PDA

View Full Version : ДА му кажа ли че го обичам или да си замълча ЗАВИНАГИ?



sibinkaaa
03-13-2010, 10:19
Mn mi e zle neznam kakvo da pravq az sum na 15 toi na 16 mn go xaresvam daje bix kazala obicham toi jivee v susedniq blok po nqkoga subota i nedelq go vikam v nas da gledame filmi toi idva i moje da se kaje che mu spodelqm vsichko kakto i toi na mene obache toi mi kaza che xaresva edna druga tq e na 13 i toi iska da trugne s neq obache tq xodi s edno momche ot moq klas i az postoqnno go pitam kak vari sus 13-godishnata [pitam tozi ot moq klas] i toi vika mi dobre i az vikam radvam se zashtoto tova momche koeto obicham chaka vseki moment na slabost za da i predloji i samo chaka da skusat.. spr mi e gadno toi xaresva neq a az go obicham a tq mi e priqtelka.. neznam dali da mu kaja , zashtoto ako mu kaja spored men nishto nqma da napravi no moje da si promeni otnoshenieto si kam men toi se interesuva ot tova drugoto momiche... daite suvet.. molq vi ! ;[[

SmilezZz
03-13-2010, 11:15
Най-добре си замълчи..Рискуваш да загубиш неговото приятелство..
Най-добре е да изчакаш да видиш какво ще стане или пък изобщо не се занимавай с него (т.е. останете само приятели) и си намери друго момче

HRaBr0TyYKeBaPcHe
03-13-2010, 12:08
Аз ли съм кривоглед или отговорите са "леко" така сгрешени :shock:

EdinBulgarin
03-13-2010, 12:25
Има два варианта които виждаш и ти.

1 - Изчакваш период от време. През който той се събира с нея - бързо му омръзва и тогава действаш ти.
2 - Споделяш сега какво изпитваш и получаваш отговор Да или съответно Не

ПП.1 - Да до духа приятелството. Tакива неща днешно време не сществуват още по малко на тая възраст
ПП.2 - Вобще не пиша за вариант при който не споделяш с него защото така ще се печеш на собствения си огън известно време, и я ти омръзне я не

sibinkaaa
03-13-2010, 14:53
veche 5 meseca imam chuvstva kam nego.... ;[[

EdinBulgarin
03-13-2010, 18:51
veche 5 meseca imam chuvstva kam nego.... ;[[

Което веднага те изтрелва към втория вариант с мигновенното споделяне. Ест. ще трябва първо да си наредиш думите и мислите в главата но това е друга тема ;] Успех

sibinkaaa
03-14-2010, 08:56
kogato si pishem po skaip i kogato neq q nqma v skaip toi vinagi mi pishe dori kogato az ne mu pisha a kogato tq e v sk i az mu pisha pochti nikoga na mi pishe e pishi mi ama... e tei da se vidi che si pishem az mu pisha i toi sled 30min mi pishe... i az mn se draznq.. :smt073

sibinkaaa
03-14-2010, 10:48
vs v glavata mi e oburkano,, nznznz nz

Bloodlust
03-14-2010, 14:42
Казвай му. От чакане файда няма.

sibinkaaa
03-14-2010, 19:13
ne toi sega xaresva drugo momiche... kakd a mu kaja ..

vakanciq123
03-16-2010, 18:18
ПП.2 - Вобще не пиша за вариант при който не споделяш с него защото така ще се печеш на собствения си огън известно време, и я ти омръзне я не

Наистина най-добре му кажи щот пък иначе става много кофти за тебе.
И поговори със приятелката си напр. й кажи че го харесваш
УСПЕХ ;) :-| :smt023 8)