PDA

View Full Version : МНОГО! интимен въпрос относно обезкосмяването на..



petersl55
03-13-2010, 18:06
Здрасти.. :oops:

Знам че ще ме "нахраните" много яко.Ама се пак се пристраших да напиша един пост..

Цял ден се чудя ..чрез каква процедура се обезкосмявате около ануса?!Хмм момче съм и съм си хетеросексуален(добре де в днешно време по-модерно е метросексуален).Обезкосмяв ам си цялото тяло.За тялото ходя на кола-маска,а краката и ръцете с епилатор.ПОПРИНЦИП допреди няколко седмици космите около ану.. ми си ги махах със самобръсначка обаче с времето станаха много дебели(космите) и почнаха да растът много бързо..от 5-6 дена не съм си ги махал там и мисля да спра , но се чудя дали да не почна да ги махам с епилатора и така да продължа натам , макар ще трябва да взимам болкоуспокояващи преди това. :D

Има ли някой този проблем? :oops:

Goddess
03-13-2010, 18:13
Както и при момичетата - козметик, кола маска.

Епилатор.. :shock: :shock:

SmilezZz
03-13-2010, 18:13
Ами или с епилатор,или отиди пак за кола-маска..Вярно,има болка - но е търпима..

KumchoValcho
03-13-2010, 18:45
Не знам, ама мен би ме било адски страх да си ги махна с кола маска там, пък ДА НЕ ГОВОРИМ ЗА ЕПИЛАТОР, а пък ДА НЕ ГОВОРИМ, ЧЕ ДО СЕГА СИ СЕ БРЪСНАЛ. Просто според мен болката ще е огромна, защото и това е доста нежна област :О
Най-добрия метод би бил кола маска все пак.

Ebullience
03-13-2010, 20:16
Не знам, ама мен би ме било адски страх да си ги махна с кола маска там, пък ДА НЕ ГОВОРИМ ЗА ЕПИЛАТОР, а пък ДА НЕ ГОВОРИМ, ЧЕ ДО СЕГА СИ СЕ БРЪСНАЛ. Просто според мен болката ще е огромна, защото и това е доста нежна област :О
Най-добрия метод би бил кола маска все пак.
^Имаш страшно яки аватар и подпис. Бих ти ги откраднала, само че е против правилата. :D
Иначе по темата - кола маска. Така става най-лесно и безболезнено. Буквално за миг. 2 дърпания и готово.

bathory
03-13-2010, 20:23
:shock: