PDA

View Full Version : Aнглийски език - есе



Daqn4eto0o
03-12-2010, 15:37
Help ! :D Акоо някой може да ми каже как горе долу може да бъдее едно есе на следния израз : Твой приятел ти е готвил, водил те е на разни места, накрая е подарил подарък на теб и на родителите ти ии ти трябва да му се отблагодариш в сегашно перфектно.
:-D малко съм на 'ти' с английския .. :-)

LoupGarrou
03-12-2010, 16:17
Eсе ?! Едва ли ще е 'есе' по начина, по който се разбира на БГ... Я по-конкретно кажи какво ти трябва. Формулировка на темата като заглавие или искаш идеи за самото есе или написано есе ?!

someonerandom
03-12-2010, 18:55
И аз нищо не разбрах...това изобщо не звучи като есе

ecstazy
03-12-2010, 19:07
Help ! :D Акоо някой може да ми каже как горе долу може да бъдее едно есе на следния израз : Твой приятел ти е готвил, водил те е на разни места, накрая е подарил подарък на теб и на родителите ти ии ти трябва да му се отблагодариш в сегашно перфектно.
:-D малко съм на 'ти' с английския .. :-) колко думи да е .. хайде не е толкова сложно но ми кажи колко думи :D

MichellePhan
03-12-2010, 20:04
Help ! :D Акоо някой може да ми каже как горе долу може да бъдее едно есе на следния израз : Твой приятел ти е готвил, водил те е на разни места, накрая е подарил подарък на теб и на родителите ти ии ти трябва да му се отблагодариш в сегашно перфектно.
:-D малко съм на 'ти' с английския .. :-)

:razz: :razz: Ти ако беше на 'ти" с английския нямаше да ни молиш да ти пишем есетата.

LoupGarrou
03-12-2010, 20:20
Help ! :D Акоо някой може да ми каже как горе долу може да бъдее едно есе на следния израз : Твой приятел ти е готвил, водил те е на разни места, накрая е подарил подарък на теб и на родителите ти ии ти трябва да му се отблагодариш в сегашно перфектно.
:-D малко съм на 'ти' с английския .. :-)

:razz: :razz: Ти ако беше на 'ти" с английския нямаше да ни молиш да ти пишем есетата.

И аз това забелязах, но реших да не правя забележка ; ) ! А и може да е използвала не най-добрата конструкция, за да се изрази. Предполагам, че иска да каже, че 'не е много на 'ти' " под формата на "малко съм на ти" ...

nIkEnCeTy_bE
03-12-2010, 21:03
просто, го е сложила в качики, т.е не знае английски. иначе явно това е заглавието на есето, а принципно есетата са над 200 думи.

LoupGarrou
03-12-2010, 21:26
просто, го е сложила в качики, т.е не знае английски. иначе явно това е заглавието на есето, а принципно есетата са над 200 думи.

И попринцип би трябвало да е в кавички ; ) !

tArIkAt
03-12-2010, 22:19
Ходи на уроци,Мари :D