PDA

View Full Version : Работа за тийнейджъри



UnForgettableDream
03-13-2010, 13:32
Здравейте, не можах да намеря точния раздел за тази тема и затова я пускам тук. С една приятелка искаме да си намерим почасова работа за през лятото. Проблема е, че аз ще направя 14 в края на годината, а тя скоро стана на 14. И се чудим дали някой би се съгласил да ни приеме на работа и каква ще е тя. Ако някой работи нещо през лятото или има предложения, моля да пише. Търсих и видях, че може да се раздават листовки или разни рекламни брошури и това е единственото, което имам като идея. Дори не знам къде трябва да попитам, за да намеря такава фирма. От Русе съм.

П.П. Не искам да ме обиждате, като кажете, че съм малка за това и наистина бих искала през ваканцията да си изкарам малко парички, за да мога да разполагам с тях (в момента сме в сложно финансово положение, та според мен би било добре ако намеря нещо подходящо за през лятото) :) :)

BlackKeys
03-13-2010, 15:35
Това с листовките мисля, че може и да тевземат, защото съм виждала доста деца да раздават. Но не знам къде трябва да се пита.

Сещам се и за продаване на сладолед, но не знам дали биха те взели.

Ако имате някакви познати, които се занимават с нещо такова, те могат да ви дадат работа.

Но поприцип нямате голям избор и не е сигурно, че ще намерите нещо.

SmilezZz
03-13-2010, 17:05
Да,и аз съв виждала из града (от Русе съм) да раздават деца някакви листове и брошурки..Даже веднъж ми бяха дали някаква брошурка (даже помня и за какво беше) :D ..Опитай..мисля,че ще ви вземат..
Успех !! :-)

sashit0
03-14-2010, 08:51
аа знаеш ли, че аз съм на 11 и миналото лято заедно с моите френдове изкарахме приблизително 30 лева :D продавахме най - различни сувенири и хората ги копуваха 8) :D :D :D нз измислете нещо :P 8-)

justunique
03-14-2010, 11:38
...

Pa3yMeH
03-14-2010, 12:05
Това с листовките сигурно ще проработи. Погледни в сайта на English Academy и виж. Поне във Варна има деца на 14-15 които ги наемат ;)

roshlichka
03-14-2010, 13:27
аа виж аз за какво се сетих.. неможеш ли да станеш дистрибутор на някаква фирма AVON ORIFLAME или нещо подбно парфюми незнам.. аз имам познати които са дистрибутори и нямат 18 а и май се печелят пари от това нз колко но мисля че все е нещо.

UnForgettableDream
03-15-2010, 07:22
Благодаря на всички за идеите! За листовките явно ще трябва да поразпитам тук-там. Това за дистрибуторите - аз съм дистрибутор на Avon, но вече всеки втори е дистрибутор и не съм поръчвала от месеци насам. А това за сервитьорка не мисля, че ще ме вземат. Ами явно тази година ще се примиря с каквото намеря, ако изобщо намеря, докато направя 14 (на края на годината съм) и догодина ще имам по голям избор.. :) :)

ivan9112
02-07-2012, 16:16
Здравейте,

всички които искате да спечелите пари, но не можете защото сте под 18г., не можете да си намерите работа или просто искате да изкарате допълнителни пари трябва да прочеетете целия текст :))).
Може би много от Вас са запознати с така наречените РТС сайтове, които плащат пари за да гледате малко реклами за не повече от 10 минути на ден. Може би и много от Вас за започнали да се занимават с някой такъв сайт, но е спрял защото след 1 месец е изкарал 2 долара и е решил, че това е губене на време и точно там е грешката Ви.
Искам да Ви предложа един проект в които всички ще имат само полза. За да печелите добре от РТС сайт трябва да имате хора които се регистрират под Вас, всеки регистрирал се в такъв сайт се отказва точно заради това: не може да намери някой които да се регистрира под него. Точно тук е идеята на проекта да се съберем повече хора и всеки да има поне по 5 реферала( така се нарича всеки които се регистрира под Вас), всеки от тия 5 реферала също по 5 и т.н. Колкото повече хора се съберем толкова по големи печалби ще генерираме. Можете да разпространите това съпбщение до колкото се може повече хора.
За да е всичко ясно и прозрачно ще направя общ чат в скайп с всички участници в проекта. Всеки които желае да се включи трябва да ми изпрати мейл на ivan_9112@abv.bg и да си отбележи скайп за връзка. Повече информация за РТС сайта можете да намерите тук http://parionline.webs.com/ .

Поздрави.