PDA

View Full Version : Не й идва ?



DjHomer
03-12-2010, 19:56
Правихме секс без презерватив и със 100% сигурност не съм свършвал в нея.Тя ме точеше 10 мин след секса.Закъснява и вече 5-ти ден.Въпроса ми е дали има шанс да е бременна и какъв ?

Neftochimic
03-12-2010, 20:06
да, тризнаци
ае със здраве

Glamm
03-12-2010, 21:19
да,има шанс да е бременна ..ако е била в овулация .. огромен
да си направи тест за бременност ..

Biskfitka
03-12-2010, 21:30
Възможно е,но тоя месец всяка ми се оплаква,че и закъснява,включително и на мен.Майка ми ми каза,че тоя месец може да не дойде,когато го очаквам,защото февруари е 28 дни,така че може и приятелката ти да си пресмята грешно цикъла :D

Callisto
03-12-2010, 21:44
През пролетта на почти всички жени почва да им закъснява. Това е заради смяната на климата. На мен пък за щастие ми дойде! :D Аз съм 40 килограма и не би трябвало да имам цикъл...нямах към 7 месеца и докторите ми казаха, че ми няма нищо...просто съм прекалено слаба и трябва да се храня повече.

П.С: много е безотговорно да го правите без презерватив...да не кажа тъпо. Вярно искате да почувствате какво е...нека този път ви е бил за урок и, ако решите да го правите пак ще ви помоля да е след като и двамата (най-вече тя) навършите 18, за да можете да поемете отговорност за евентуалното дете, което ще се бръкне от този секс. Аз на моя съм му казала: получаваш всичко от мен, но всичко стига да се спазва правилна хигиена, съобразено е с безопасността и е напълно разумно. Секс без презерватив нищо против след като той навърши 18, понеже сега е много малък(по-малък от мен) и не може да поеме отговорност за действията си. Ако правя секс без презерватив искам да съм сигурна в партньора си и в това, че не би ме заебал, ако случайно забременея.

Annihilati0N
03-12-2010, 22:19
Правихме секс без презерватив и със 100% сигурност не съм свършвал в нея.Тя ме точеше 10 мин след секса.Закъснява и вече 5-ти ден.Въпроса ми е дали има шанс да е бременна и какъв ?

И 50 мин да те "точи" докато не се изпикаеш няма да стане номера. Я най-добре пробвайте с тест за бременност!

Callisto
03-12-2010, 22:37
Правихме секс без презерватив и със 100% сигурност не съм свършвал в нея.Тя ме точеше 10 мин след секса.Закъснява и вече 5-ти ден.Въпроса ми е дали има шанс да е бременна и какъв ?

И 50 мин да те "точи" докато не се изпикаеш няма да стане номера. Я най-добре пробвайте с тест за бременност!

И какво ще покаже този тест...той, ако отчете полужителен ще е малко късно и, ако е бременно ще е малко кофти...наистина след като вече и закъснява без проблем може да си направи тест. Тези на Sure Check се правят още на първият ден след като ти закъснее цикъла. Цената му е 3.90лв и може да се закупи от всяка аптека. Веднъж при нас се беше изхлузил презерватива, добрече го усетих по едно време и си казахме хайде да направим тест за всеки случей. Написах името на теста на едно листче и приятелят ми отиде до аптеката да го купи. Даде листчето на аптекарката, тя му даде теста и това беше. Без въпроси и излишно овъртане ... няма нищо срамно. :)

kalpazanka
03-13-2010, 08:01
В кой ден от МЦ беше рисковия акт? Колко дни е МЦ на приятелката ти? А дали, освен този акт, не сте имали и други преживявания без малкия да е "костюмиран"?

nikity9926
03-13-2010, 08:09
Има огромен шанс, ае честито ви бебенце... шегичка :grin: Има шанс да е бременна и то не малък. Най-добре пробвайте с тест за бременност. :wink:

TERIER4ETO
03-13-2010, 08:57
Честито татенце :razz:

_butterfly_
03-13-2010, 10:40
Да си направи тест! Има много други причини за закъснението на менструацията, които не включват бременност.

santi
03-13-2010, 11:07
и на мойта и закъснява вече 3-4 ден .... карам я да ходи за тест пф :booooomb:

Neopitom3na
03-13-2010, 11:09
глупаво и безотговорно е да се прави без предпазни средства :?

gir
03-13-2010, 12:01
Правихме секс без презерватив и със 100% сигурност не съм свършвал в нея.Тя ме точеше 10 мин след секса.Закъснява и вече 5-ти ден.Въпроса ми е дали има шанс да е бременна и какъв ?

1. Има малък шанс за забременяване така.
2. Ако да предположим прави секс не само с тебе, ШАНСЪТ СЕ УВЕЛИЧАВА! (Понякога, някои момичета не правят секс само с 1 момче, както и обратното. Това е ноторен факт.)
Толкова по въпросите...

Pa3yMeH
03-13-2010, 13:41
...Има малък шанс за забременяване така...

Има една течност, богата на сперматозоиди, която се изпуска секунди преди мъжа изобщо да му мине през ума, че ще свършва. Така че, според мен е възможно :-o

gir
03-13-2010, 15:25
...Има малък шанс за забременяване така...

Има една течност, богата на сперматозоиди, която се изпуска секунди преди мъжа изобщо да му мине през ума, че ще свършва. Така че, според мен е възможно :-o

Чак пък "богата"...
Така или иначе, въпросът е, че не винаги момичетата го правят само с един. Затова тестът за бременност е едно, а тестът за бащинство - друго. :D

gia_sena_mono
03-13-2010, 18:44
През пролетта на почти всички жени почва да им закъснява. Това е заради смяната на климата. На мен пък за щастие ми дойде! :D Аз съм 40 килограма и не би трябвало да имам цикъл...нямах към 7 месеца и докторите ми казаха, че ми няма нищо...просто съм прекалено слаба и трябва да се храня повече.

П.С: много е безотговорно да го правите без презерватив...да не кажа тъпо. Вярно искате да почувствате какво е...нека този път ви е бил за урок и, ако решите да го правите пак ще ви помоля да е след като и двамата (най-вече тя) навършите 18, за да можете да поемете отговорност за евентуалното дете, което ще се бръкне от този секс. Аз на моя съм му казала: получаваш всичко от мен, но всичко стига да се спазва правилна хигиена, съобразено е с безопасността и е напълно разумно.Секс без презерватив нищо против след като той навърши 18, понеже сега е много малък(по-малък от мен) и не може да поеме отговорност за действията си. Ако правя секс без презерватив искам да съм сигурна в партньора си и в това, че не би ме заебал, ако случайно забременея.
Това,че е пълнолетен нищо не значи и не е гаранция за сигурност.Възрастта не е определяща за нищо. Като е на 18 да не би светът да е негов, да не би някой да идва и на тепсия да му носи предложения за добре платена работа или изведнъж от нищото да му идва акъла в главата. Щом е пълнолетен не значи,че ако ти забременнееш той няма да си обере крушите.
Според мен много повърхностно и глупаво разсъждаваш.С времето ще разбереш,че възрастта не е гаранция за сигурност или щастие.

netmon
03-13-2010, 18:52
Най-добре да отиде на гинеколог

gir
03-13-2010, 19:03
През пролетта на почти всички жени почва да им закъснява. Това е заради смяната на климата. На мен пък за щастие ми дойде! :D Аз съм 40 килограма и не би трябвало да имам цикъл...нямах към 7 месеца и докторите ми казаха, че ми няма нищо...просто съм прекалено слаба и трябва да се храня повече.

П.С: много е безотговорно да го правите без презерватив...да не кажа тъпо. Вярно искате да почувствате какво е...нека този път ви е бил за урок и, ако решите да го правите пак ще ви помоля да е след като и двамата (най-вече тя) навършите 18, за да можете да поемете отговорност за евентуалното дете, което ще се бръкне от този секс. Аз на моя съм му казала: получаваш всичко от мен, но всичко стига да се спазва правилна хигиена, съобразено е с безопасността и е напълно разумно.Секс без презерватив нищо против след като той навърши 18, понеже сега е много малък(по-малък от мен) и не може да поеме отговорност за действията си. Ако правя секс без презерватив искам да съм сигурна в партньора си и в това, че не би ме заебал, ако случайно забременея.
Това,че е пълнолетен нищо не значи и не е гаранция за сигурност.Възрастта не е определяща за нищо. Като е на 18 да не би светът да е негов, да не би някой да идва и на тепсия да му носи предложения за добре платена работа или изведнъж от нищото да му идва акъла в главата. Щом е пълнолетен не значи,че ако ти забременнееш той няма да си обере крушите.
Според мен много повърхностно и глупаво разсъждаваш.С времето ще разбереш,че възрастта не е гаранция за сигурност или щастие.


ОПААА! Чакай малко!
Тя иска да каже, че ПОНЕ НА 18 да е, е малко по-изгодно, по-сигурно, по-перспективно. Пълнолетните, примерно, имат повече права и независимост в живота. Нищо повече. Не мисля, че разсъждава зле. Просто ги приканва да са внимателни ПОНЕ докато има пълнолетие.
Иначе и аз съм на твоето мнение за годините и те подкрепям на 100 %!

gia_sena_mono
03-13-2010, 19:29
През пролетта на почти всички жени почва да им закъснява. Това е заради смяната на климата. На мен пък за щастие ми дойде! :D Аз съм 40 килограма и не би трябвало да имам цикъл...нямах към 7 месеца и докторите ми казаха, че ми няма нищо...просто съм прекалено слаба и трябва да се храня повече.

П.С: много е безотговорно да го правите без презерватив...да не кажа тъпо. Вярно искате да почувствате какво е...нека този път ви е бил за урок и, ако решите да го правите пак ще ви помоля да е след като и двамата (най-вече тя) навършите 18, за да можете да поемете отговорност за евентуалното дете, което ще се бръкне от този секс. Аз на моя съм му казала: получаваш всичко от мен, но всичко стига да се спазва правилна хигиена, съобразено е с безопасността и е напълно разумно.Секс без презерватив нищо против след като той навърши 18, понеже сега е много малък(по-малък от мен) и не може да поеме отговорност за действията си. Ако правя секс без презерватив искам да съм сигурна в партньора си и в това, че не би ме заебал, ако случайно забременея.
Това,че е пълнолетен нищо не значи и не е гаранция за сигурност.Възрастта не е определяща за нищо. Като е на 18 да не би светът да е негов, да не би някой да идва и на тепсия да му носи предложения за добре платена работа или изведнъж от нищото да му идва акъла в главата. Щом е пълнолетен не значи,че ако ти забременнееш той няма да си обере крушите.
Според мен много повърхностно и глупаво разсъждаваш.С времето ще разбереш,че възрастта не е гаранция за сигурност или щастие.


ОПААА! Чакай малко!
Тя иска да каже, че ПОНЕ НА 18 да е, е малко по-изгодно, по-сигурно, по-перспективно. Пълнолетните, примерно, имат повече права и независимост в живота. Нищо повече. Не мисля, че разсъждава зле. Просто ги приканва да са внимателни ПОНЕ докато има пълнолетие.
Иначе и аз съм на твоето мнение за годините и те подкрепям на 100 %!
ОК. Да си пълнотелен никак не е изгодно,сигурно или каквото и да е.Колкото повече прави, толкова и задължения.

yuyuto
03-13-2010, 20:14
Купувайте си тест!

gir
03-13-2010, 20:23
През пролетта на почти всички жени почва да им закъснява. Това е заради смяната на климата. На мен пък за щастие ми дойде! :D Аз съм 40 килограма и не би трябвало да имам цикъл...нямах към 7 месеца и докторите ми казаха, че ми няма нищо...просто съм прекалено слаба и трябва да се храня повече.

П.С: много е безотговорно да го правите без презерватив...да не кажа тъпо. Вярно искате да почувствате какво е...нека този път ви е бил за урок и, ако решите да го правите пак ще ви помоля да е след като и двамата (най-вече тя) навършите 18, за да можете да поемете отговорност за евентуалното дете, което ще се бръкне от този секс. Аз на моя съм му казала: получаваш всичко от мен, но всичко стига да се спазва правилна хигиена, съобразено е с безопасността и е напълно разумно.Секс без презерватив нищо против след като той навърши 18, понеже сега е много малък(по-малък от мен) и не може да поеме отговорност за действията си. Ако правя секс без презерватив искам да съм сигурна в партньора си и в това, че не би ме заебал, ако случайно забременея.
Това,че е пълнолетен нищо не значи и не е гаранция за сигурност.Възрастта не е определяща за нищо. Като е на 18 да не би светът да е негов, да не би някой да идва и на тепсия да му носи предложения за добре платена работа или изведнъж от нищото да му идва акъла в главата. Щом е пълнолетен не значи,че ако ти забременнееш той няма да си обере крушите.
Според мен много повърхностно и глупаво разсъждаваш.С времето ще разбереш,че възрастта не е гаранция за сигурност или щастие.


ОПААА! Чакай малко!
Тя иска да каже, че ПОНЕ НА 18 да е, е малко по-изгодно, по-сигурно, по-перспективно. Пълнолетните, примерно, имат повече права и независимост в живота. Нищо повече. Не мисля, че разсъждава зле. Просто ги приканва да са внимателни ПОНЕ докато има пълнолетие.
Иначе и аз съм на твоето мнение за годините и те подкрепям на 100 %!
ОК. Да си пълнотелен никак не е изгодно,сигурно или каквото и да е.Колкото повече прави, толкова и задължения.

Най-малкото като си пълнолетен можеш:

-да вземаш сам решения, а не да си зависим от майка и тате
-да подписваш сам трудови договори
-да ходиш сам на работа в чужбина


И кои задължения биха попречили толкова? На непълнолетните и малолетните задълженията да не са малко? ПЛЮС ограниченията.
То законите затова са измислени относно възрастта, че да гарантират правата на големите, да ограничават малките. И ПРАВИЛНО!
Значи - по темата - ако си на 10 и имаш бебе не е като да си на 18 и да имаш бебе.
Пълнолетието не е панацея, но е по-добре, отколкото малолетието и непълнолетието.
Сега, надявам се, да съм по-ясен.
Иначе не призовавам никой да прави деца.

t0d1t0
03-13-2010, 22:13
3% шанс

madbo
03-14-2010, 01:41
каките по някой път, като се вкарат във филм и/или са под стрес им закъснява 8)

gia_sena_mono
03-14-2010, 12:50
Накратко: опичайте си акъла и правете деца, когато му е времето и когато имате достатъчно акъл и финансови средства, за да се грижите за тях!
И не си мислете, че като сте на 18 сте хванали Господ за шлифера. ;) . . . или . . . А бе мислте си каквото си искате! :)

Vilencety
03-14-2010, 13:25
да,има шанс да е бременна ..ако е била в овулация .. огромен
да си направи тест за бременност ..


На същото мнение съм :wink: .Другия път даействай по разумно

uBuTo
03-21-2010, 15:38
почвайте да спестявате от тоалетна хартия - след 9 месеца иде 8-)