PDA

View Full Version : магазини за дрехи втора ръка



margo92
03-12-2010, 17:52
здравейте, прочетох доста из форума, а понеже идва пролетта,или поне се очаква да дойде, искам да си обновя гардероба. виждам,че доста от вас пазаруват от маркови магазини, но те далеч не са ми по възможностите. предстои ми една разходчица до търново и се интересувам дали някои от вас може да ми каже магазини за дрехи втора употреба, за да се поразровя и аз. определено е нещо ново за мен,но ... винаги има първи път. благодаря предварително :)

Stellsy
03-12-2010, 19:05
Знаеш ли има и евтини магазини. Аз съм от Видин и тук има Липненски (Микро) магазин. Има много евтини и нови неща. Не са 2-ра употреба. Бях си купила много хубави патъчки за 4лв. Има и хубави неща, но рядко получават. Може да се поинтересуваш, къде има такива евтини магазини и да продават нови дрехи а не 2-ра ръка. :) Но все пак ти си решаваш.

margo92
03-12-2010, 19:27
аз с няколко такива магазина съм запозната, но като гледам доста хора са обхванати от тази мания та ми е интересно
p.s. голяма част от съученичките ми пазаруват от такива магазини,а след тва изкарват неземно скъпи придобивките си :P мн ми е смешно

но ако някой знае и евтини магазинчета, които някои непознаващ града може да открие - добре дошло ми е