PDA

View Full Version : Теми за поддържане на разговор с момиче?



ivan4obee
03-13-2010, 18:39
Здравейте,
В свалянето на момичета и най-вече в момичето което харесвам винаги ми е най ама най-трудно да говорим за нещо за да поддървам разговорът да върви, а не да замре и да се чудим какво да правим. Някой да каже някой интересни темички който мога да отворя докато съм с момиче?

w0sh
03-13-2010, 18:41
Проблемът не е в темичките, а в главата.

Пробвай да се информираш повече за случили се неща по света и у нас. Може да ги обсъдите.

b3b3t0y
03-13-2010, 18:56
Повечето момчета се притесняват от т'ва че нямат обща тема с момичетата.. Каквото и да кажете ние само това чакаме- Хващаш тема и ние ти помагаме ама като видим че човека пред почне да мълчи или пък: "Ъъ.. ами...да.. неска к'во прави?" :? Тва НИКОГА не го казвай.. всичко друго действа :) Наистина се ингормирай повече за случващото се в момента =) и също така научи повече за нея от нбякъде ако имаш все пак интерес .. друго не знам к'во може да помогне :)

fenastz
03-13-2010, 18:58
Говори за фейсбук.

Burn94
03-13-2010, 20:59
Говори за фейсбук.

Направо за FarmVille :)

ivan4obee
03-13-2010, 21:22
Ами яко няма фейсбоок 'ко прайм? :D

golqmumnik
03-13-2010, 21:52
Ами яко няма фейсбоок 'ко прайм? :D
Аз говоря за световната конспирация,масони,илюмина ти,проектите на Скайнет,центъра на Вселената и глобалното затопляне.Просто съм много информиран умен и мъдър батко 8)

ruriiina
03-13-2010, 22:06
ха ... емии попадала съм в подобна ситуация,но най-лесно е ако започнеш да говориш каквото ти дойде на ума дори да е голяма простотия все някакъв разговор ще се заформи ... давам пример снощи разговарях с едно момче по телефона 3ч. и половина и общо взето нищо сериозно не си казахме,а дори не искахме да си прекъсваме разговора :-D ..Просто не се притеснявай какво ще кажеш,защото тогава всички нормални теми за разговор ти се изпаряват от главата :)

Nakadah
03-13-2010, 22:49
Здравейте,
В свалянето на момичета и най-вече в момичето което харесвам винаги ми е най ама най-трудно да говорим за нещо за да поддървам разговорът да върви, а не да замре и да се чудим какво да правим. Някой да каже някой интересни темички който мога да отворя докато съм с момиче?

къде ви отиде модата в skype да пишете бе? :-o

Pa3yMeH
03-14-2010, 06:02
Ами яко няма фейсбоок 'ко прайм? :D
Аз говоря за световната конспирация,масони,илюмина ти,проектите на Скайнет,центъра на Вселената и глобалното затопляне.Просто съм много информиран умен и мъдър батко 8)

WTF? Иначе и това става според мен, стига да знаеш досттъчно ;)

FantaMen
03-14-2010, 06:27
Каквото ти дойде на ум... освен за вечно мъжките теми... коли :) .Като си поръча нещо добро начало е да заговорите за алкохол какво пие и т.н / Аз например веднъж бях с момиче на кафе и нали времето беше адски яко слънце ... и за 10 мин почна да вали ужасно силен дъжд и от там кат се почна тва глобално затопляне... че стигнахме до 11 септември и атентатите :D :lol: Но помни ... Никога ....НИКОГА не я разпитвай за стари връзки това тя с кой е била преди не те интересува а и незнаеш каква е може да започне да ти разказва разни мръснишки истории (сякви момичета има знае ли човек) Айде успех :)

NoShTnO_iZkUsHeNiE
03-14-2010, 06:56
Каквото ти дойде на ум... освен за вечно мъжките теми... коли :) .Като си поръча нещо добро начало е да заговорите за алкохол какво пие и т.н / Аз например веднъж бях с момиче на кафе и нали времето беше адски яко слънце ... и за 10 мин почна да вали ужасно силен дъжд и от там кат се почна тва глобално затопляне... че стигнахме до 11 септември и атентатите :D :lol: Но помни ... Никога ....НИКОГА не я разпитвай за стари връзки това тя с кой е била преди не те интересува а и незнаеш каква е може да започне да ти разказва разни мръснишки истории (сякви момичета има знае ли човек) Айде успех :)

Защо не за коли?Аз обичам да говоря за коли и разбирам от коли.

Според мен трябва да се поинтересуваш от това какви са й интересите и от там да започнеш да ги обсъждаш,да даваш интересни теми на разговор спрямо тях.

fenastz
03-14-2010, 11:32
Ами яко няма фейсбоок 'ко прайм? :D

Правиш си регистрация и зарибяваш и мацката.