PDA

View Full Version : За кандидатстване



bebsinkaaa
03-13-2010, 16:21
Здр тази година искам да кандидатствам след 8 клас , но още не съм избрала в кое училище и каква специалност.Кажете вие каде учите в кой град , каква специалност , какъв бал трябва да имам и държат ли се приемни изпити. :)

SmilezZz
03-13-2010, 16:27
Ами и аз мисля да кандидатствам,обаче в момента съм 7 клас..Мисля да кандидатствам в МГ с биология.. (За МГ РУСЕ става въпрос)..

Но най-добре помисли коя професия те влече най-много..Коя ти е интересна..И за,която ще учш с огромно желание..

За приемни изпити не знам..За нас знам,че ще правим някакви изпити,но за 8 не знам

nIkEnCeTy_bE
03-13-2010, 16:54
Ами след 8ми клас нали се влиза по бал.. аз влязох след 7ми клас, във ВТГ Варна, с специалност - икономическа-информатика ( не е мн яко ) , бала беше доста нисък. Миналата година доооооста го намалиха навсякъде и всички си влязоха. Бала беше от 26 до 31, дори за езиковите :? после що пропадналите училищата?! Иначе не слушай, кой какво ти казва, каквото искаш да учиш, натам се ориентирвай. Аз немога да ти кажа, коя гимназия е хубава и коя не. Мисля, че ти си знаеш какво искаш да учиш, за всеки човек място има. Като излязат справочниците април месец, или там когато излизоха, купи си, огледай. Важното е, да си изкараш хубавите оценки, да си направиш висок бал и да си влезеш, там където искаш.

L0ST
03-13-2010, 17:56
Еми аз съм в паралелка с профил математика и информатика и там ИТ. Още преди 2-3 години си бях решил, че ще съм някъде с математика и съм доволен - класът е супер, повечето ни преподаватели също. Само дето средния успех на класа е доста нисък според мен (майче е към 4.50-5 не помня точно), макар че от всички парелелки 9ти клас нашият е най-висок..

nIkEnCeTy_bE
03-13-2010, 19:18
то ти ако не си :D авера ми L0ST голям умник :P 8-)

Neftochimic
03-13-2010, 19:28
а така учете деца, че после ще съжалявате 8-)