PDA

View Full Version : Какво да правя !



Patrisiaaa
03-13-2010, 13:05
Здравейте ! Харесвам едно момче по - малък от мен със една година (не точно година,няколко месеца) ! Познавам го от 7 месеца ! Той е във моята компания,всеки следобед сме заедно (не сами) ! Най - добрата ми приятелка пък харесва неговият най - добър приятел,но както и да е ! Тя е по - разговорлива от мен и взе скайпа на момчето което харесвам ! Писали са си предимно за нея и най - добрият му приятел ! Една вечер той ме намери във скайпа.Най - добрата ми приятелка му го е дала (той го е искал) ! Писахме си в продължение на 3 месеца всяка вечер ! Един ден излезнах със момчето което харесва най - добрата ми приятелка и едно друго момче ( тя ме помоли за да разуча :D ) Те ми казаха че момчето което харесвам има чувства към мен и само за мен говори и че ми предлага да тръгнем ( той е страшно срамежлив ) ! Същата вечер си писахме и той не ми каза нищо.От тогава всичките ни приятели научиха и някой е казал че ходим и започнаха да се опиват да ни сватосат. В училище постоянно ме гледаа и идва постоянно в нашият клас ( има приятели в класа ни ) . Единият му приятел ми каза че има чувства към мен НАИСТИНА,но аз както винаги си замълчах ! Постоянно всички ми казват че съм г - жа ... и незнам вече какво да направя,винаги мисля за негоо и има само два проблема едни момичета са се били за него и той ги е отрязал,но постоянно тичат по него.Другият е че е страшно срамежлив също като мен !

Помогнете миии ! Харесва ли мее,щом приятелите му ми докладват ?Незнам какво да правяя.Всичките ми приятелки ми казват че ме харесваа.Но ме е срам да го попитам,илии да покажа че го хесвам !


..и много съжелявам да грешката си във заглавието "!"

insane7
03-13-2010, 13:15
Ти за точка и въпросителен знак чувала ли си? Навсякъде само "!" :-o
ПТ - Какви са тези детски работи, които вършите? Приятелите му ти казват, че той има чувства към теб? WTF? Не може ли сами да се разберете, да поговорите, а не да пращате приятелите си вместо вас да говорят. То това като в 3 клас. Разбирам, че сте срамежливи ама някой път може да му подхвърлиш тази тема и да си признаете. Смисъл може да кажеш нещо от сорта " Казаха ми, че ме харесваш. Вярно ли е?" и така почвате да си говорите.. 8-) За предпочитане е тази тема да се говори на живо. Все пак викаш там колко време сте си писали по скайп, излизали сте и т.н. предполагам няма какво толкова да се срамуваш.
Успех.

ef4etyYy
03-13-2010, 17:10
отиваш при него и му викаш: верно ли е че ме харесваш или приятелите ти са тъпи? Ако ме харесваш искаш ли да тръгнем, щото и аз те харесвам?
и така...

Reaper93
03-13-2010, 17:14
отиваш при него и му викаш: верно ли е че ме харесваш или приятелите ти са тъпи? Ако ме харесваш искаш ли да тръгнем, щото и аз те харесвам?
и така...

Мисля, че точно така трябва да направиш :)

iveetyy
03-13-2010, 17:21
Ти за точка и въпросителен знак чувала ли си? Навсякъде само "!" :-o
ПТ - Какви са тези детски работи, които вършите? Приятелите му ти казват, че той има чувства към теб? WTF? Не може ли сами да се разберете, да поговорите, а не да пращате приятелите си вместо вас да говорят. То това като в 3 клас. Разбирам, че сте срамежливи ама някой път може да му подхвърлиш тази тема и да си признаете. Смисъл може да кажеш нещо от сорта " Казаха ми, че ме харесваш. Вярно ли е?" и така почвате да си говорите.. 8-) За предпочитане е тази тема да се говори на живо. Все пак викаш там колко време сте си писали по скайп, излизали сте и т.н. предполагам няма какво толкова да се срамуваш.
Успех.

Напълно съгласна.

w0lf
03-13-2010, 17:29
Кой знае, може да са в 3ти клас :lol: Нз кво правиш още тука щом и 2мата се харесвате и няма пречки помежду ви.

vas4e3to0
03-13-2010, 17:41
Ти за точка и въпросителен знак чувала ли си? Навсякъде само "!" :-o
ПТ - Какви са тези детски работи, които вършите? Приятелите му ти казват, че той има чувства към теб? WTF? Не може ли сами да се разберете, да поговорите, а не да пращате приятелите си вместо вас да говорят. То това като в 3 клас. Разбирам, че сте срамежливи ама някой път може да му подхвърлиш тази тема и да си признаете. Смисъл може да кажеш нещо от сорта " Казаха ми, че ме харесваш. Вярно ли е?" и така почвате да си говорите.. 8-) За предпочитане е тази тема да се говори на живо. Все пак викаш там колко време сте си писали по скайп, излизали сте и т.н. предполагам няма какво толкова да се срамуваш.
Успех.
Напълно съгласна..Попитай го-няма как да си замълчи.. ;)

Sladurcho
03-13-2010, 17:44
Според мен трябва да говориш с него :) след като и двамата имате чуства няма какво да му мислиш :) а това че някакви тичат след него няма нищо общо след като той теб харесва бъдете си заедно :)

ivcheto0o
03-13-2010, 18:03
Първо какво те интересува 4е някви ти4али след него.
Ако единия от вас не си преодолее срама нищо няма да стане.Просто поговорете.

Krisiity
03-13-2010, 19:53
Първо какво те интересува 4е някви ти4али след него.
Ако единия от вас не си преодолее срама нищо няма да стане.Просто поговорете.

сЪгласна съм :) :)

FantaMen
03-13-2010, 22:48
Може аз да съм за лудницата ама не разбрах нищо освен че не сте завършили детската градина :)