PDA

View Full Version : Грим



Beatriss
03-13-2010, 17:20
Здравейте на всичкии.. Гледах рекламата на Kitkat с Мария Илиева и много ми хареса грима и.. http://vbox7.com/play:c3aa905b ако някой знае как да го направя.. горе долу като нейния, с какви цветове сенки и т.н. да пише ;]

InYourMind
03-13-2010, 19:44
знаеш ли колко гримьора са работили по Мария Игнатова за да го направят този грим. Да не те отчайвам но без професионалист не можеш да го направиш. :)

miminka__94
03-13-2010, 19:59
не съм съгласна с предишното мнение.Гримът не е толкова сложен,че да се прави единствено от професионалисти,ако момиче има опит от честа употреба на гримове може да го направи.За мен например няма да е трудно.
Как да го направиш? Следвай стъпките
1.Нанасяш основа-фон дьо тен като слагаш и на устните за да избледнеят да не стоят червени
2.Слагаш пудра и подчертаваш скулите с перли
3.като гледам цветовете - нанасяш по целия клепач златисти сенки както виждаш на клипа,после слагаш черен цвят сенки отдоло на клепача виждаш в клипчето до къде и за да смесиш черното със златистото посредата използваш леко кафяви сенки. С черен молив очертаваш линия отгоре на окото и отдоло ( но не и отвътре) и слагаш спирала.
4.На устните вече имаш основа остава ти отгоре да нанесеш гланц - на Мария е с розов оттенък :)

И си готова ... надявам се да помогна.Успех :P

Beatriss
03-13-2010, 20:49
Мерси много момичета :P

Beatriss
03-13-2010, 20:55
с какви четки трябва да се правят тези неща.. смисъл за да стане качествено ест..