PDA

View Full Version : Microsoft word на Win 7



absinth14
03-13-2010, 19:14
Здравейте, когато ми инсталираха Уиндолс 7 ми сложиха и Microsoft Office, ОБА4Е, когато пробвам да отворя word документ и ми излиза прозорец с Notepad. А щом пробвам да отворя някакъв документ, който си го има вече с Word, се отваря, но се записва пак като Notepad документ. Къде може да е проблема?

LaryN
03-13-2010, 19:19
Под името на Файла избери формат Microsoft Office 1997-2003 :) Надявам се да съм помогнал Ако стане де :D

Norty
03-14-2010, 13:42
Опитай с по нов Микрософт Офис пакет.. :D

doomkillerr
03-14-2010, 14:50
За отварянето можеш да пробваш с десен бутон на мишката върху текстовия файл, след това избираш "Open with -> Choose Default program...", след това от списъка избираш "MS Word" или ако го няма в списъка, чрез бутона "Browse" си го добавяш от "Program Files -> папката на Office пакета -> Word". След това сложи отметка на "Always use the selected program to open this kind of file" и бутона "ОК"

Относно записа в момента не мога да ти кажа дали има някъде настройка, защото не ползвам MS Office пакета! :)

Norty
03-14-2010, 16:08
За отварянето можеш да пробваш с десен бутон на мишката върху текстовия файл, след това избираш "Open with -> Choose Default program...", след това от списъка избираш "MS Word" или ако го няма в списъка, чрез бутона "Browse" си го добавяш от "Program Files -> папката на Office пакета -> Word". След това сложи отметка на "Always use the selected program to open this kind of file" и бутона "ОК"

Относно записа в момента не мога да ти кажа дали има някъде настройка, защото не ползвам MS Office пакета! :)

Да то тва е мноо просто затва не го написах.. :?