PDA

View Full Version : обичам го0 .. :grin:



misssad
03-13-2010, 14:58
:grin: всичко варви добре но ... неговите приятели ме харесват и се опитват да ни разделят .. правят фалшиви скайпове .. oт който ми пишат че са негови бивсши които още се вийдат с него и тем подобни .. незнам казах му но .. той каза че няма какво да направи .. :x:x:x:x :lol: :S били са му приатели преди да се запознае с мен и много ясно че ще вярва на тях МОЛЯ ВИ КАЙЕТЕ КАКВО ДА ПРАВЯ .. :S:S !! МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО :) :)

Take_That
03-13-2010, 15:00
Не обръщай внимание на "кухите" му приятели и в никакъв случай не се карай с него заради тях - те целят точно това.

SmilezZz
03-13-2010, 15:02
negovite priateli me xaresvat i se optvat da ni razdelqt ..

Щом те харесват,защо се опитват да ви разделят ?

Иначе ако си имате доверие - няма да успеят да ви разделят..Опитай се отново да поговориш с гаджето си - кажи му,че не искаш да се скара с тях,а просто да не им вярва..Не знам..
Но както казах,ако си имате доверие - няма да имате проблеми

stern
03-13-2010, 15:05
редактирай си съобщението на кирилица, че ще ти я затворят темата! а иначе не се занимавай с тва кво правят и мислят другите!!!

bathory
03-13-2010, 15:11
Не обръщай внимание на "кухите" му приятели и в никакъв случай не се карай с него заради тях - те целят точно това.
+

anna93
03-13-2010, 15:31
Не обръщай внимание на "кухите" му приятели и в никакъв случай не се карай с него заради тях - те целят точно това.
+
Още един +. Явно те не са му истински приятели щом правят това.

misssad
03-13-2010, 16:12
мерси .. ще опитам .. надявам се да стане .. :) :) :x

ef4etyYy
03-13-2010, 16:57
един бивш повярва на най-добрия си приятел (който наплете страхотни лъжи по мой адрес), нищо че ходихме 10 месеца.... няма оправия с шибаните приятели, всичко си зависи от момчето :booooomb:

ReachlessGirl
03-13-2010, 17:02
Абе само не разбрах кое му е ясното, че нищо не може да направи .. въпроса по - скоро е дали иска или не? :?

ъъм и все пак ако предположа, че приятелите му са отчайващи, се опитай да си сдържиш нервите и да не се караш с него .. :-o

w0lf
03-13-2010, 17:37
negovite priateli me xaresvat i se optvat da ni razdelqt ..

Щом те харесват,защо се опитват да ви разделят ?

Иначе ако си имате доверие - няма да успеят да ви разделят..Опитай се отново да поговориш с гаджето си - кажи му,че не искаш да се скара с тях,а просто да не им вярва..Не знам..
Но както казах,ако си имате доверие - няма да имате проблеми
Защо ли? Когато не можеш да имаш нещо не искаш другите да го имат. Смея да заявя че тези "приятели" не им пука много за него, освен това имат инфантилно мислене.

insane7
03-13-2010, 18:34
С тези скайпове се побъркахте. Бях попаднала в същата ситуация /като изключим скайпа ;д/. Приятелите му го настройваха срещу мен, а на следващия ден се опитваха мен да ме настройват срещу него. Личи си какви приятели са му били, но след няколко месеца интриги ние се отказахме и скъсахме. В крайна сметка никой не го върза с мен и те още са "приятели", но продължават да си говорят ужасни неща зад гърбовете както преди. И така, де. Ако наистина държите един на друг и си имате доверие, нещата може и да потръгнат. А той защо не ги остави тези "приятели" да си чупят главите? Какво като ги познава отдавна? Е, в такива ситуации си проличава кой приятел, познат или дори враг. 8-)
Успех.

evi4ka37
03-13-2010, 19:11
negovite priateli me xaresvat i se optvat da ni razdelqt ..

[b]Щом те харесват,защо се опитват да ви разделят ?



еми харесват я и искат те да излизат с нея :D

BlueParadise
03-13-2010, 19:38
Сега се сещам за едно малко момиче,моя позната беше казало на баба си - Бабо какво да направя,като момчетат много ме харесват и постоянно ме заговарят :razz: :D :D , а баба й каза - Ти няма да им обръщаш внимание :D ! Така че и ти не им обръщай внимание :D