PDA

View Full Version : бенки-пририване



girl4eety
03-13-2010, 10:18
Сега април месец с едни приятелчета ще ходим на плаж,но аз имам много бенки по гърба и коремчето нямам възможност да ги махма защото е много скъпо. И искам с нещо ако може да ги прекрия, мислех си за фдт но като вляза в басейна и ще стане всичко мазало, за това ако може да дадете някоя по добра идейка ще съм ви много благодарна :-) :-)

Abigoria
03-13-2010, 12:17
Защо ти е? Омг..

mrtn
03-13-2010, 12:27
наистина защо ще ги махаш, срамуваш ли се? 8-)

WaterLilly
03-13-2010, 18:43
Не ги крий, напълно безсмислено е. Аз имам една точно на бузата под окото и като бях по-малка я мразех и се опитвах да я прикрия по всякакъв начин. Но по едно време осъзнах, че са нормални и сега даже забравям, че ги имам.

girl4eety
03-13-2010, 19:34
значи за да ви питам наистина се притеснявам от тях и са ми коплекс и то голям защото все пак ще има мом4ета там и ще ме е срам
WaterLilly ти имаш една а з имам по корема - 6 по гърба 13 и са страшно огромни
хайде сега който може да помогне който не да си запази коментарите от типа : те са сладки, защо ще ги махаш и теем подбни

girl4eety
03-13-2010, 19:40
а и да питам кво ви е мнението за Picasso добри ли са
че ако си посабера некои лев може да хода да ми махнат поне някои
и цени ако ми кажете

Neftochimic
03-13-2010, 20:34
представи си следната ситуация - отивате на плажа, печете се, става ви горещо, влизате във водата... фондю тена ти ще е водоустоичив, така.... излизате от водата, лягате на хавлиите и той почва нещо да търка/гали по гърба/корема и ти изтрива фнд.... от долу започват да се появяват бенките...
е на мен би ми станало супер гадно, гнусно и грозно...
та съвета ми е - по-добре недей ги прикрива с нищо, а си ги остави така :)

а за махането - много по-добре ще е да го направиш по стандартния начин а не с лазер!

ltgreen
03-21-2010, 14:53
абе това ви е чара, не ви трябва да го криете или махате :?

AlaBalaa
03-21-2010, 19:59
снимки имаш ли бе... не може да е толкова грозно :)

justunique
03-27-2010, 12:25
...

petinkataaa
03-28-2010, 14:06
представи си следната ситуация - отивате на плажа, печете се, става ви горещо, влизате във водата... фондю тена ти ще е водоустоичив, така.... излизате от водата, лягате на хавлиите и той почва нещо да търка/гали по гърба/корема и ти изтрива фнд.... от долу започват да се появяват бенките...
е на мен би ми станало супер гадно, гнусно и грозно...


+1

SmilezZz
03-28-2010, 15:15
Научи се да се харесваш..Приеми се такава,каквато си..Помня,че беше пуснала преди още две теми:едната май беше за бенките,другата като цяло:
- лице (имала си неща като лунички),стил на обличане,грим и т.н. - това показва,че нямаш никакво самочувстви..Вдигни си го..

Но иначе мисля,че няма начин да ги махаш или прикриеш..Освен с лазер - но ще ти излезе скъпичко

bishop
03-28-2010, 21:36
не можеш да ги скриеш, остави ги на мира. да ги махнеш също е лоша идея, мн вероятно е пакд а се появят. просто се примири с тях, вдигни си малко самочувствието и гледай да не изгориш на слънце, защото тогава положението може да стане много неприятно.

Fx1
03-29-2010, 15:59
Вместо да си мислиш как да ги скриеш (което е невъзможно на плаж), помисли как да ги предпазиш от слънцето - трябва да ги мажеш през няколко часа с 20 фактор минимум, но колкото по-висок, толкова по-добре.

И отиди просто на консултация при лекар, дори да нямаш възможност да ги махнеш, да ги огледат и да ти кажат дали са 'проблемни', защото бенките не са шега работа и могат да ти довлекат повече неприятности от неудобството на плажа.

Въпреки че си се вторачила в тях и ти се струват ужасни, повярвай, на 90% от хората няма да им направят никакво впечатление - досега не съм чула някой да каже 'ауууу колко бенки има тая, гадост'.

bishop, напротив, съмнителните бенки трябва да се махат докато е време, но това само лекар може да го каже. Което ме навежда на мисълта - аз в козметично студио за такова нещо не бих отишла.

YouDontKnowMe
03-29-2010, 17:21
абе това ви е чара, не ви трябва да го криете или махате :?


чар 1-2 .. 20-30 вече е гр0зно !
Е, как да го кажа по-културно ... Много си зле, значи... ^^
Както всички се изказаха- недей да ги криеш , те са си твои, не се срамувай от себе си . Всеки си има разни недъзи , твоето е нищо на фона на мъката , която има по света-
http://www.yourdiscovery.com/web/my-shocking-story/
Тези хора дали могат с фон дьо тен да скрият проблемите си ? Даже и с операция не могат да се оправят.

Kajo
03-30-2010, 13:51
аа няква представа имаш ли кви може да са рисковете от махане на бемки ? порови се малко по нета и ше ти се отще да ги махаш :wink:

Fx1
03-30-2010, 15:27
аа няква представа имаш ли кви може да са рисковете от махане на бемки ? порови се малко по нета и ше ти се отще да ги махаш :wink:

Рискове от махане на бенки има, ако отидеш при някой некадърник, например знахар, който дa те маже с помади, за да изсъхнат. Риск има, ако ги махнеш, когато вече е късно. Съмнителни бенки ТРЯБВА да се махат, защото могат да се превърнат в злокачествени образувания - веднъж премахнати, няма такава опасност. За това си трябва лекар, обикновено 'опасните' бенки са мъничките и черните, а не по-големите петна.