PDA

View Full Version : Местене в друго училище



jjjbbb
03-13-2010, 19:48
Сега съм в 8 клас, ново училище което като цяло не ми харесва, затова мисля да се преместя след края на тази учебна година. Въпросите ми са дали изобщо това е възможно, трябва ли съгласието на родителите ми, имат ли голямо значение оценките ми (при положение че това в което съм сега се води за по-елитно от това в което искам да се местя).

nIkEnCeTy_bE
03-13-2010, 19:52
Трябва да си вземеш отпусното и да отидеш в другото даскало да си подадеш документите, което става с родител. Това е.

fogdog
03-13-2010, 19:55
Хм в кое даскало си?? :-o

jjjbbb
03-13-2010, 20:00
Трябва да си вземеш отпусното и да отидеш в другото даскало да си подадеш документите, което става с родител. Това е.

Добре де ами ако си взема отпусното от това и не ме приемат в другото кво праим? Или няма такъв вариант?

L0ST
03-13-2010, 20:03
Ами зависи в каква паралелка ще влизаш, да не мислиш че ей така просто ще те пуснат в която и парелка си искаш? Най-вероятно ще трябва да държиш някакъв изпит по предмета..

nIkEnCeTy_bE
03-13-2010, 20:05
Еми зависи да, в което даскало влизаш. Смисъл, ако е даскало, в което се е държало изпит, най вероятно трябва да държиш изпита по чуждия език. Смисъл, там където има място, ще те сложат. Но не мисля, че ще има пречка да се преместиш - защо да има?!

jjjbbb
03-13-2010, 20:09
Ами да ама аз искам точно в определена паралелка, забравих да го спомена в 1-вия пост

L0ST
03-13-2010, 20:11
От тука към 99% нямаме дипломки за гадателство , така че ако вземеш да ни кажеш в каква паралелка учиш, какъв изпит си държал и в каква искаш да влзеш, мисля че адски ще ни улесниш.

nIkEnCeTy_bE
03-13-2010, 20:13
Все пак не влизаш след 8ми клас и мисля, че не ти трябва висок бал. Мисля, че ще те сложат там, където има място. Но все пак гледай да нямаш двойки, защото надали ще те приемат. Мисля, че отпусното е достатъчно.

VampireGirl666
03-14-2010, 09:47
Ако си приет в езикова паралелка и искаш да отидеш в общообразователна, трябва да държиш изпити по всичките разказвателни предмети, защото в езиковите 8 клас не учат история, химия, физика. География и биология може от втория срок да ти влязат на дадения език. С една дума, ако си решил/а да се местиш, приготви се за здраво учене.
Между другото, нормално е новото даскало да ти се струва гадно. Остани и ще видиш, че ще свикнеш. :)

yoyoo
03-14-2010, 11:50
абе то и аз не си харесвах класа.. ама ся сме си мн единни.. поне половината де.. и даже всеки петък след даскало ние си излизаме заедно.. а ти казах че в началото не можех да ги трая ..
що се отнася до преместването обясни ни в каква паралелка си и в каква искаш да те местят

LoupGarrou
03-14-2010, 12:44
От тука към 99% нямаме дипломки за гадателство , така че ако вземеш да ни кажеш в каква паралелка учиш, какъв изпит си държал и в каква искаш да влзеш, мисля че адски ще ни улесниш.

Абе, за способности не знам, но за дипломи съвсем лесно можем да се уредим срещу някоя скромна сумичка 8-) .

Бтв, какво се случило, че искаш да се местиш ? Почакай може да започне да ти харесва, може да се преместиш в съседна паралелка, ако не ти харесва класа ... А и мисля, че трябва съгласие на родител !

teenems
03-14-2010, 13:47
Според мен може и да си в най-елитното училище ,но после не можеш да отидеш в друго елитно училище :-o .То дори май в съседен клас не може ..

Има разни гимназии след завършен 8 клас по диплома