PDA

View Full Version : ПРОБЛЕМ



Fifooooo
03-13-2010, 19:13
проблема е следния преди 2 месеца едно момиче ми каза че ме харесва но аз нямам чувства кам нея и и го казах и преди една седмица когато имахме физическо останахме само двамата с саблекалните а другите бяха навън и както си стояхме и си говорихме тя ме хвана за пе..са и на мен естествено ми стана приятно но се отдрапнах за да не си помисли че я харесвам но проблема е че оттогава тя само това прави по математика и по англииски седим на един чин и когато госпожата не ни гледа тя започва да ме обрава по пениса как да я накарам да спре

(моля само сериозни коментари)

Wikzinka
03-13-2010, 19:16
Ми елементарно е КАЖИ И ДА СПРЕ и че не ти харесва

YouDontKnowMe
03-13-2010, 19:16
Кажи й - НЕ , по дяволите !? Кажи й да се разкара, да престане, даже кажи на другите к'ви ги върши. Като не ти е приятно , й кажи. За да се застраховаш, че няма да посмее пак - опитай да я злепоставиш пред всички...
Дано е "ебавка" темата. Не мога да повярвам, че има такива нагли момичета.

Fifooooo
03-13-2010, 19:19
не е ебавка казах и разтпространих на всички но тя продалжава дори и по коридорите
ПРИМЕР:седим пред стаята с приятели и си говорим и тя идва без да я видя и ме хваща

ЩЕ Я УБИЯ :-x

Fifooooo
03-13-2010, 19:25
не е ебавка казах и разтпространих на всички но тя продалжава дори и по коридорите
ПРИМЕР:седим пред стаята с приятели и си говорим и тя идва без да я видя и ме хваща

ЩЕ Я УБИЯ :-x
казах на нея не и пука вярно е че ми става хубаво но тя прекалява

netmon
03-13-2010, 19:26
Ако си сигурен ,че наистина не го искаш я предизвикай да те хване пред някой учител или някъде по публично място така че да се види и след това на висок глас си изрази възмущението и отвращението така че всички да разберат и ще спре ,но ще и стане гадно

YouDontKnowMe
03-13-2010, 19:28
Оплачи се в дирекцията . Кажи, че те насилва. Ще помогне... Такава лекция ще й дръпнат пред техните ... Няма и да посмее после да те погледне.
П.П: Говори с уч. психолог и нека той да те насочи какво да правиш.

Fifooooo
03-13-2010, 19:37
Оплачи се в дирекцията . Кажи, че те насилва. Ще помогне... Такава лекция ще й дръпнат пред техните ... Няма и да посмее после да те погледне.
П.П: Говори с уч. психолог и нека той да те насочи какво да правиш.
мерси добра идея ми даде в понеделник ще пробвам

ReachlessGirl
03-13-2010, 19:53
Тии език нямаш ли си та да й кажеш да спре?? :?

Fifooooo
03-13-2010, 19:57
Тии език нямаш ли си та да й кажеш да спре?? :?
ти очи нямаш ли да видиш че сам писал че сам и казал обаче на нея не и пука

gir
03-13-2010, 20:03
проблема е следния преди 2 месеца едно момиче ми каза че ме харесва но аз нямам чувства кам нея и и го казах и преди една седмица когато имахме физическо останахме само двамата с саблекалните а другите бяха навън и както си стояхме и си говорихме тя ме хвана за пе..са и на мен естествено ми стана приятно но се отдрапнах за да не си помисли че я харесвам но проблема е че оттогава тя само това прави по математика и по англииски седим на един чин и когато госпожата не ни гледа тя започва да ме обрава по пениса как да я накарам да спре

(моля само сериозни коментари)

Тая е психарка и социопатка.
Ами виж сега, аз лично имах една такава преди и я сритах в корема, та престана. НО, сега съм малко по-умен и те съветвам да направиш каквото са ти казали - в дирекцията , при психолога и пред родителите си. Не стават тези работи насила.

Fifooooo
03-13-2010, 20:07
понеделник при психолога

Fifooooo
03-13-2010, 21:25
Ключ.

t0d1t0
03-13-2010, 22:10
та ти на колко години беше?

amk933
03-13-2010, 23:44
Ключ.

кк