PDA

View Full Version : На 14 съм имам ли нужда от придружител на концерт



goshkata95
03-12-2010, 21:08
Ще ходя на концерта на AC/DC на 14 май и имим само 1 билет (криза е :D ) та се чудя дали мога да отида сам или трябва там някаква декларация от по - възрастен и т.н. Абе въобще питам как мога съвсем спокойно да отида на концерта

filmimilmi
03-12-2010, 21:16
Ми май с декларация и то при навършени най-малко 16. Но все пак става въпрос за AC/DC. Веднъж в живота, нали... Сигурно ще направят изключение, а и все пак сме в България.

Lestat357
03-13-2010, 09:49
^ Примерно. Неведнъж съм ходил по концерти (Priest, Manson, Sabbath и т.н.т.), където това не е представлявало никакъв проблем. Ще те пуснат все, нема се пУашиш. Дори и на 'В. Левски'. Обаче.. дано не си на терен, че както си на 14, вкл. ли те в някое по-бурно пого(те и на P. Gabriel се бяха пробвали да заформят такова даже, говедата)), .. кофти. Таа, ако ти е за терен билета, премисли го хубаво дали да не направиш замяна за по-различен такъв.;] Това е концерт на AC/DC все пак, ще има предостатъчно екрани навсякъде и ще се чува прилично в радиус от 10км със сигурност. Сцената ще е нависоко, та вероятността да ги усетиш 'съвсем близо' е минимална, като си на терен. Това е.

Иначе - браво, добър избор!

ScionOfStorm
03-13-2010, 09:54
Съгласен с ексо и лестат, аз самият съм бил придружител 1-2 пъти. То понякога и самите гардове като видят си казват и търсят някой, който да те придружи и да влезе с теб.

Просто дръпваш някого и го молиш, това с деклараците е излишно според мен..