PDA

View Full Version : Защо са толкова срамежливи .. ?



misslowe
03-13-2010, 11:35
Момчета въпроса е към вас .. ? мно0го ми е интересно защо всичките сте толкова срамежливи .. ? :-o смисъл говоря за годините до към 17-18 .. :D

valdesbg
03-13-2010, 11:40
Е дай няква ситуация да ти кажем де. Така подхвърлено отникъде е като хвърчило на вятър - може навсякъде да отлети :)

w0sh
03-13-2010, 12:46
Не сме срамежливи, а мъдри и възвишени.

Просто не можете да ни свалите на земята с тази ваша плът.

misslowe
03-13-2010, 12:52
Не сме срамежливи, а мъдри и възвишени.

Просто не можете да ни свалите на земята с тази ваша плът.

Толкова сте мъдри и възвишении .. че от срам и имената не можете да си кажетее .. !! :-D

w0sh
03-13-2010, 12:56
На кого му трябват имена.

Те са само предметно назоваване на безширните ни души.

ShtrudeL
03-13-2010, 13:10
Авторката познава няколко такива (или един) и веднага всички са срамежливи и не могат да си казват имената.
Аз до сега не съм срещала май толко срамежливо момче.

*w0sh направи комплимент на много идиоти.

FromAutumToAshes
03-13-2010, 13:12
По-скоро е огледалното, от колкото срамежливи. Но щом си казала :D

w0sh
03-13-2010, 13:14
Странно ми е как иронията се превърна в комплимент.

Shely
03-13-2010, 13:31
Момчета въпроса е към вас .. ? мно0го ми е интересно защо всичките сте толкова срамежливи .. ? :-o смисъл говоря за годините до към 17-18 .. :D
еми щото сме си такива. :-D

Ayhan94
03-13-2010, 13:50
ми просто някой нямат опит и незнаят как да подходят ... затова започват да се притесняват .. ясно ?

thefreak
03-13-2010, 14:06
Аз предпочитам думата "загадъчен"...

Dizziness
03-13-2010, 14:11
Нормално е... спокойно, ела да ни видиш после по университетите, колко сме срамежливи... :-D

LoWePinK
03-13-2010, 15:39
Става дума за момчетата на по 16 години те яко запичат пред момичетата на някой оправданието им е как да не запечеш пред хубаво момиче ... Ама мога да кажа че после към 18-19 годишна възраст нямат никакъв срам ... Авторката си знае за кфо говоря :d 8) 8)

anna93
03-13-2010, 16:16
Има момчета и момчета. Някой станали на по 30 и отгоре като видят някоя готина жена и една буква не могат да кажат. А други на по 15-16 са толкова нахални и отворени, че не им пука с кой и какво говорят. Така че не всички са сремежливи.

pussucetka
03-13-2010, 16:18
Не слагай всички под общ знаменател . . :?

ScionOfStorm
03-13-2010, 16:41
Уош литературизира обаче! 8-)

vas4e3to0
03-13-2010, 16:42
Аз срамежлива не мога да се нареча.Просто сме доста загадъчни.Не може веднага всичко да си кажем.. :D

Dimana99
03-13-2010, 16:55
Аз не съм срещала, но искам :)

iveetyy
03-13-2010, 17:03
Общият знаменател съкс..
Аз пък познавам много момчета,които изобщо! не може да кажеш,че са срамежливи..
Всичко си е до човека.

ReachlessGirl
03-13-2010, 17:04
next time опитай без общи знаменатели .. може и да ти се получи .. :-o

b3b3t0y
03-13-2010, 19:06
Наистина някои са мн срамежливи.. повечето даже бих казала.. до вчера се мъчих с един такъф срамежливец .. е не мога и не мога! Тея момчета тряа да разберат че срама не помагааа! :x

jani777
03-14-2010, 09:43
da, i az se u4udvam kak moje da ima tolkova sramejlivi mom4eta :D i me drazni da sa sramejlivi

mish0ka
03-14-2010, 09:54
Аз съм от срамежливите. Не мога да кажа нищо на едно момиче, колкото и да ми харесва. Притеснявам се от това да не ме одреже или нещо друго от този род. И все пак зависи и момичето какво е... :-D :)

BlueParadise
03-14-2010, 10:07
Срамежливи :lol: ,лично аз :lol: :lol: - но,да познавам много хора,а и някои от моите най-добри приятели са срамежливи,но това си е.. не може всички да са нахакани .. аа колкото до теб,явно не си попаднал на някой да те отрака !

Zarity
03-14-2010, 10:10
Къде ги намирате тея срамежливите незнам,ама аз на такива май не съм попадала :-o :D

mrazqkindergarten
03-14-2010, 11:29
Та като е срамежлив, кво, не е човек ли? Не може всички на първа срещат да викат "ще чукам", кво очакваш? :?

Pa3yMeH
03-14-2010, 11:34
Аз съм от срамежливите. Не мога да кажа нищо на едно момиче, колкото и да ми харесва. Притеснявам се от това да не ме одреже или нещо друго от този род. И все пак зависи и момичето какво е... :-D :)

Ей, тва е :)

LoWePinK
03-14-2010, 18:19
Та като е срамежлив, кво, не е човек ли? Не може всички на първа срещат да викат "ще чукам", кво очакваш? :?

Кой говори за чукане, някои не могат и дума да обелят .. пък и предполагам, че повечето на тая възраст колкото и да са отворени не говорят за чукане явно тва е твоята представа 8)

uBuTo
03-16-2010, 15:06
да бе и аз съм забелязала такава тенденция в скоро време 8-)

marto95
03-16-2010, 19:17
страхът да не изглеждам и звуча тъпо, страхът да не ме отрежат, страхът да не се издъна и страхът че няма да се харесам на дадено момиче. Мене от това ме е страх и за това сам много срамежлив когато пред мен стой хубаво момиче, дори да я познавам пак не бих и признал защото ако тя ме харесва незнам какво да правя :( ... все още не сам изпитал удоволствието да имам приятелка защото веднъж след като се престраших си изпатих и не искам отново да се случва защото боли (не физически)

xNiKx
03-16-2010, 20:39
Как да не сме срамежливи? Ние сме тея дето предлагаме, дето рискуваме да ни отрежат, да ни разбият сърцата, да ни се подиграят, да се изложим, да сгафим, да ни сметнат за загубеняци, да кажем нещо лощо, нещо грешно. Вие, момичетата, си седите на гримираните задници, предлагат ви от време на време, ако е известен и отракан фешън приемате, ако е индивидуалист, който не се вписва в нормите и не спада към "готините" режете и сте готови. Дразни ви, че сме срамежливи? Ами такива сме, ако не искате срамежливи, ходете при "готините", ще ги разпознаете - те са тея, дето се движат в големи компании, винаги са в центъра на купона, кефят се, че пушат и най-голямото геройство за тях е да се напият и после да разказват кой къде е повръщал. Не сте виновни вие, просто такъв е образът на "перфектния мъж" създаден от филмите, рекламите, медиите. Винаги се гледа какво имаш, ако не се причислиш към някоя от "готините" групи, ти не си приет, считан си за нищожество, за луд, щото, видиш ли, как може да не пиеш или да не пушиш? Значи не си нормален. Не носиш ли розови блузки, не се ли напиваш и напушваш, не се ли движиш с "готините", ти не си желан. Смятан си за неудачник. Е как се предполага, че нормалните момчета трябва да имат самочувствие като се вижда къде ходят момичетата - при "готините"???

gLypChenCee
03-16-2010, 20:53
Не съм момче ама.. :-o до сега съм срещала.. 20/100 момчета които са леко срамежливи.. ама другите.. :?

vas4e3to0
03-17-2010, 09:04
Как да не сме срамежливи? Ние сме тея дето предлагаме, дето рискуваме да ни отрежат, да ни разбият сърцата, да ни се подиграят, да се изложим, да сгафим, да ни сметнат за загубеняци, да кажем нещо лощо, нещо грешно. Вие, момичетата, си седите на гримираните задници, предлагат ви от време на време, ако е известен и отракан фешън приемате, ако е индивидуалист, който не се вписва в нормите и не спада към "готините" режете и сте готови. Дразни ви, че сме срамежливи? Ами такива сме, ако не искате срамежливи, ходете при "готините", ще ги разпознаете - те са тея, дето се движат в големи компании, винаги са в центъра на купона, кефят се, че пушат и най-голямото геройство за тях е да се напият и после да разказват кой къде е повръщал. Не сте виновни вие, просто такъв е образът на "перфектния мъж" създаден от филмите, рекламите, медиите. Винаги се гледа какво имаш, ако не се причислиш към някоя от "готините" групи, ти не си приет, считан си за нищожество, за луд, щото, видиш ли, как може да не пиеш или да не пушиш? Значи не си нормален. Не носиш ли розови блузки, не се ли напиваш и напушваш, не се ли движиш с "готините", ти не си желан. Смятан си за неудачник. Е как се предполага, че нормалните момчета трябва да имат самочувствие като се вижда къде ходят момичетата - при "готините"???
За твое сведение половината пъти, в които съм имала гадже, съм предлагала аз. Не ви разбирам какво е толкова страшното да отидете при него/нея и да й/му кажете, че го харесвате.. Животът е такъв-трябва да се ризкува. В твойте думи аз разбрах, че НИЕ МОМИЧЕТАТА сме тези, които ви карат да сте срамежливи, че НИЕ си падаме по "готините" само, щото пият и пушат. Е, за твое сведение аз не съм една от тях. Естествено, че ще харесваш някое красиво момче. Не може всеки път, когато някой ни предлага, винаги да казваме ДА, дори и да не го харесваме. Всеки си има вкус, всеки си има чар и ВСЕКИ ЧОВЕК има език, който се използва, за да ГОВОРИ, не да стои на пейката и да чака някой да дойде, че да го пита защо е такъв унил, а отговорът да е "Защото не мога да кажа на приятелката си, че я харесвам." Е т'ва на какво прилича? Ай моля ти се.. Не ме прави на ку-ку.. ;)

xNiKx
03-17-2010, 09:48
Как да не сме срамежливи? Ние сме тея дето предлагаме, дето рискуваме да ни отрежат, да ни разбият сърцата, да ни се подиграят, да се изложим, да сгафим, да ни сметнат за загубеняци, да кажем нещо лощо, нещо грешно. Вие, момичетата, си седите на гримираните задници, предлагат ви от време на време, ако е известен и отракан фешън приемате, ако е индивидуалист, който не се вписва в нормите и не спада към "готините" режете и сте готови. Дразни ви, че сме срамежливи? Ами такива сме, ако не искате срамежливи, ходете при "готините", ще ги разпознаете - те са тея, дето се движат в големи компании, винаги са в центъра на купона, кефят се, че пушат и най-голямото геройство за тях е да се напият и после да разказват кой къде е повръщал. Не сте виновни вие, просто такъв е образът на "перфектния мъж" създаден от филмите, рекламите, медиите. Винаги се гледа какво имаш, ако не се причислиш към някоя от "готините" групи, ти не си приет, считан си за нищожество, за луд, щото, видиш ли, как може да не пиеш или да не пушиш? Значи не си нормален. Не носиш ли розови блузки, не се ли напиваш и напушваш, не се ли движиш с "готините", ти не си желан. Смятан си за неудачник. Е как се предполага, че нормалните момчета трябва да имат самочувствие като се вижда къде ходят момичетата - при "готините"???
За твое сведение половината пъти, в които съм имала гадже, съм предлагала аз. Не ви разбирам какво е толкова страшното да отидете при него/нея и да й/му кажете, че го харесвате.. Животът е такъв-трябва да се ризкува. В твойте думи аз разбрах, че НИЕ МОМИЧЕТАТА сме тези, които ви карат да сте срамежливи, че НИЕ си падаме по "готините" само, щото пият и пушат. Е, за твое сведение аз не съм една от тях. Естествено, че ще харесваш някое красиво момче. Не може всеки път, когато някой ни предлага, винаги да казваме ДА, дори и да не го харесваме. Всеки си има вкус, всеки си има чар и ВСЕКИ ЧОВЕК има език, който се използва, за да ГОВОРИ, не да стои на пейката и да чака някой да дойде, че да го пита защо е такъв унил, а отговорът да е "Защото не мога да кажа на приятелката си, че я харесвам." Е т'ва на какво прилича? Ай моля ти се.. Не ме прави на ку-ку.. ;)
Ами браво, че си предлагала ти, ама повечето момичета не са така. Казах вече защо момчетата ги е страх да предлагат. Ами да, вие момичетата ни карате да сме срамежливи, срамежливи сме пред вас, писах вече защо. Момчето може да е готино и отпуснато пред приятелите си, но види ли момичето, което харесва и... Нормално е да не харесвате всички и да не "казвате ДА" на всички, ама темата е "защо сме срамежливи" и точно това е отговора. Хубаво е да се риСкува, обаче много момчета не го могат, а и ако рискуват дали ще е имало защо? Аз не оправдавам срама, нито го насърчавам, но както казах, момичето попита защо сме срамежливи и аз отговорих. Винаги има изключения, както и момчета, които не са срамежливи, писах за тях вече, така и момичета, които не чакат някой да предложи, а действат сами. Тоя пример, който го даде за "момчето, което седи на пейката" действително е жалка гледка и е прекалено. Аз например никога не съм имал проблеми да говоря с момичета и да се сприятелявам с тях, но стане ли въпрос за предлагане, доста рядко го правя, първо защото не са много момичетата, които ме харесват, аз поне не знам, и второ, защото аз самият нямам много високо самочувствие и опит. Отделен е въпросът дали момичето ми харесва или не.
Така че не разбирам причината да спориш с мен, ти си момиче, не можеш да разбереш момчетата, така както и аз не мога да разбера момичетата, не съм казап нещо, което да ви засегне, просто момичето пита защо сме срамежливи и аз и казах отговора.
П.С. Ку-Ку! :razz:

doni89
03-17-2010, 12:15
Ха ха ми тва е много просто ама е трудно преодолимо понеже на човек му е генетично заложено да се страхува от непознатото в дадения случай от момиче. Това е нещо като да те е страх от тъмното ама ако лампа да осветява всичко тогава виждаш, че не е толкова страшно това е непознатото е страшно. А има и още нещо 90% от момчетата се страхуват от отхвърляне и се спичат яко и като цяло им минават какви ли не страшни мисли като видят момиче особено ако е красиво. И аз бях такъв ама с практика всичко става 8) .

doni89
03-17-2010, 12:25
Аз съм от срамежливите. Не мога да кажа нищо на едно момиче, колкото и да ми харесва. Притеснявам се от това да не ме одреже или нещо друго от този род. И все пак зависи и момичето какво е... :-D :)

Еми време е да се събудиш и да я караш по рисково, че иначе до никъде няма да я докараш. Като те отреже кво толкова да не свърши света мъж си все пак бе мама му стара дай по смело.

yuyuto
03-17-2010, 13:03
Ааа, изобщо не са всичките срамежливи, има си някои мнооого нахакани.