PDA

View Full Version : Skype..



Jessieee
03-13-2010, 11:13
Не знам дали този проблем е ставал при някой друг , но днес като се прибрах в нас и скайпа ми беше отписан и пишеше , че паролата ми е сменена от системата на Скайп поради някакви мерки за сигурност ... Хубаво , но като се регистрирвах преди 5 години някъде си бях объркала емайл-а иии сега и да искам няма как да ми пратят нова парола ...
Не ми се иска да си правя нов скайп.. :(

SolusChristus
03-13-2010, 12:18
Няма начин. Нов скайп.

TheVampireGirl
03-13-2010, 15:55
Аз пък днес почти цял ден имам проблем с вписването в скайп... Имам интернет, скайп ми е нагласен да се включва със стартирането на windows-a, но постоянно стои на "Вписване" и не си вписва... Показва ми, че съм на линия, а същност като го отворя пише само "Вписване" и дотам... Рестартирах компютъра няколко пъти, преинсталипар скайп, но проблема си остама... Някакви идеи от както може да е? :?

doomkillerr
03-13-2010, 16:37
Аз пък днес почти цял ден имам проблем с вписването в скайп... Имам интернет, скайп ми е нагласен да се включва със стартирането на windows-a, но постоянно стои на "Вписване" и не си вписва... Показва ми, че съм на линия, а същност като го отворя пише само "Вписване" и дотам... Рестартирах компютъра няколко пъти, преинсталипар скайп, но проблема си остама... Някакви идеи от както може да е? :?

Пробвай да стартираш "Скайп", като на "ехе" файла щракнеш десен бутон на мишката и избереш "Run as Administrator" :)

Norty
03-13-2010, 18:10
Да и аз като доом се сетих :D

TheVampireGirl
03-14-2010, 15:47
Оправих го :) От System Restore върнах с няколко дни назад и се оправи ;]

kokorkata
03-16-2010, 08:58
значи, някой да знае как мога да сменя е-мейла с който съм се регистрирал в skype?

Valento
03-16-2010, 09:26
значи, някой да знае как мога да сменя е-мейла с който съм се регистрирал в skype?
Като влезнеш в сайта на скайп с профила ти и паролата от скайпа и там си отиваш профила и настройките ...

ivanstef
03-16-2010, 14:08
Това са проблеми при тях.Ина мен ми се е случвало. След време се оправя... 8)

Monnie
02-19-2011, 18:03
Не знам дали този проблем е ставал при някой друг , но днес като се прибрах в нас и скайпа ми беше отписан и пишеше , че паролата ми е сменена от системата на Скайп поради някакви мерки за сигурност ... Хубаво , но като се регистрирвах преди 5 години някъде си бях объркала емайл-а иии сега и да искам няма как да ми пратят нова парола ...
Не ми се иска да си правя нов скайп.. :(

И на мен абсолютно същото ми се случи днес..Моля ви ако някой знае как се оправя да пише! :(

NomNomNom
02-20-2011, 00:08
Не знам дали този проблем е ставал при някой друг , но днес като се прибрах в нас и скайпа ми беше отписан и пишеше , че паролата ми е сменена от системата на Скайп поради някакви мерки за сигурност ... Хубаво , но като се регистрирвах преди 5 години някъде си бях объркала емайл-а иии сега и да искам няма как да ми пратят нова парола ...
Не ми се иска да си правя нов скайп.. :(

И на мен абсолютно същото ми се случи днес..Моля ви ако някой знае как се оправя да пише! :(
Абе, хора. Май имате в предвид, че ви е сменен паса и скайп ви отписва заради мерките за сигурност, никой администратор не ви е барал паролите.
Научете се да си пазите данните от недоброжелатели, после да не ревете.