PDA

View Full Version : не ме уважават.. ;[



danibebi
03-13-2010, 16:22
Здравейте отново..просто исках да споделя :( Имам чувството,че никой не ме уважава..или някой ще ме обижда или все ще ме критикуват за нещо..просто ми писна..например приятелките ми постоянно да ме критикуват и все да се опитват да ме "учат" или да ме променят :? всеки има право на избор,нали така?! Имам чувството,че вече никой не ме уважава..постоянно некфи си тъпи момчета знаят да ме обиждат..независимо дали "с" или "без" причина..защо все мен не ме уважават,писна ми.. :-x Кофти ми е наистина..не е честно.. Примерно приятелка да ми вика,че съм била зле :-x просто нямам думи..исках да споделя и да чуя мненията ви :cry: мерси предварително :cry:

MP
03-13-2010, 16:25
Уважението трябва да се заслужи,то не идва само от небитието.

ameli
03-13-2010, 16:36
Уважението трябва да се заслужи,то не идва само от небитието.

Точно това и аз щях да напиша :D

remix1912
03-13-2010, 16:37
Ти не се раждаш с уважение,освен ако не си дете на някой голям човек,но тогава ще е само привидно

Прави неща с които да си заслужиш уважението,отстоявай своето

danibebi
03-13-2010, 16:44
И според вас как мога да си заслужа уважение? :-o

nIkEnCeTy_bE
03-13-2010, 16:50
Ти пък няма да стоиш и да ги търпиш. те ще те обиждат и ще те правят на парцал и ти ще стоиш. еми в такъв случай, те ще продължават да го правят, защото знаят, че ти е гадно, и въпреки това го правят. що за приятели?! ще докажеш, че не могат да постъпват така и ще си заслужиш уважението им. няма да допускаш да те променят, щом не искаш. критики, критики, ама поне за добро да бяха?!

ivcheto0o
03-13-2010, 16:53
е за какво толкова ти се подиграват ?-за външен вид ли??
А увежението може да го спе4елиш като спреш да ги оставят да ти говорят така,покажи им 4е си имаш мнение,няма смусъл да им мъл4иш.А това моми4е определено не ти е приятелка....

Luscious_Heart
03-13-2010, 17:03
Пребий ги бе.
Кво ги търпиш тия патоци?!

amk933
03-13-2010, 17:03
С оплаквания във форумите уважение няма да си спечелиш. Има едно нещо, което се нарича социален капитал. Колкото повече социален капитал имаш, толково по-лесно общуваш с хората, толкова повече ти вярват и следователно респектират. Но такъв капитал самата ти трява да си го натрупаш.

Излизай с приятели, говори с тях, но не се превземай и не се прави на много важна. Бъди земна и се дръж добре с приятелите и познатите ти. Помагай им, но не ги оставяй да те използват.

Не се обиждай, може и да се лъжа, но предвид това, че искаш да си фолк повица или стилистка, ми се струва, че се държиш малко повърхностно с хората покрай теб и имаш навика да преувеличаваш. Съдя за това четейки повечето ти теми и мнения, но може и да се бъркам доста...дано. :)

L0ST
03-13-2010, 18:05
Ами те ти го казаха хората - респект и уважение трябва да се заслужат!

С оплакване по форумите нищо няма да стане, още повече пък с бой, кви са тея идиоти дето те съветват да ги набиеш не знам...


@amk Ами да и аз останах с това убеждение, четейки постовете и темите и. Това с приятелката дето си я питала дали би духала на някои е направо...смешно, не ни гледаи че ти отговаряме - просто скучаем и няма какво да правим.

За тази тема вече го казах - респект и уважение трябва да се заслужат, а по онази за приятелката ти, понеже не ми се тързи и тя, че да отговарям там - просто я зарежи, никога не ти е била приятелкам мисля, че на повечето хора тука ни стана ясно това, но на теб може би все още не е.

nIkEnCeTy_bE
03-13-2010, 18:25
Рядко са момичетата, които ще се обидят на този въпрос. Знаем, в какво се превърнаха днешните момичета. и явно приятелката и това доказва. те момичетата сега и това вече правят, камоли ли въпроса. ха. доколкото боя - това е смешно. като ги удариш - какво ще стане? ще се възгордееш? тя ще ти удари един и какво правим?! боя вече не е интересен, може с думи да я затапиш, така че да не може да се оттапи.

danibebi
03-13-2010, 18:38
Ти пък няма да стоиш и да ги търпиш. те ще те обиждат и ще те правят на парцал и ти ще стоиш. еми в такъв случай, те ще продължават да го правят, защото знаят, че ти е гадно, и въпреки това го правят. що за приятели?! ще докажеш, че не могат да постъпват така и ще си заслужиш уважението им. няма да допускаш да те променят, щом не искаш. критики, критики, ама поне за добро да бяха?!

Всъщност понякога са за добро..поне така мисля..а днес се видях и с онова момиче.. "приятелката ми" и си говорихме..каза,че не ми се сърди,била забравила за въпроса..ала бала..ам все още не сме фр..ако изобщо станем :? но поне си говориме..

nIkEnCeTy_bE
03-13-2010, 18:46
Да, казала ти е, че не си се сърди, за да отбие номера. С две думи, явно да се отърве от теб. Просто ти ще си прецениш по нейното държание, дали може да сте приятелки, както преди. Дали можеш да и се довериш, както преди. Но така като гледам, казала ти го е, просто за да спреш да я търсиш.

danibebi
03-13-2010, 18:48
С оплаквания във форумите уважение няма да си спечелиш. Има едно нещо, което се нарича социален капитал. Колкото повече социален капитал имаш, толково по-лесно общуваш с хората, толкова повече ти вярват и следователно респектират. Но такъв капитал самата ти трява да си го натрупаш.

Излизай с приятели, говори с тях, но не се превземай и не се прави на много важна. Бъди земна и се дръж добре с приятелите и познатите ти. Помагай им, но не ги оставяй да те използват.

Не се обиждай, може и да се лъжа, но предвид това, че искаш да си фолк повица или стилистка, ми се струва, че се държиш малко повърхностно с хората покрай теб и имаш навика да преувеличаваш. Съдя за това четейки повечето ти теми и мнения, но може и да се бъркам доста...дано. :)

Донякъде е така,признавам си :oops: просто преди бях много тиха и ми омръзна да ме тъпчат затова и си станах отворена.Отварям се на всеки и се държа по-повърхностно..това е защото не искам да ме тъпчат.Затова и си станах по-злобна..

danibebi
03-13-2010, 18:51
Да, казала ти е, че не си се сърди, за да отбие номера. С две думи, явно да се отърве от теб. Просто ти ще си прецениш по нейното държание, дали може да сте приятелки, както преди. Дали можеш да и се довериш, както преди. Но така като гледам, казала ти го е, просто за да спреш да я търсиш.

Ем тя каза,че по скайп ми е писала,но не е достигало съобщението..нещо такова..и се разбрахме аз да я потърся и пак да си пишеме,но забележих,че държанието и е по-студено от преди..т.е. към мен :?

nIkEnCeTy_bE
03-13-2010, 18:52
Хубаво е, че не позволяваш да те тъпчат. Но не е хубаво, да си много отворена и злобна, защото все ще се намери кой да ти свие перките, нали са сещаш?!

danibebi
03-13-2010, 18:57
Хубаво е, че не позволяваш да те тъпчат. Но не е хубаво, да си много отворена и злобна, защото все ще се намери кой да ти свие перките, нали са сещаш?!

Знам го това,и други фр.са ми го казвали..т.е.зависи на кой се отварям..

nIkEnCeTy_bE
03-13-2010, 18:59
Еми така е. Те и другите да не се правят на много големи, щото надали са нещо повече от теб.

nIkEnCeTy_bE
03-13-2010, 19:07
Еми хубаво е, да отстояваш. Да си знаеш мястото. Понякога е нужно да се отвориш, ама не в такъв смисъл да има после боища и такива простотии. Ненужно е.

L0ST
03-13-2010, 19:08
Абе не е хубаво винаги да си мълчиш (знам го от опит), трябва да си умерено-отворена, че хем да не си досадна и неприятна, хем хората да имат респект към теб.

Никога не съм харесвал момичета, които са много отворени, налитат на бой и т.н.

nIkEnCeTy_bE
03-13-2010, 19:11
Което се постига трудно. :) Понякога трябва да можеш да си замълчиш. Да, това пък момиче да ходи да се хвърля, като са и казали, че е мърша или курва.. защо да се принизяваш на нивото им, като можеш с две думи да им затвориш устата.

danibebi
03-13-2010, 19:12
Така е,но в момента съм така объркана.. :-o

Zuzii
03-13-2010, 19:13
Аз на твое място бих показала на тази "приятелка" ,че не е незаменима и мога да продължа и без нея.И те съветвам вместо да си губиш времето с човек , който не е могъл да те оцени и все още не може , да потърсиш друг ,който да успее да направи това. А и друго : не е начина да станеш отворен за да не тъпчат.Има много други начини да запушиш устите им. :)

nIkEnCeTy_bE
03-13-2010, 19:16
Ха баси оправданията. Щом се държи студено, значи това ти го е казала, за да отбие номера. Не си заслужава, ясно е че няма да е както преди. Явно иска да ти се направи, а ти можеш да и покажеш, че можеш без нея.

varSAritai
03-13-2010, 22:32
Здравейте отново..просто исках да споделя :( Имам чувството,че никой не ме уважава..или някой ще ме обижда или все ще ме критикуват за нещо..просто ми писна..например приятелките ми постоянно да ме критикуват и все да се опитват да ме "учат" или да ме променят :? всеки има право на избор,нали така?! Имам чувството,че вече никой не ме уважава..постоянно некфи си тъпи момчета знаят да ме обиждат..независимо дали "с" или "без" причина..защо все мен не ме уважават,писна ми.. :-x Кофти ми е наистина..не е честно.. Примерно приятелка да ми вика,че съм била зле :-x просто нямам думи..исках да споделя и да чуя мненията ви :cry: мерси предварително :cry:
надупи се и щ'а уважа :)

KpucmuHa
03-13-2010, 22:51
ми сигурно си зле, щом ти го казват :lol:

danibebi
03-14-2010, 14:37
ми сигурно си зле, щом ти го казват :lol:

аз да те питах? ;)

pamii
03-14-2010, 16:15
Ми просто не се оставяй и тва е ! btw както се представиш преди да те опознаят, така ще те възприемат.
:)

pamii
03-14-2010, 16:18
ми сигурно си зле, щом ти го казват :lol:

аз да те питах? ;)

а и междудругото по какъв повод ти казват, че си зле ..?!?
:)

danibebi
03-14-2010, 17:40
ми сигурно си зле, щом ти го казват :lol:

аз да те питах? ;)

а и междудругото по какъв повод ти казват, че си зле ..?!?
:)

еми за дребни неща :? например не съм направила еди кфо си и ми казват,че съм зле..понякога може да е на шега,но понякога не е.. :?

fogdog
03-14-2010, 17:57
ми сигурно си зле, щом ти го казват :lol:
хахах Мн си оригинална :smt075

L0ST
03-14-2010, 18:10
ми сигурно си зле, щом ти го казват :lol:

аз да те питах? ;)

а и междудругото по какъв повод ти казват, че си зле ..?!?
:)

еми за дребни неща :? например не съм направила еди кфо си и ми казват,че съм зле..понякога може да е на шега,но понякога не е.. :?


Да не би да се шегуват, щото ние с един приятел постоянно се шегуваме един с фруг - бием си се, в часът ту единият ту другият се прожикне "Ти си мн зле бе" -> следва псувня и поздрави за родителите на изреклия думите и т.н. :D

danibebi
03-14-2010, 18:26
ми сигурно си зле, щом ти го казват :lol:

аз да те питах? ;)

а и междудругото по какъв повод ти казват, че си зле ..?!?
:)

еми за дребни неща :? например не съм направила еди кфо си и ми казват,че съм зле..понякога може да е на шега,но понякога не е.. :?


Да не би да се шегуват, щото ние с един приятел постоянно се шегуваме един с фруг - бием си се, в часът ту единият ту другият се прожикне "Ти си мн зле бе" -> следва псувня и поздрави за родителите на изреклия думите и т.н. :D

емм всъщност понякога не е на шега,щоту го казват сериозно.. 8-)

KpucmuHa
03-14-2010, 18:46
ми сигурно си зле, щом ти го казват :lol: fuck you 8)
и на теб ли ти казват, че си зле?

KpucmuHa
03-14-2010, 18:47
ми сигурно си зле, щом ти го казват :lol:
хахах Мн си оригинална :smt075
ами да, за разлика от теб...

KpucmuHa
03-14-2010, 18:48
[quote=danibebi][quote=KpucmuHa]ми сигурно си зле, щом ти го казват :lol:

аз да те питах? ;)

ами всъщност - да, нали за това ти е темата

nIkEnCeTy_bE
03-14-2010, 18:52
а ти защо ще и казваш, че е зле, при положение, че избощо незнаеш нищо за нея. Не че аз знам де. Ама ако ще пишеш по темата пиши като хората, а не така иронично да и викаш ?!

danibebi
03-14-2010, 19:22
а ти защо ще и казваш, че е зле, при положение, че избощо незнаеш нищо за нея. Не че аз знам де. Ама ако ще пишеш по темата пиши като хората, а не така иронично да и викаш ?!

Съгласна съм.Не ме познава за да си прави изводи :?

danibebi
03-14-2010, 19:24
[quote=danibebi][quote=KpucmuHa]ми сигурно си зле, щом ти го казват :lol:

аз да те питах? ;)

ами всъщност - да, нали за това ти е темата

Не съм питала дали съм зле,а просто исках да споделя и да чуя мнения.. ;)

KpucmuHa
03-15-2010, 13:11
[quote=danibebi][quote=KpucmuHa]ми сигурно си зле, щом ти го казват :lol:

аз да те питах? ;)

ами всъщност - да, нали за това ти е темата

Не съм питала дали съм зле,а просто исках да споделя и да чуя мнения.. ;)
wtf и аз изказах мнение по въпроса, просто моето мнение не ти хареса за това вдигаш пара :lol: :lol:

danibebi
03-15-2010, 13:43
[quote=danibebi][quote=KpucmuHa]ми сигурно си зле, щом ти го казват :lol:

аз да те питах? ;)

ами всъщност - да, нали за това ти е темата

Не съм питала дали съм зле,а просто исках да споделя и да чуя мнения.. ;)
wtf и аз изказах мнение по въпроса, просто моето мнение не ти хареса за това вдигаш пара :lol: :lol:

аз не вдигам пара,ти май се опитваш да ме дразниш ;) :lol:

EdinBulgarin
03-16-2010, 09:25
KpucmuHa - едва ли ще успее да повеши самочувствието на някой, като спориш с него в нета. А към danibebi за да спечелиш уважение трябва да водиш само значими спорове. Ако се хващаш за глупости няма да се получи ;\

DevilWish
03-16-2010, 09:45
Еми хубаво е, да отстояваш. Да си знаеш мястото. Понякога е нужно да се отвориш, ама не в такъв смисъл да има после боища и такива простотии. Ненужно е.
+1

iiordanova
03-16-2010, 11:00
За да те уважават трябва да уважаваш и ти.
Трябва да изградиш респект към теб. Да се отнасят с респект.
Да се отнасят с теб като един човек , а не мишена за лоши думи.
Уважението към себе си също има малко или много роля. Уважавай всичко и всички. Опонирай на другите , но по съществени теми.
С приятелите си говори. Кажи им , че не ти е приятно да те нагрубяват.
Покажи им , че имаш мнение. Че и ти както всеки човек имаш чувства , мнение , уважение .. , че си като всеки нормален човек.
Но помисли да не би в самата теб да се крие това , че не те уважават.
Помисли си да не би да не ги уважаваш и ти. Защото няма как да искаш да те уважават , ако ти не ги уважаваш.

danibebi
03-16-2010, 11:42
:) :)

yoyoo
03-16-2010, 12:46
и аз имам една такава дет ни повтаря на целия клас че сме зле ... но всъщност тя е злето :-D не слушаш музика като нейната... следователно си зле ... не си боядисваш косата в странни цветове (лилава .. зелена)и хората не ти бъркат косата с каска.. следователно си зле.... не я знам и тая твойта каква е ... а за уважението ... то не пада от небето .. трябва да си го спечелиш.. ако трябва промени се малко.. или си намери приятели които да те харесват такава каквато си и да не ти се подиграват и да не те убиждат

nniicckkoo
04-03-2010, 19:59
според мен не ги оставяй да те тъпчат.покажи им че заслужаваш уважението им

sian4eto
04-04-2010, 14:19
Еми хубаво е, да отстояваш. Да си знаеш мястото. Понякога е нужно да се отвориш, ама не в такъв смисъл да има после боища и такива простотии. Ненужно е.
+1


++

uBuTo
04-07-2010, 10:19
тегли им по една майна на всичките ;)

pussucetka
04-07-2010, 10:29
ем ти пък не им обръщай внимание, занимавай се с нещо друго . . когато обиждат, обиждай и ти . . да видят, че можеш да се защитавашш .. :)

xxmexx
04-10-2010, 14:31
Здравейте отново..просто исках да споделя :( Имам чувството,че никой не ме уважава..или някой ще ме обижда или все ще ме критикуват за нещо..просто ми писна..например приятелките ми постоянно да ме критикуват и все да се опитват да ме "учат" или да ме променят :? всеки има право на избор,нали така?! Имам чувството,че вече никой не ме уважава..постоянно некфи си тъпи момчета знаят да ме обиждат..независимо дали "с" или "без" причина..защо все мен не ме уважават,писна ми.. :-x Кофти ми е наистина..не е честно.. Примерно приятелка да ми вика,че съм била зле :-x просто нямам думи..исках да споделя и да чуя мненията ви :cry: мерси предварително :cry:

Уважението се печели трудно, и за да те уважават трябва да им покажеш че си го заслужила, иначе и да се оплакваш полза никаква...

Zaritu
04-11-2010, 09:20
нещо ми подсказва че си мн чувствителна и при всяка забележка вместо да покажеш че не ти пука за мнението им ти се засягаш затова и те си мислят че могат да тъпчат и да не зачитат мнението ти ... покажи им че нети пука когато ти кажат че си зле просто се засмеи не си го слагаи толкова .. а ако някои се опита да те променя обясни че ти не искаш да го правиш а които не те приема такава каквато си да се изнася .. все пак всеки има недостатъци и ако не приемаме хората такива каквито са ;)

danibebi
04-11-2010, 10:45
нещо ми подсказва че си мн чувствителна и при всяка забележка вместо да покажеш че не ти пука за мнението им ти се засягаш затова и те си мислят че могат да тъпчат и да не зачитат мнението ти ... покажи им че нети пука когато ти кажат че си зле просто се засмеи не си го слагаи толкова .. а ако някои се опита да те променя обясни че ти не искаш да го правиш а които не те приема такава каквато си да се изнася .. все пак всеки има недостатъци и ако не приемаме хората такива каквито са ;)

мерси :) наистина съм много чувствителна,но вече няма да се засягам толкова и няма да си го слагам при сърце..няма смисъл ии мерси за отговорите :-) :)