PDA

View Full Version : Вече прекалява .. !



pussucetka
03-12-2010, 17:53
Здравейтее .. Сега ще напиша някои работи които таят в мен и искам някъде да ги споделя .. Имам си сериозен приятел .. Ходим от година и 5 месеца .. И двамата сме на 15 .. Но в последните седмици .. Нашата връзка е ад .. До такава стенен ми е дотегнал, че ми иде с удоволствие да го разкаррам .. Но после като ми мине яда, след като сме се скарали, ще съжалявам .. от личен опит знамм .. Само се карамее .. Не ме оставя намираа .. Постоянно се виждаме в училище .. Постоянно иска да си говорим по телефона .. Weekend-a иска да съм само с него .. Започва да ми писва от всичката тази работаа .. И когато му го кажа това всичкото което написах тукк .. Се сърди .. И започва да се държи агресивно .. Много опити съм правила да го зарежа, но незнам в последно време ме е страх поради причината, че когато се оптвахх .. Той ме заплшваше, че ще ми направи живота ад .. Ревнува от най-малкото нещо което се сещатее .. Направи незнам какво да правяя .. :-x

ivcheto0o
03-12-2010, 17:57
Ами зарежи го ,тои без това и сега ти прави живота ад

pussucetka
03-12-2010, 17:59
Ох незнамм страх ме е .. Незнам много съм обърканаа :cry:

pussucetka
03-12-2010, 18:00
Много пъти съм говорила с него на тази тема и той все обещава, но вси е все същиятт .. :x

PinKchocolate
03-12-2010, 18:01
Кажи му, че просто искаш малко да дишаш, а и искаш да се виждаш с приятелите си също. Нека разбере, че не е единствен... А ако не иска да го разбере, му казваш да си събира багажчето и да се изнася, т.е. зарязваш го... Пък хайде да видим как вчерашен пикльо ще ти направи живота Ад. Много начини има да се разправяш с такива. Ама след такава заплаха, че ще ти направи живота Ад, аз бих го зарязала.

pussucetka
03-12-2010, 18:03
Говорила съм с него на тази тема, че не е единственн, че искам свобода .. И той уж ме разбираа .. Но после става обратнотоо .. :?

PinKchocolate
03-12-2010, 18:06
Еми като не разбира - шута... Казах ти, един вчерашен пикльо на 15 години нищо не може да направи, празни заплахи отпраща. А пък ако ти посегне или нещо такова мога да ти дам съвет какво да правиш. Кажи му да си свива перките, за да не му ги свиеш ти набързо, зарязвай го, какво чакаш, сам да си бие шута ли?! Виж го, смешен е направо... Няма какво да си тровиш нервите с някой пикльо, има къде-къде по-стока от него... :wink:

IndependentGirl
03-12-2010, 18:07
Оставяй го този.. щом си мисли, че си негова собственост.. ;]

pussucetka
03-12-2010, 18:07
Наистина си праваа . . В най-скоро времее това ще станее !!! :)

pussucetka
03-12-2010, 18:08
Оставяй го този.. щом си мисли, че си негова собственост.. ;]

Точно за такава ме мисли за негова собственост ..

PinKchocolate
03-12-2010, 18:09
Разбирам те напълно, че ти е гадно, казваш си, че е лесно отстрани да се говори, а да действаш е трудно... Но трябва да стиснеш зъби и това е... В началото може да ти е малко криво, но после даже ще се радваш. Както казах по-горе, има къде-къде по-стока от него.

T91
03-12-2010, 18:10
Той ме заплшваше, че ще ми направи живота ад .. Ревнува от най-малкото нещо което се сещатее .. Направи незнам какво да правяя .. :-x

Махай тоя прост геврек , наречен твое гадже . Ти си едва на 15 години , а този индивид , позволяващ си да заплашва момиче също . Ако ти прави проблеми говори със семейството си . В тази възраст те веднага ще ти помогнат . Това момче , ако всичко казано от теб е вярно не те заслужава. Как така ще заплашваш момиче бе ! :-x Ако искаш да бъдеш третирана като животно и да му "слугуваш" продължавай да си с него .

ПС. Ако го обичаш , но ако наистина го обичаш си поговорете хубавичко . Бори се или каквото там решиш , но мен ако питаш няма да сте дълго заедно .

ПС2. Пожелавам ти успех и дано нещата се наредят така както искаш !

IndependentGirl
03-12-2010, 18:13
Оставяй го този.. щом си мисли, че си негова собственост.. ;]

Точно за такава ме мисли за негова собственост ..

Затова го остави.. Защо да се тормозиш и измъчваш заради него?..
Или пък, ако толкова ти е трудно да го оставиш му покажи, че не си негова собственост и имаш право на личен живот.. :}

PinKchocolate
03-12-2010, 18:13
ми нямаш ли приятели момчета които могат да му се противопоставят?Те все могат да я защитят, ако тръгне да я удря, в най-лошия случай... Въпроса е не те да му се противопоставят, а тя самата...

pussucetka
03-12-2010, 18:14
ми нямаш ли приятели момчета които могат да му се противопоставят?

Азз и приятели момчетаа .. :-D Тойй не ми дава да се ебавамм с момчетата от моя клас .. камо ли да са ми приятелии . . :(

Monstre
03-12-2010, 18:15
По-добре го остави, докато е време. Колкото повече чакаш, толкова по-лошо ще стане. Едва ли той ще се промени изведнъж и ще се чувстваш отново щастлива с него.
Остави го, в началото той сигурно ще продължи да те търси, но не му се връзвай на приказките и след известно време ще се примири, а ти отново ще си свободна.

pussucetka
03-12-2010, 18:20
И аз съм една наивница и си мисля, че може да се промени .. ](*,)

nikity9926
03-12-2010, 18:28
Еми, какво да те посъветвам... а сещам се... И АЗ БЯХ С ЕДИН ТАКЪВ, ама като го зарязах... :grin: Свобода! (и аз съм на 15) Зарежи го, не те заслужава тоя. :wink:

T91
03-12-2010, 18:29
И аз съм една наивница и си мисля, че може да се промени .. ](*,)

Нищо няма да се промени . Говори с баща си . Малко ще ти се покара , но ще умъртви този геврек прост !

pussucetka
03-12-2010, 18:30
И аз съм една наивница и си мисля, че може да се промени .. ](*,)

Нищо няма да се промени . Говори с баща си . Малко ще ти се покара , но ще умъртви този геврек прост !

Баща ми е извън България .. И го виждам 1-2 в месеца .. :cry:

IndependentGirl
03-12-2010, 18:33
И аз съм една наивница и си мисля, че може да се промени .. ](*,)
Хората не се променят толкова лесно и толкова бързо..
Недей да страдаш, заради грешките на другите.. ;]

pussucetka
03-12-2010, 18:36
Мога да го скъсам .. но страх ме е да не ми навреди .. защото е в същото училище .. Наистина познавам го .. И го познавам много добрее .. :(

Monstre
03-12-2010, 18:39
Мога да го скъсам .. но страх ме е да не ми навреди .. защото е в същото училище .. Наистина познавам го .. И го познавам много добрее .. :(

И в това училище няма ли учители, педагог, възрастен, който би могъл да го спре, ако случайно реши да ти посегне?
Или пък някое момче, на което имаш повече доверие от класа си? :(

filmimilmi
03-12-2010, 18:44
Той да не ти се явява стопанин? Я го разкарвай! И няма да ти навреди, някакъв пикльо на 15 лесно може да бъде поставен на място. Ако трябва кажи на баща си да му бие два шамара. И не се притеснвай, че приятелят ти може да вземе да те изпорти, че правите секс. Винаги можеш да лъжеш до дупка, пък и дори да стане гад, хлапакът ще си го отнесе, а ти дори да хапнеш един шамар, едва ли ще те изгонят от вкъщи. Толкова са ви лесни проблемите, а толкова си ги усложнявате с опитите да мислите. Ако не ви се отдава, винаги може да потърсите помощ от мама и тати...

pussucetka
03-12-2010, 18:54
Ние не правим сексс .. Не съм още готова за това .. :?

filmimilmi
03-12-2010, 19:04
Ние не правим сексс .. Не съм още готова за това .. :?
Още по-добре, значи дори и да те натопи, можеш да докажеш обратното! Не се страхувай да късаш! Рано или късно на всекиго се налага да се сблъска със сериозността на подобно решение. А и какви последици толкова очакваш, че ще има? Той да не е някой дивак, хванат от гората, че да тръгне да ти отмъщава по кодекса на племето, за наранета му гордост и чест? Ако тръгне да ти посяга, то какъв би изглеждал в очите на всички? Ти представяш ли си го? Та нали му имаш доверие, нали уж се обичате (сте се обичали), би трябвало да го приеме, макар и по трудния начин. Дълбоко се съмнявам, че има шанс дори 1% да ти посегне. Ако имаш съмнения в него, че би направил подобно нещо, то дори сега още му е времето да бягаш, вместо до такава степен да те обсеби, че нещата след време да ескалират до истинско насилие. Все пак трябва да си даваш сметка, че колкото по-късно, толкова повече би се влошило положението. И като толкова много изпитваш страх, вече ти казаха, в учлище информирай приятелите си, че късате и при някакви опасения от подобни ексцесии, каквито са ти само във въображението в действителност ама карай, ще имаш някаква гаранция, че близките ти ще те пазят.

valdesbg
03-12-2010, 19:29
Брей 15 годишните много отворени станахте бе. Ама като стане въпрос за сериозни решения и веднага си проличава колко струвате.(това се отнася и за двамата)

Мрън мрън - всичко това дето пишеш са оправдания за да не го зарежеш. Изясни се какво искаш - да те тъпчат или да си отстояваш желанията.

pussucetka
03-12-2010, 19:51
Скъсах с него и той ме заплаши, че ще имам `` изненада `` в понеделник .. в училище .. :( Страх ме е .. :-k

valdesbg
03-12-2010, 19:55
Скъсах с него и той ме заплаши, че ще имам `` изненада `` в понеделник .. в училище .. :( Страх ме е .. :-k

По скайп/фейсбук/телефона?

What a parody :-D

А тоя трябва да е голямо лайно че да тръгне да те заплашва. Ама споко - само плаши.

pussucetka
03-12-2010, 19:57
По телефонаа ..

SoStarstruck
03-12-2010, 19:58
Аххх,тия момчета колко са елементарни в пубертета,не е истинааа!! :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:
Това ми напомня на много бивши - мои и на приятелки: "Ще скоча от покрива!","Ще се блъсна с колата!","Ще си прережа вените!" .... Забавно беше,също и как им вярвахме тогава! :lol: :lol: :lol:
Тааа,понеже твойто положение е малко по-различно: Да не те бърка хич беее,ти нямаш ли си приятели или нещо такова,които да ти застанат зад гърба? Ако пък не - имаш родители. От такива изроди само те могат да те защитят,въпреки че не ми се вярва този да е сериозен. Хайде да видим какво ще ти направи,де,да видим!

П.П: На колко години сте,понеже не съм чела цялата тема??

valdesbg
03-12-2010, 19:58
Ебаси пародията на връзка сте имали, честно.

Приказвам си :)

pussucetka
03-12-2010, 19:59
На 15 и дваматаа . . Ако направи нещо, той трябва да е болен .. и то сериозно ..

SoStarstruck
03-12-2010, 20:01
^^^ Охооо,на 15 значи. Браво. А на какъв се прави??? Я покажи,че си в кондиция и не си беззащитна,предупреди го,че ако само посмее да те доближи повече ще си има сериозни проблеми! Смешник.

pussucetka
03-12-2010, 20:02
Казаах му, че да не смее да направи нищо .. защото ще си има проблеми .. той се засмя и каза `` какво ще направиш, ще се оплачеш на мама и татии `` .. и аз : няма значение просто не си прави проблеми .. и той : ти внимавай .. :(

valdesbg
03-12-2010, 20:04
Е не.. :)

Филма е страшен, а трагедията пълна.

П.П. Що му се връзваш на глупостите?

pussucetka
03-12-2010, 20:05
Незнамм .. Все пак незнам какво да очаквам . .

Monstre
03-12-2010, 20:07
Абе не му обръщай внимание, остави го да се пали като иска. До понеделник има време, споко. На училище все ще си заобиколена от хора, сигурно си имаш и приятелки, едва ли ще посмее да ти направи нещо пред тях.
И винаги можеш да кажеш на майка си, след като баща ти го няма (доколкото разбрах). Или на някой друг възрастен, на който имаш доверие. Не се страхувай, на това разчита той.

Успех!

pussucetka
03-12-2010, 20:09
Абе не му обръщай внимание, остави го да се пали като иска. До понеделник има време, споко. На училище все ще си заобиколена от хора, сигурно си имаш и приятелки, едва ли ще посмее да ти направи нещо пред тях.
И винаги можеш да кажеш на майка си, след като баща ти го няма (доколкото разбрах). Или на някой друг възрастен, на който имаш доверие. Не се страхувай, на това разчита той.

Успех!

Благодаря ти ! :)

IndependentGirl
03-12-2010, 20:12
Нали знаеш, че куче което лае не хапе.. Мисля, че е само на приказки, защото вътрешно му е гадно и го е яд, че си го оставила.. и сего по този начин избива комплекси и си мисли, че ако те е страх от него би могъл да те върне и да те задържи..
Не му обръщай внимание.. и не му показвай, че те е страх от него, защото още повече ще си повярва и ще си навири ушите.. ;]

pussucetka
03-12-2010, 20:17
Еми то е сигурно, че го е яд .. Надявам се всичко да е наред .. И това да остане в миналото .. :)

valdesbg
03-12-2010, 20:18
Е нали и си ходила с него => ти трябва да го познаваш.

Аз като казвам че имате пародия на връзка, кой да слуша.

Хев Фън, явно нямам работа тук.

ShtrudeL
03-12-2010, 20:31
Живота е радост и тъга.
Някой се оплакват от липса на внимание,други че само им го дават (вниманието..)

^^

pussucetka
03-12-2010, 21:09
Ем познаавам го .. но понякогаа се променяя и става другг .. :o

WrongLife
03-12-2010, 21:24
Ами всички ти казаха-шута. Няма от какво да те е страх, няма какво да ти направи. От личен опит знам, че момчетата на 15-16 години само говорят, като пинчерите, лаят, но рядко хапят. Той едва ли държи на теб истински, така както ти би искала. А и това навлизане в личното пространство, е просто непоносимо, не знам как го търпиш до себе си.

Take_That
03-13-2010, 10:42
Поговори с него спокойно, без караници, без викове, без разправиии. Обясни му, че те задушава и искаш малко време само за себе си. Ако ли пак не те разбере му бий дуспата. Няма от какво да те е страх.Със заплахите си просто те манипулира и цели точно това - да не го зарежеш. Нищо не може да ти направи. Едно куче дето много лае, не хапе.

vesito13
03-13-2010, 10:51
Егати филма ... Ходите година и половина, късате и той почва да те заплашва :-o Жалка картинка, момче да опита да посегне на момиче :? А колкото до училище надали ще ти направи нещо, дори и да опита, не вярвам, че някой ще стои и ще гледа как момче пребива момиче... Може да сме много гадни, но чак толкова безчувствени същества не вярвам да сме станали. Може би не бих те посъветвала да се разделиш с него, но ако наистина те е страх, че може да ти посегне, по-добре, че вече не сте заедно. :?
А да и един въпрос това момче може ли да ти навреди по някакъв друг начин освен физически? :-o

pussucetka
03-13-2010, 11:02
Егати филма ... Ходите година и половина, късате и той почва да те заплашва :-o Жалка картинка, момче да опита да посегне на момиче :? А колкото до училище надали ще ти направи нещо, дори и да опита, не вярвам, че някой ще стои и ще гледа как момче пребива момиче... Може да сме много гадни, но чак толкова безчувствени същества не вярвам да сме станали. Може би не бих те посъветвала да се разделиш с него, но ако наистина те е страх, че може да ти посегне, по-добре, че вече не сте заедно. :?
А да и един въпрос това момче може ли да ти навреди по някакъв друг начин освен физически? :-o

Всичко е възможно .. Не мисляя, че може да ми посегне .. Може нещо друго да направи .. но какво точно незнамм .. Каза, че ще направи всичко възможно за да ми е гадно .. защото съм го била зарязалаа .. :?

Take_That
03-13-2010, 11:06
Егати филма ... Ходите година и половина, късате и той почва да те заплашва :-o Жалка картинка, момче да опита да посегне на момиче :? А колкото до училище надали ще ти направи нещо, дори и да опита, не вярвам, че някой ще стои и ще гледа как момче пребива момиче... Може да сме много гадни, но чак толкова безчувствени същества не вярвам да сме станали. Може би не бих те посъветвала да се разделиш с него, но ако наистина те е страх, че може да ти посегне, по-добре, че вече не сте заедно. :?
А да и един въпрос това момче може ли да ти навреди по някакъв друг начин освен физически? :-o

Всичко е възможно .. Не мисляя, че може да ми посегне .. Може нещо друго да направи .. но какво точно незнамм .. Каза, че ще направи всичко възможно за да ми е гадно .. защото съм го била зарязалаа .. :?

А дали на теб ще ти е гадно е съвсем друг въпрос. Ако му се вържеш наистина ще ти е гадно, ако ли пък не му обърнеш и грам внимание ще продължава с глупостите си до едно време и накрая ще миряса.

vesito13
03-13-2010, 11:09
Всичко е възможно .. Не мисляя, че може да ми посегне .. Може нещо друго да направи .. но какво точно незнамм .. Каза, че ще направи всичко възможно за да ми е гадно .. защото съм го била зарязалаа .. :?
Ако трябва да съм честна, не очаквай нещо много от едно 15 годишно момче, повечето са силни само на думи, но действията ги няма никакви ... Имай някакво самочувствие и не му обръщай много внимание.

pussucetka
03-13-2010, 11:11
Прави стее .. :) Сънувах го ... Как се целувамее .. :cry:

vesito13
03-13-2010, 11:14
Прави стее .. :) Сънувах го ... Как се целувамее .. :cry: Времето лекува. Отначало ще ти е трудно, нормално, били сте заедно не седмица или две. С времето ще свикнеш да си без него.
Макар че не се връзвай на сънищата и аз сънувам много работи, но и половината от тях не стават :)

umri
03-13-2010, 11:23
Здравейтее .. Сега ще напиша някои работи които таят в мен и искам някъде да ги споделя .. Имам си сериозен приятел .. Ходим от година и 5 месеца .. И двамата сме на 15 .. Но в последните седмици .. Нашата връзка е ад .. До такава стенен ми е дотегнал, че ми иде с удоволствие да го разкаррам .. Но после като ми мине яда, след като сме се скарали, ще съжалявам .. от личен опит знамм .. Само се карамее .. Не ме оставя намираа .. Постоянно се виждаме в училище .. Постоянно иска да си говорим по телефона .. Weekend-a иска да съм само с него .. Започва да ми писва от всичката тази работаа .. И когато му го кажа това всичкото което написах тукк .. Се сърди .. И започва да се държи агресивно .. Много опити съм правила да го зарежа, но незнам в последно време ме е страх поради причината, че когато се оптвахх .. Той ме заплшваше, че ще ми направи живота ад .. Ревнува от най-малкото нещо което се сещатее .. Направи незнам какво да правяя .. :-x
Боклук. Зарежи го. Такива хора оправия нямат.

valdesbg
03-13-2010, 11:41
Ахахаха за пореден път ще се окажа прав. Ама щом на някои хора им допада да страдат за глупости - ваша воля :)

*Самопочерпва се с бира*

pussucetka
03-13-2010, 17:12
valdes .. не е толкова лесно да забравиш човек с който си бил година и половинаа .. :o

pussucetka
03-13-2010, 17:17
Писале е на моя приятелка .. И е казал, че иска да се върна при него, но не нямала да съм го направила, заради самочувствието ми .. :-D

ReachlessGirl
03-13-2010, 18:20
еми той така или иначе ти го прави и сега така, че ако наистина си сигурна в решението си (без да те е страх от това) го остави .. трудно е, но не е непреодолимо .. :-o

valdesbg
03-13-2010, 22:57
valdes .. не е толкова лесно да забравиш човек с който си бил година и половинаа .. :o

Минал съм по тоя път. 2години и половина. живяхме заедно :)

vas4e3to0
03-14-2010, 11:59
Много хора вече ти казаха-биеш му шута и това е.Той не те заслужава.Пък твоят живот сега е ад, няма как да стане по-голям,,ако го зарежеш..Напротив--ще е по-добър.Без него можеш,,бъди сигурна. ;)