PDA

View Full Version : Mnogo muje,mnogo neshto...



InSoMnIq
03-13-2010, 07:09
Dobre,shte zapochna ot nachalo!Na 20 sum i ne jiveq v bg ot 5 meseca veche.Na kvartira sum s edin strahoten muj i imame vruzka.
Dobre de,ne znam dali e vruzka.Nikoga ne sme go obsujdali zashtoto mi se struva,che i dvamata imame strah ot seriozno obvurzvane :D no e neshto takova.Imam chuvstva kum nego,no e liubov!
Po-skoro e privurzanost,topli chuvstva,nejnost,vnimanie,razbiratelstvo...
Mislq,che i toy izpitva podobni chuvstva kum men.
Rabotata e tam,che na tazi kvartira,me uredi brat mu!Toy e jenen s deca,i predi da se zapoznaq sus "sukvartiranta mi",imah vruzka s nego.
Obache tq beshe chisto seksualna!Prosto seksa beshe neveroqten!Ne mojete da si predstavite kakvo e oshte ot vratata da nagabish nqkogo i da se metnete kato razgoneni kucheta :grin: :grin: :grin:
Na tva mu kazvam strast!
I sega vseki put,kogato toy ni doyde na gosti,ne moga da spra da go gledam hishtnicheski,toy sushto me izpiva s pogled,no ne mojem da napravim nishto,zashtoto sum oficialno s brat mu!
A ot druga strana obmislqm varianta da se subera s bivshiq si,poneje shte se pribiram v BG skoro.Nali znaete-starata liubov rujda ne hvashta,puk i toy e edinstvenniqt kogoto sum obichala istinski i produljavam da obicham.
I toy oshte me obicha...durjim vruzka v neta i po telefona :smt057
Ta se chudeh mn po toz vupros,obache nishto ne moga da izmislq!Chuvstvam se kato v zadunena ulica...
E,dayte suvet-mn muje,mn neshto :D :razz: :razz: :razz: :razz:

amk933
03-13-2010, 07:24
Писането на кирилица е задължително както в заглавията, така и в самите теми. Препиши темата на правилния шрифт. :)