз говоря с теб"
:razz: това е от типа фрази, които направо "прелъстяват" :razz:

По темата : Значи ако схванете това, което ще напиша, супер, защото и аз не мога да схвана точно какво мисля.
Момичетата се делят на курви и не-курви / хихи :D /. По принцип, да ви кажа честно, всички момичета си падат по това някой да им подсвирква и да им говори мръсно. Е точно, където е думата "мръсно" се слага границата между зарибяването и селяндурщината /без да обиждам никого, има селяни и селяни/ ;] . Значи, момичетата обичат някой да говори колко са секси, как ще ги опнат и т.н., но не-к**вите не обичат да се прекалява... така де, зарибяване до границата на културното и възбуждащото, а не да ти викат мършо и мастийооо.... Докато к**вите не че харесват да ги псуват и да им говорят все едно са овце, но просто понеже СА овце, не им пука какво им говорят. Иначе казано :
не-к**ви - отрицание на селяндурщина
к**ви - непукизъм и безпристрастие към селяндурщината
Аз лично само да ми говорят на "ма" полудявам и ще смажа някой.

Molzinka
03-17-2010, 15:43
Ми на мен не ми харесват тези реплики и хората, които са в моето обкръжение не ги използват :)

AnzaRe
03-17-2010, 15:57
Въпросът ми е и към двата пола:

Момчета, наистина ли смятате , че ще "забиете" някое момиче с реплики като " оу, мърша страшна си ш'тъ скъсъм" ; " мн си яка , п*тко ща клатъ кът гладин цигънин зрялъ джанкъ"; " ей к***во , ш'тъ помпъм нъ заднъ до скъсвъни" ? :shock:

И към момичетата: сериозно ли ви действат такива реплики ?!?!?! :-o :-o

Явно аз си живея я някакъв измислен поетичен свят на "изтънчени" , сравнено с горните, думи. Какво толкова й има на думата секс, че не я използвате вече? :(

П.С. Опитах се да запазя оригиналното произношение на фразите. Не съм толкова неграмотна.

Въъъ баткаа мноу яснъъ ъ ъ Хахаха,има тъпи путки поздрав --
Bate Sasho - Тъпи путки.