PDA

View Full Version : Целувка в училище?



Fany
03-12-2010, 20:52
Целува ли ли сте се в училище с някой съученик?

NoShTnO_iZkUsHeNiE
03-12-2010, 21:30
Да,много пъти,все пак ходим от 6 месеца...

WhiteOneBG
03-12-2010, 21:30
Да такива съученици имам лелеле направо ше ги пръсна бате :D:D:D

Annihilati0N
03-12-2010, 22:12
Две от бившите ми бяха от моето училище - дали съм го правил?! :D

ReachlessGirl
03-13-2010, 06:28
Съученик - не, защото сме само момичета в класа + едно момченце .. :D

.. но бях дълго време с момче от по - горните класове и да, целувала съм се с него и в даскало .. :-o

п.с. само не разбрах защо темата е в раздел "секс" ?

Lolita93
03-13-2010, 07:28
с 2, с едното ходим вече година, с другото беше забивка само :-P

jessicaalba1131
03-13-2010, 08:02
не, не съм :)

tobii
03-13-2010, 08:14
дечкоо тва е раздел СЕКС !

Neopitom3na
03-13-2010, 11:21
защо това трябва да е в раздел секс

Dizziness
03-13-2010, 14:13
Ест, че да. :)

POLLINA
03-13-2010, 14:46
защо това трябва да е в раздел секс
ох защо винаги трябва да повтаряш горно написаното мнениее?! като е написано един път няма смиисъл да го повтаряш :booooomb:

по темата : с приятеля ми сме в едно училище :)

momon
03-13-2010, 14:48
по темата : с приятеля ми сме в едно училище :)

+1 ;)

SmilezZz
03-13-2010, 14:53
Да..Случвало ми се е доста пъти :-D

ef4etyYy
03-13-2010, 16:17
аз със хора от моето даскало не съм ходила 8-) а съучениците ми даже нямам желание да ги целувам, ъгх :booooomb:

tanch3t093
03-13-2010, 18:10
Да, гаджето ми учеше в моето училище, но вече завърши.

glamouros
03-13-2010, 18:14
Неп... :oops: предпочитам да е някъде където няма да ни гледат мн мн хора... (и все пак направих изключение само за 1 момче...) хехе :)

Wikzinka
03-13-2010, 18:40
Целувала съм се с 1 съученик и с 3 от горните класове :)

nikity9926
03-13-2010, 19:05
Дам... с гаджето, докато не завърши. Е, после се виждахме по срещи ама... Иначе по темата:
Да, много пъти.

YouDontKnowMe
03-13-2010, 19:06
Да, целувала съм се.

UniCoWN
03-13-2010, 19:07
аз със хора от моето даскало не съм ходила 8-) а съучениците ми даже нямам желание да ги целувам, ъгх :booooomb:

++

netmon
03-13-2010, 19:10
Целува ли ли сте се в училище с някой съученик?

Който не е да наваксва веднага ,защото все едно никога не е бил на училище :)

co0alla
03-13-2010, 20:17
Целувки с момчето от моя клас ПРОСТО НИКОГА, но да споделя има едно мног слдко момче в даскало за което бих направила вс .. и да бих го селунала в даскало :-) незнам защо но глямата ми мечта е всички да ме гледат кат се целувам с някой .. всички се срамуват от т'ва да ги гледат, но нзм защо имам ткфос голямо желание да кажем на центара .. и вскички да зяпат :-D :) :) :)

DevlLady666
03-14-2010, 12:28
:D :D :D да и от това имам доста забавни и риятни спомени..
Но той от горите класове ане от моя :booooomb: :booooomb:

DjPiRgOs
03-14-2010, 13:49
В училище има сичко нужно :grin: :grin: :grin:

pebals
03-14-2010, 14:43
Съученик - не, защото сме само момичета в класа + едно момченце .. :D

.. но бях дълго време с момче от по - горните класове и да, целувала съм се с него и в даскало .. :-o

п.с. само не разбрах защо темата е в раздел "секс" ?


+ и аз това се чуда ?! :-o

YouDontKnowMe
03-14-2010, 14:45
Целувки с момчето от моя клас ПРОСТО НИКОГА, но да споделя има едно мног слдко момче в даскало за което бих направила вс .. и да бих го селунала в даскало :-) незнам защо но глямата ми мечта е всички да ме гледат кат се целувам с някой .. всички се срамуват от т'ва да ги гледат, но нзм защо имам ткфос голямо желание да кажем на центара .. и вскички да зяпат :-D :) :) :)
Защото страдаш от липса на внимание .
Ами, не всички се срамуват от това някой да ги гледа как се целуват /натискат като животни. Това си е въпрос на възпитание. Аз не смятам, че е нужно да притеснявам още 50 човека с моето поведение. Може на някой да му стане неудобно от факта, че наоколо някакви типове се мляскат.

mirelka9449
03-14-2010, 14:53
Първо най-тъпото нещо е гаджето ти да е от твоят клас...От твойто даскало да, ама от твоя клас...
Второ какво лошо има в една целувка?!? Какво като всички ще гледат?!? Не сте тръгнали да правите нещо повече, ако на хората им става неприятно да гледат влюбени, то тогава не знам....

YouDontKnowMe
03-14-2010, 14:58
Първо най-тъпото нещо е гаджето ти да е от твоят клас...От твойто даскало да, ама от твоя клас...
Второ какво лошо има в една целувка?!? Какво като всички ще гледат?!? Не сте тръгнали да правите нещо повече, ако на хората им става неприятно да гледат влюбени, то тогава не знам....
Защо да е тъпо гаджето ти да е от твоя клас? Първо - на един акъл сте . Второ - имате общи интереси (един профил и тн.). Трето - заедно сте , помагате си в училище.
Какво лошо има в една целувка и във влюбените ? Ами нищо . Но пък не е прилично да се награбите в коридора . Така де, смешно е . Все едно не можете да дочакате до след училище.

orhidea95
03-14-2010, 16:51
Ам.. мисля че си объркал раздела ! :x :x По темата - да.

mirelka9449
03-14-2010, 17:25
Първо най-тъпото нещо е гаджето ти да е от твоят клас...От твойто даскало да, ама от твоя клас...
Второ какво лошо има в една целувка?!? Какво като всички ще гледат?!? Не сте тръгнали да правите нещо повече, ако на хората им става неприятно да гледат влюбени, то тогава не знам....
Защо да е тъпо гаджето ти да е от твоя клас? Първо - на един акъл сте . Второ - имате общи интереси (един профил и тн.). Трето - заедно сте , помагате си в училище.
Какво лошо има в една целувка и във влюбените ? Ами нищо . Но пък не е прилично да се награбите в коридора . Така де, смешно е . Все едно не можете да дочакате до след училище.
Еми за мен е тъпо, щот малко или много трябва да имате свобода един от друг, а не по цял ден да сте заедно. Да няма лошо, но рано или късно ще си омръзнете. В случая май тва ще стане бързо. А и никой не говори за чак толкова страстни целувки в училище. Говоря за нормална целувка по устата, не за награбване. Момичето или момчето питаше дали сме се целували в даскало, а не дали сме се награбвали :)

YouDontKnowMe
03-14-2010, 19:15
Първо най-тъпото нещо е гаджето ти да е от твоят клас...От твойто даскало да, ама от твоя клас...
Второ какво лошо има в една целувка?!? Какво като всички ще гледат?!? Не сте тръгнали да правите нещо повече, ако на хората им става неприятно да гледат влюбени, то тогава не знам....
Защо да е тъпо гаджето ти да е от твоя клас? Първо - на един акъл сте . Второ - имате общи интереси (един профил и тн.). Трето - заедно сте , помагате си в училище.
Какво лошо има в една целувка и във влюбените ? Ами нищо . Но пък не е прилично да се награбите в коридора . Така де, смешно е . Все едно не можете да дочакате до след училище.
Еми за мен е тъпо, щот малко или много трябва да имате свобода един от друг, а не по цял ден да сте заедно. Да няма лошо, но рано или късно ще си омръзнете. В случая май тва ще стане бързо. А и никой не говори за чак толкова страстни целувки в училище. Говоря за нормална целувка по устата, не за награбване. Момичето или момчето питаше дали сме се целували в даскало, а не дали сме се награбвали :)
Ами то не пречи да имате свобода. Като сте в един клас не значи, че трябва непрекъснато да сте заедно. Имате си приятели , движите се и с тях. Какво значи свобода -когато се обичате с някого той не ти пречи, не ти ограничава свободатата по никакъв начин.

pamii
03-14-2010, 19:40
Ми точно в училище не съм се целувала, но иначе със съученик - да !
:-D

Nyuu99
03-15-2010, 12:22
разбирасе :)

yuyuto
03-15-2010, 12:44
Вижте сега, в това да се целуваш със съученик няма нищо лошо, напротив, хора, целувайте се! Да се целуваш в училище също не е нещо лошо, но :
когато го правиш, прави го само за себе си, за твоето удоволствие, твоите чувства, не за пред другите.
все пак училището е място за други цели и ако се демонстрира подобно държание пред учителите е проява на неуважение. Сигурна съм, че те са наясно, че няма начин при толкова много момичета и момчета, събрани на едно място, няма как да не прехвърчат искри, но не е нужно и като никакви не се доказваме, ако се мляскаме пред всички в училище или в навалицата в рейса.

uBuTo
03-15-2010, 16:29
да, много пъти! хората вече секс правят в училищата а вие ме питате дали съм сецелувала там 8-)