PDA

View Full Version : много ми се учи



moisture
03-12-2010, 16:30
Постоянно търся кви книги да чета,ама най-интересна ми е психологията,също и биологията.Сега си свалям някви медицински термини и искам да ги науча :razz: :razz: :razz:
Нормално ли е тва :lol: :shock: :booooomb:
Искам да стана доктор 8)

xoxi
03-12-2010, 16:31
Съвсем нормално е 8)

L0ST
03-12-2010, 17:06
Емии..зависи от интересите на човек...аз мога да се занимавам чавое наред с програмиране и четене на литература свръзана с това...така че е нормално мисля

nIkEnCeTy_bE
03-12-2010, 17:07
и аз съм запалена по медицина, нищо че уча икономика :) лошо няма 8-) не ти пречи да си учиш и аз искам да стана хирург

L0ST
03-12-2010, 17:09
И аз бях много запален в осми клас, особено след като изгледах др. хаус :D ...

Обаче с тая биология дето я учим сега направо ми се завива свят и не си помислям за медицина :D

nIkEnCeTy_bE
03-12-2010, 17:11
бе мани го доктор хаус :D Ние пък учим много интересни неща - анатомията на човека и сега мъжка полова система :D доста интересно :D

L0ST
03-12-2010, 17:14
И научаваш ли много ови неща за мъжете :D :D :D

Беше ми интересна анатомията...сега учим за белтъци, ензими, нуклеинови киселини...неща дето не звучат гадно, но всъщност са ужасни...

nIkEnCeTy_bE
03-12-2010, 17:16
е не аз си знам всичко :D иначе това, което учите не звучи лошо бе.

remix1912
03-12-2010, 17:18
Тва че ти се учи,само можеш да се гордееш
Аз съм нямал такъв проблем,но знам че ако искам да стане нещо голямо от мен трябва

Chacho
03-12-2010, 17:19
moisture, лошо няма, ама ти не беше ли първи курс? Повечето хора се ориентират още в гимназията. А и ти не учеше ли нещо свързано с медицина (оплакваше се от биофизика)?


ПС: Как ти остава време за странична литература, пък с материала по специалността ти не се справяш? Хубаво е човек да си обогатява общата култура, но трябва да се научиш да си подреждаш приоритетите.

L0ST
03-12-2010, 17:24
Аз пък си мислех, че е ученик...


---

Ами поне за мен тея работи са отвратителни...то вярно, че повече ме мързи тая година (пък и съм профилирана паралелка с друг профил), ама това е друг въпрос :D ...Направо като почна да я чета ми се завива свят :D

Иначе от биологията, анатаомия на човека ми беше най-интересна, и като се замисля имах най-висок успех, имах само 1-2 петици по нея :D

Chacho
03-12-2010, 17:26
Биологията от анатомия нататък (за училищния конспект говоря) дава практични знания. Поне за мен е много полезна. Пък и в тази от задължителната подготовка няма нищо сложно.

L0ST
03-12-2010, 17:32
Биологията от анатомия нататък (за училищния конспект говоря) дава практични знания. Поне за мен е много полезна. Пък и в тази от задължителната подготовка няма нищо сложно.

Ами да, наистина не е толкова сложна, но като цяло на мен ми е доста по-малко приятна от миналогодишната (само отбелязам), пък и по-малко я разбирам :D .

Както и да е, хората са си различни - на някои им харесва, на други не, на някои им е по-лесна, на други по-трудна :)

nIkEnCeTy_bE
03-12-2010, 17:33
Бе яко е да я учиш анатомията. Нито е сложна, нито нищо. Интересна е, и лесна за учене.

Chacho
03-12-2010, 17:40
И научаваш ли много ови неща за мъжете :D :D :D

Беше ми интересна анатомията...сега учим за белтъци, ензими, нуклеинови киселини...неща дето не звучат гадно, но всъщност са ужасни...

Това пък ми беше любимо.

L0ST
03-12-2010, 17:45
И научаваш ли много ови неща за мъжете :D :D :D

Беше ми интересна анатомията...сега учим за белтъци, ензими, нуклеинови киселини...неща дето не звучат гадно, но всъщност са ужасни...

Това пък ми беше любимо.


А ти какво ще кандидатстваш/какво следваш?

Предполагам, че си по-голям от мен, какво се учи след биологията в 9ти клас?

nIkEnCeTy_bE
03-12-2010, 18:05
Tи да са подготвиш, че ще учиш много, виждам :D зарибениии такива :Д

L0ST
03-12-2010, 18:08
Еми как, трябва да се подгатвям психически :D

nIkEnCeTy_bE
03-12-2010, 18:14
брехх :D то сякаш много учене ще падне :D

LoupGarrou
03-12-2010, 18:30
И научаваш ли много ови неща за мъжете :D :D :D

Беше ми интересна анатомията...сега учим за белтъци, ензими, нуклеинови киселини...неща дето не звучат гадно, но всъщност са ужасни...

Това пък ми беше любимо.


А ти какво ще кандидатстваш/какво следваш?

Предполагам, че си по-голям от мен, какво се учи след биологията в 9. клас?

Аз съм 10. клас в езикова гимназия,тоест Биологията ни е за 9. клас и другата година се учи генетика, ако не се лъжа. Принципно много ми харесва и мн се интересувам oт такива неща (гени, мозък, психология). Ама вероятно щом се учи в училище желанието ми ще умре, както винаги. Повечето неща са интересни, докато не станат задължителни ... Надявам се да не ми умре желанието, де ; ) !

UNITED
03-12-2010, 18:37
Ммм.... да дано станеш свестен доктор с чесно искарана професия :D Писна ми от доктори които си нямат понятие от нещата :D Таааа така и така си тръгнал да си прайш реклама,каи си името след някоя и друга година да идваме при тебе :razz:

Chacho
03-12-2010, 19:15
Еми след биохимията учихме генетика и еволюция на човека. Генетиката ми беше интересна, еволюцията я проспах.


Ще кандидатствам компютърни науки, информатика и т.н. в Софийски. Всичко що има с компютри във Университета. И в технически ще пробвам потока с телекомуникации, компютри и там кво беше. Програмистка му работа.

L0ST
03-12-2010, 19:20
Хах, насочил съм се точно към същото...Мисля си за софтуерно инженерство, компютърни науки, или там в квото влза в СУ-то или ТУ-то.

@Никенцето:
Май не вярваш, че ще пада голямо учене :D

nIkEnCeTy_bE
03-12-2010, 19:23
а не бе L0ST - за теб съм сигурна, че ще учиш. :D Ще има към който да се обръщам, ако има нещо. :D :P

vanesa0pld
03-12-2010, 19:36
и аз съм запалена по медицина, нищо че уча икономика :) лошо няма 8-) не ти пречи да си учиш и аз искам да стана хирург
и аз уча икономика но ме влече биологията... :grin:

LoupGarrou
03-12-2010, 19:37
Хах, насочил съм се точно към същото...Мисля си за софтуерно инженерство, компютърни науки, или там в квото влза в СУ-то или ТУ-то.

@Никенцето:
Май не вярваш, че ще пада голямо учене :D

^ Хубаво е, че имаш ясна цел.

Не като мен, дето нещата яко се размиват. Дано поне да получа някакво провидение. Засега се старая да обръщам внимание на езиците извън училище, а в училище за обща култура, ама ще видим ...

В първи клас като ме питаха какъв искам да стана казвах, че искам да имам компютърна зала като "Чичо еди-кой-си". В малък град съм и тази зала беше голяма работа, изобщо комповете бяха голям лукс, та аз исках да имам комп.зала . В четвърти клас това премина на 'Ще се занимавам с компютри и математика (любим предмет тогава)' и в 7-ми стана "Опааа, математиката вече хич не ми върви, май ще бъде нещо с езици и Литература, може дори и История ...''

Та сега чакам да ме осени идеята какво точно с езици. Може и в чужбина, ако имам възможност, а ако не и в Бг не е толкова лошо ...

Chacho
03-12-2010, 19:39
Мен до 7 математиката ми беше любима, ходех по всички състезания, олимпиади. После реших, че ще кандидатствам анимация. После беше биология. Миналата година реших, че ще е с компютри и това е крайното ми решение. Може и ти да се върнеш на математиката, може да ти хрумне и космонавт да ставаш. Има време, ма решавайте ;)

nIkEnCeTy_bE
03-12-2010, 19:46
Има време, има време, ама бързо минава. Накрая да не останем с един гол... :D Аз чакам поне специалностите да започна, може да ме завлече. Иначе си мисля сериозно да се запътвам към медицина, макар че като знам колко се учи.

L0ST
03-12-2010, 19:48
Еми колко се учи - много се учи, но с желание всичко се постига :) .

LoupGarrou
03-12-2010, 19:51
Има време, има време, ама бързо минава. Накрая да не останем с един гол... :D Аз чакам поне специалностите да започна, може да ме завлече. Иначе си мисля сериозно да се запътвам към медицина, макар че като знам колко се учи.

Много се учи ... Майка ми е учила. Учи се латински яката...
A за времето наистина е така. Сякаш вчера влязох в гимназията и видях новите си съученици за първи път, а вече сме 3-та година заедно, а сякаш съм ги познавал от много по-дълго ... Останаха още само 2 години и после ще срещна още нови хора ...

Иначе както казва господинът по математика "Много ме е яд на тебе, защото си си втълпил, че не можеш" (не знам защо си мисли, че мога) , а аз "Математиката отдавна я отписах, няма да следвам с нея' . Надявам се само да избутам до петица за годината, че тази четворка по Математика е ужасна ... Както съм се запътил ще имам по всичко 6 без по Мат oO . А Биологията е по-скоро хоби, интересна ми е и я чета, защото е яка ^^ . Но наистина трябва скоро да се ориентирам, поне до средата на 11 - ти клас, че да знам на какви уроци да ходя СИП и , за какъв университет да се подготвям и тн.

А иначе то в повечето случаи нищо не излиза така,както сме го планирали по-рано. Животът все ни тласка нанякъде и ни завърта с бясна скорост. Сеста ми беше решила да става фармацевт, а ето я сега, учи право :D !

Chacho
03-12-2010, 19:57
За да си добър в областта си, каквото и да влезеш трябва да учиш много. Освен ако нямаш впредвид, че се учи много време, защото медицината наистина е доста дълго време, ако смяташ да специализираш. Пък и ако искаш да влизаш медицина е препоръчително по-раничко да го решиш, че да се готвиш хубаво. За мен там е едно от най-трудните кандидатствания за висше.

nIkEnCeTy_bE
03-12-2010, 20:07
Знам, че се учи много. С това съм наясно. Доста е трудна медицината. Затова изчаквам 9ти клас, за да видя специалностите, като почнем счетоводството, микроикономика, икономическа информатика и тези. Аз сега си уча всички предмети - Биология, Химия, Физика и тези скучните.

L0ST
03-12-2010, 20:10
Аз съм стигнал и до друг извод - Предполагам, че целта на всички ни е да си намерим добре платена работа, за да можем да се издържаме както нас така и дай боже някога семействата ни.Но примерно, както казах аз искам да кандидатствам нещо свързано с програмиране (компютърни науки, софтуерно инж. и т.н.), но все повече хора са се запътили по този път, ако искам да успея в живота, не мога да се слея с тълпата, а трябва някак си да се отлича от нея - да съм по-добър от повечето (примерно). Мисля, че това се отнася за все повече професии..

Май не можах да се изразя много добре, ама дано сте ме разбрали :D

@Никенцето:

Ти да не мислиш, че 9ти калс не се учат "скучните"? Вярно, че че ще имаш повече предмети по специалността, но поне 9ти ще продължаваш да учиш и повечето "скучни" предмети

Примерно аз уча:
Математика
Информатика
ИТ (тези са профилиращи)

Но освен тях уча:
Физика, Химия, Биология, Психология, История,..........., даже музика и ИИ (предмети, които изобщо не ми трябват...но все пак ни трябват и часове в които нищо не правим)

LoupGarrou
03-12-2010, 20:16
Съвсем добре си се изрази, напълно те разбрах : ) ! С всички е така, е поне тези, които полагат основите на бъдещето си. Затова и всеки избира това, в което е най-добър, защото това дава най-голям шанс за успех. Не напразно е казано "Use it or lose it". След като нещо ти е дадено в по-голяма степен започваш да го осъвършенстваш ; ) ! Иначе колкото и да си добър само със стоене и гледане 'умно' не става. (Затова мисля, че е крайно време да си осъвършенствам граматиката на първия ми чужди език) :D

nIkEnCeTy_bE
03-12-2010, 20:22
L0ST принципно е така да. Аз ще ги уча тея до 10 клас, а след това само История. Още по-зле. Но мисля другата година да си наблегна на специалностите, и като ги знам учителите. 8-)

Chacho
03-12-2010, 20:25
L0ST, хубавото на компютърните специалности е, че все още не е нужно да си кой знае какъв експерт. Има много кадри за работа в тая област (като изключим тази година, jobtiger-a нещо изненадващи данни е дал). Като излезем от кризата (да видим кога ще е това) мисля, че IT пак ще бъде в топ-а на търсените професии.

И все пак колкото повече, толкова повече. Разбира се, че ако си по-компетентен ще имаш по-добри переспективи. Така че учи, колега. Току виж вярно станем колеги някой ден, да се не излагаме един пред друг ;)

LoupGarrou
03-12-2010, 20:30
L0ST, хубавото на компютърните специалности е, че все още не е нужно да си кой знае какъв експерт. Има много кадри за работа в тая област (като изключим тази година, jobtiger-a нещо изненадващи данни е дал). Като излезем от кризата (да видим кога ще е това) мисля, че IT пак ще бъде в топ-а на търсените професии.

И все пак колкото повече, толкова повече. Разбира се, че ако си по-компетентен ще имаш по-добри переспективи. Така че учи, колега. Току виж вярно станем колеги някой ден, да се не излагаме един пред друг ;)

И после току-виж се срещнете и се съревновавате за някое престижно работно място :P , апък ние останалите форумци ще казваме 'Е-е-е, тея едно време пишеха в 'teenproblem' и ни решаваха задачите' :D

L0ST
03-12-2010, 20:32
Абе дано станем колеги, без съревнование помежду ни ;)

Chacho
03-12-2010, 20:32
L0ST, хубавото на компютърните специалности е, че все още не е нужно да си кой знае какъв експерт. Има много кадри за работа в тая област (като изключим тази година, jobtiger-a нещо изненадващи данни е дал). Като излезем от кризата (да видим кога ще е това) мисля, че IT пак ще бъде в топ-а на търсените професии.

И все пак колкото повече, толкова повече. Разбира се, че ако си по-компетентен ще имаш по-добри переспективи. Така че учи, колега. Току виж вярно станем колеги някой ден, да се не излагаме един пред друг ;)

И после току-виж се срещнете и се съревновавате за някое престижно работно място :P , апък ние останалите форумци ще казваме 'Е-е-е, тея едно време пишеха в 'teenproblem' и ни решаваха задачите' :D

Дано, дано ^^ Бе стига да не ме посрещате с репликата: "Два биг мака и едни картофки, моля!"

LoupGarrou
03-12-2010, 20:33
Абе дано станем колеги, без съревнование помежду ни ;)

То попринцип съревнованието е доста изграждащо. Като го има винаги даваш повече от себе си, състезателен дух едно-друго, важното е всичко да е с добри отношения и без лоши чувства : ) !

L0ST
03-12-2010, 20:41
L0ST, хубавото на компютърните специалности е, че все още не е нужно да си кой знае какъв експерт. Има много кадри за работа в тая област (като изключим тази година, jobtiger-a нещо изненадващи данни е дал). Като излезем от кризата (да видим кога ще е това) мисля, че IT пак ще бъде в топ-а на търсените професии.

И все пак колкото повече, толкова повече. Разбира се, че ако си по-компетентен ще имаш по-добри переспективи. Така че учи, колега. Току виж вярно станем колеги някой ден, да се не излагаме един пред друг ;)

И после току-виж се срещнете и се съревновавате за някое престижно работно място :P , апък ние останалите форумци ще казваме 'Е-е-е, тея едно време пишеха в 'teenproblem' и ни решаваха задачите' :D

Дано, дано ^^ Бе стига да не ме посрещате с репликата: "Два биг мака и едни картофки, моля!"

:D :D :D

A това със съревнованието е вярно, то е важен фактор от успеха, но в училищата класовете стават все по-слаби...успехът на математическата ни паралелка е към 4.50, може и по-малко да е, което хич не е добре...

ЕДИТ:

100 пост!

nIkEnCeTy_bE
03-12-2010, 20:45
какво няма да стават слаби - какви зайци влизат ?! нашия бал толкова го смъкнаха, че какви ли не влязоха. елитните гимназии тука заминаха. един от моя клас го приеха в механото, изчака второ класиране и взе, че влезе в математическата. шанс. доста училища пропаднаха..

Chacho
03-12-2010, 20:45
Нивото по математика е станало закашмер. И аз се причислявам към идиотите, ние станахме сила.

L0ST
03-12-2010, 20:50
Абе, съдейки по постовете ти в темите за помощ по математика...не се причисляваи към идиотите, че за другите няма да има дума за описване :D :D

С това се успокоявам - че и другите са зле, не само аз :D

nIkEnCeTy_bE
03-12-2010, 20:58
На 20 март 2010 събота - ЕВРОПЕЙСКО КЕНГУРУ! Записване от 13.03 до 18.03.2010

Не се успокоявайте, ами отивайте да мачкате. ;) 8-)

Chacho
03-12-2010, 21:05
28 март, предварителен изпит по математика, 2-ра сесия, Софийски универистет. Да не претоварваме месеца ^^

На авторката вече й убихме шансовете да си намери отговорите на въпроса й.

nIkEnCeTy_bE
03-12-2010, 21:08
шанс

L0ST
03-12-2010, 21:09
Ааа, няма да пак да се излагам я :D . Тоя месец ми е загубен почти, че и миналия...работих по един проект по ИТ за националната, и се оказа, че не мога да го завърша навреме...просто на едно място зациклих, а нямаше и кой да питам...Изостанал съм по всички предмети, даже и по математика, пък и за състезание да се готвя :D

Авторката да прощава, ама виж как хубаво ни потръгна разговора :razz:

Chacho
03-12-2010, 21:13
Наздраве, че ми привършва вече биричката.

LoupGarrou
03-12-2010, 21:22
И на мен това ми мина през омъна, как хубаво дружно уфлуудихме (винаги съм се чудил защо по форумите се пише 'флууд', вместо 'флъд'), но поне разговорът е смислен и е свързан с ученето, ако не с друго :-D . Едно време с mirc беше супер неангажиращо, а сега по тези форуми из темите ...

Аз в неделя съм на лигвистично кенгуру по фр.език :D и в петък на друг вид състезание, което миналата година беше много забавно, защото е отборно, даже и награда спечелих.

Утре поне ще се наспа, няма да ставам рано да уча, после ще отворя да уча по Математика, че предстоящата седмица имам контролна :(

А иначе нивото в училище наистина е много ниско,а по математика е направо пагубно - 26 човека клас, 3 момичета разбират математиката, две решават задачи на часа на дъската, третата я вее вятър на бял кон и си джитка на джиесема разни коли. :D Даскалът : "Някой друг ?" - целият клас мълчи. "Никой друг ли неиска да излезе на дъската,бе ?! - гробна тишина. *въздишка от страна на даскала* "Ами айде , няма да ви изпитвам насила, и без това другата седмица имате контролна, така че не можете да се отървете"

nIkEnCeTy_bE
03-12-2010, 21:26
оо mIRC, аз още съм си редовна :D ама нещо много го разделиха. Иначе и аз утре ще се наспа, и после взимам грамадата учебници и почвам да уча :D че особенно по Математика и аз как съм закъсала при нашия сваляч.. :D

L0ST
03-12-2010, 21:26
Ми ние не сме се много отклонили от темата :D, все пак е свързана с ученето и с нови знания :D . Аз неделя съм на състезание по ИТ, като е мога да участвам, поне ще ида да видя другите проекти.

Липсва ми мирк...скучно ми е сега, няма с кой да си пиша :D

nIkEnCeTy_bE
03-12-2010, 21:29
аз дори сега немога да вляза мамка му :( поне тривиа да играя липсва ми :D

LoupGarrou
03-12-2010, 21:30
Ми ние не сме се много отклонили от темата :D, все пак е свързана с ученето и с нови знания :D . Аз неделя съм на състезание по ИТ, като е мога да участвам, поне ще ида да видя другите проекти.

Липсва ми мирк...скучно ми е сега, няма с кого да си пиша :D

Май така е правилно ! 8-) Иначе Mirc, не беше ангажиращо, всмисъл можеш да пишеш в канала и така нататък, а скайп вече е друга работа. Не че някои хора и сега нямат в скайп листовете си по 300-400 абонати,от които най-вероятно си пишат с около 50-тина максимум и може би 200 не могат да разпознаят, но въпрос на гледна точка.

Бтв, какъв е проекта ти по инф. Ние сега учиме html ; ), надявам се да имам 6, че и без това оценките са ми 3,6,5 :D . Оценките ми все така варират. :D

Chacho
03-12-2010, 21:30
И мен ме бие носталгията по мирка. Насън пишех asl, pls. Айде да лягам и аз, че ми предстои цял уикенд от задачи. И някой купон измежду ученето. Лека ви от мен!

LoupGarrou
03-12-2010, 21:31
И мен ме бие носталгията по мирка. Насън пишех asl, pls. Айде да лягам и аз, че ми предстои цял уикенд от задачи. И някой купон измежду ученето. Лека ви от мен!

Лека и да сънуваш математика ! (при мен това е кошмар, но за теб явно е ползотворно) : )

L0ST
03-12-2010, 21:34
Лека.

Ами проекта е на C#, помагало по математика. Замилено беше с датабаза, възможност за изчертаване на някои чертжи и ест. добавяне на уроци от страна на учител/преподавател..

Една голяма част от него е готова, но имам още работа по него...Нищо, здраве да е, на есен за Шумен :D

nIkEnCeTy_bE
03-12-2010, 21:34
Учене, учене, учене - ще се побъркам :-o Лека и мека Chacho :P

L0ST
03-12-2010, 21:46
Еми така е... и аз ще лягам след малко, че нощес докато си изгледам сериалчетата беше станало към 3, а в 6 и 40 станах :D

nIkEnCeTy_bE
03-12-2010, 21:52
сама ли пак оставам :? стига бе хора :? :D

L0ST
03-12-2010, 21:54
Амии...лаягай и ти? :D Нафлуудихме темата на човека сериозно, вече ми е неудобно да пиша тука :D

ImmortalSportFreak
03-12-2010, 21:59
Хубава тема с амбицирани хора.. :D Аз съм ученичка( 9 клас ) и съм малко като автора.Чак термини мн не съм почнала да уча ама чета доста неща свързани с биологията и медицината.Просто ми е интересно.Не се сещам за друга специалност която ще ми допадне толкова.Много се учи-знам че е трудно но когато човек е достатъчно упорит върши и най-труднодостижимото. 8-)

nIkEnCeTy_bE
03-12-2010, 22:02
Емиии къде да се пише ?! :D

L0ST
03-12-2010, 22:16
Емии ддз... :D

nIkEnCeTy_bE
03-12-2010, 22:22
Все пак темата обсъждаме :D Все пак ако искаш си лягай, аз да не досаждам.. 8-)

Unendlich
03-12-2010, 22:24
Одеве погледнах темата - 2 страници, преди малко ми хрумна да вляза - 5 страници, викам к'во става тука ;оо :D

nIkEnCeTy_bE
03-12-2010, 22:26
говорихме за учението :) :D

Unendlich
03-12-2010, 22:27
Да, прочетох постовете. :) Имате много добри идеи за бъдеща реализация :)

L0ST
03-12-2010, 22:29
Ест.

Айде лягам, че ми се доспа. Лека.

nIkEnCeTy_bE
03-12-2010, 22:33
Еми явно ще се ляга. Лека L0ST , лека all :-)

Unendlich
03-12-2010, 22:34
Нощта тепърва започва, а вие лягате.. бива ли такива работи ? Лека и мека тогава :)

Chacho
03-12-2010, 22:42
Тази нощ няма да се спи. Утре ще има "Не отлагай днешната математика за утре, като може да я отложиш за другиден."

L0ST
03-13-2010, 09:14
Мда, аз работя на съшия принцип: "Не отлагай днешната математика за утре, като може да я отложиш за другиден." :D

Но, за съжаление днеска няма как да я отложа

Добро утро, btw

Chacho
03-13-2010, 09:24
Добро да е. Уж и аз нямаше, но си намерих друго занимание 8) Мързел, кво да го правиш. И без това съм тръгнал към ада, поне да ми е сладък пътят натам.

LoupGarrou
03-13-2010, 10:35
Добро утро и от мен ; ) ! И аз днеска ще уча по математика, а като знам колко дълго време ми трябва да уча по математика ... Докато се настроя, докато седна, докато понауча нещо и то ще дойде време за контролната :D . Иначе -> http://en.wikipedia.org/wiki/Procrastination отлагането не е полезно
:D

danibebi
03-13-2010, 10:57
Ем хубаво е да ти се учи.На днешно време са малко тези на които им се учи :lol: аз пък много мразя да уча :D според мен е съвсем нормално...

kalpazanka
03-13-2010, 14:54
Темата се разводни прекалено много.