PDA

View Full Version : раздвоена..



wasch0
03-12-2010, 19:40
Бях с едно момче,което адски много обичам и си прекарвахме страхотно..беше толкова романтично (дори сме говорили за сватби и така нататък) обичахме се, още се обичаме,(вече сме разделени) но най-добрата ми приятелка ми сподели, че иска да прекара остатъка от живота си с него,че винаги е мечтала как ще са заедно и т.н.
Днес тя ме попита дали съм го забравила, а аз не искам тя да старада и затова си замълчах.. тя ме попита втори път и аз казах,че съм го забравила, а всъщност го обичам толкова много.. Тази вечер го поканих в нас, за да си разясним всичко.. Казах му,че винаги сме поставяли приятелството пред любовта, а той каза "но аз те обичам"

Много съм объркана, не знам какво да правя.. да съм истинска приятелка или да съм с момчето на мечтите си..?

ShtrudeL
03-12-2010, 19:44
С момчето! >.<
С момчето! >.<
С момчето! >.<
С момчето! >.<
С момчето! >.<
С момчето! >.<
С момчето! >.<
С момчето! >.<

Приятелката ако е истинска приятелка ще те разбере. Все пак си била с него от преди тя да "иска да е с него до края на живота си"...(така де...предполагам...) И от къде на къде тя ще е бариерата в личния ти живот? Той обича теб,не нея...

МОМЧЕТО! >.<

filmimilmi
03-12-2010, 19:45
Разговорите на 6 очи са пълни глупости. Чувствата касаят само теб и бившият ти, важно е да постъпиш както ти желаеш, а не да се съобразяваш с приятелката си. Тя ако е истинска няма да ти го вземе ако все още изпитваш чувства към него. Не става дума просто за приятелски компромис в ситуацията. Все пак ти си била преди нея, ти си го обичала, а тя само е изпитвала влечение към него...

valdesbg
03-12-2010, 19:58
Един глас в полза на мнението на Щрудела.

IndependentGirl
03-12-2010, 20:00
Един глас в полза на мнението на Щрудела.
Вече са два гласа.. :]]

BlueParadise
03-12-2010, 20:00
Сама знаеш отговора ... момчето !

ShtrudeL
03-12-2010, 20:04
awww <3

Че тя е твоя,не скърбя,нали
така я чувствам близка и любима.
Че ти си неин;ей това боли;
и тази болка е непоносима.
Но аз пред мен ви оправдах почти:
обичаш я,защото ми е мила.
Заради мене си и скъп и ти:
тя част от мен във тебе е открила.
Изгубя ли макар един от вас,
понасям тежка загуба двукратно.
Ти имаш нея,тебе-тя,а аз
за двама ви умирам безвъзвратно.

Но аз нали във теб съм въплътен?
И значи тя обича само мен!

wasch0
03-12-2010, 20:28
[23:26:12] ..nikiii* каза: obichame se
[23:26:15] ..nikiii* каза: iskam da byda
[23:26:17] ..nikiii* каза: shtastliva


Мисля, че реших :)

anna93
03-13-2010, 03:13
Избери момчето. Според мен това е правилния избор. Доколкото приятелката ти - ще страда, но трябва да разбере, че няма шанс с това момче, защото той теб обича.

ivcheto0o
03-13-2010, 06:29
избери момчето!

Nakadah
03-13-2010, 06:48
хахаха!!!
в тоя живот приятели няма!!!

Take_That
03-13-2010, 09:32
Един глас в полза на мнението на Щрудела.
Вече са два гласа.. :]]

Три

Zaritu
03-13-2010, 09:36
Един глас в полза на мнението на Щрудела.
Вече са два гласа.. :]]

Три

определено за 4 вече :-D :)

vesito13
03-13-2010, 09:40
5 ;)
С момчето се обичате, не жертвайте щастието си заради други.
Дори да не се събереш с него, той не обича нея. Никой няма да спечели от тази ситуация.
А иначе поне вие ще бъдете щастливи, а ако тя ти е истинска приятелка и тя ще се радва за вас.

Faces
03-13-2010, 09:44
Избери момчето иначе рискуваш доста дълго време да живееш с въпроса "ами ако му бях дала шанс" а вярвай ми ти не искаш това ;) Само едно не разбирам защо не си казала на приятелката си че още има чувства между вас ? Не си искала да я нараниш ясно но лъжата е по лошо ;) Я си представи че се събереш с въпросното момче как ще погледнеш приятелката си ? Казваш че не го обичаш а пък после си с него.

vas4e3to0
03-13-2010, 15:11
Вече знаеш отговора-момчето.Ако приятелката може наистина да се нарече такава,,значи ще те разбере..Дори и да не е най-добрата ти приятелка,,пак трябва да те разбере..Добре..Нека да предположим,,че го зарежеш и отидеш с приятелката си..Това,,че си го зарязала ще те измъчва,,а тя няма да е с него до края на живота си,,защото той не я харесва..Става 0/3-тоест,,никой не е щастлив,,а ако останеш с него ще бъдете-2/3,,а ако наистина онова момиче е приятелка-3/3 :)

anna93
03-13-2010, 15:34
Вече знаеш отговора-момчето.Ако приятелката може наистина да се нарече такава,,значи ще те разбере..Дори и да не е най-добрата ти приятелка,,пак трябва да те разбере..Добре..Нека да предположим,,че го зарежеш и отидеш с приятелката си..Това,,че си го зарязала ще те измъчва,,а тя няма да е с него до края на живота си,,защото той не я харесва..Става 0/3-тоест,,никой не е щастлив,,а ако останеш с него ще бъдете-2/3,,а ако наистина онова момиче е приятелка-3/3 :)

+ Твойта приятелка като ви види колко сте щастливи заедно би трябвало да се опита да го забрави и преодолее. И след това тримата ще бъдете щастливи без никой да бъде наранен и предаден.

ShtrudeL
03-13-2010, 19:04
Ако се кандидатирам за мод ще ми давате ли така гласове? ^^

ruriiina
03-13-2010, 22:35
според мен тя вече не ти е приятелка .... късно е да си върнете приятелството с момичето ,а пред теб са щастливи моменти с момчето на мечтите ти :) предполагам след толкова мнения нямаш колебания .. избери момчето