PDA

View Full Version : Ебахти прецаканото...



ilko0214
03-13-2010, 20:10
Абе хора харесвам едно момиче и тя ме харесва..от едно даскало сме,но не и предлагам защото тя е бившата на един от даскало който един от популярните шибани разглезени богаташчита и той сега само глупости говори за нея,кара другите да се даржат гадно и тн.Един негов добър приятел му каза,че я харесва и той накара половината даскало да му се подиграва иии изобщо шибаняк е ии не е един,няколко са та питам се какво да правя !?

ПП Знам,че ще кажите,че щом се обичаме да се взимаме,обаче кажета как да се оправя с този педерас

DarknessAngel
03-13-2010, 20:14
Накарай го да ревнува от щастието ви. :P
Иначе ако можеш, игнорирай го. :)

ReachlessGirl
03-13-2010, 20:14
.. ии защо трябва да ти пука за мнението на околните? :?

stern
03-13-2010, 20:16
такива кат него са адски гадни, но сиг знаеш, че не можеш да го промениш, а и надели тва искаш...най-вероятно искаш да те остави намира тоя...ми може би, ако тръгнете с момиче, което подчертавам и ТЕБ те харесва, тогава ще го прецакате или нещо такова...не трябва да ти пука за некав такъв идиот, ходи с момичето и не му говори нищо на тоя смешник или му кажи съвсем възпитано мнението си и си тръгни...ма не падай на негово ниво ;) успех :)

ilko0214
03-13-2010, 20:19
.. ии защо трябва да ти пука за мнението на околните? :?Ami varvi6 po kuridora na daskaloto i si4ki ti se smeqt obijdat i tn kwo bi napravila ? az bih gi spukal ot boy :D ama shte me izklu4at ;dddddddddddddddddddddd :lol:

stern
03-13-2010, 20:23
ne gi bii, 4e lo6o 6te stane 8-) po-skoro im pokaji, 4e ne ti dreme kvo pravqt, xax da dori otidi pri taq i q celuni pred vsi4ki :D

ReachlessGirl
03-13-2010, 20:33
.. ии защо трябва да ти пука за мнението на околните? :?Ami varvi6 po kuridora na daskaloto i si4ki ti se smeqt obijdat i tn kwo bi napravila ? az bih gi spukal ot boy :D ama shte me izklu4at ;dddddddddddddddddddddd :lol:
бих им казала няколко думички, от които ще ги заболи доста .. :lol:
Но ако трябва да избирам между това да съм щастлива ии някакви си там непознати познай кое бих избрала ..

ilko0214
03-13-2010, 20:37
.. ии защо трябва да ти пука за мнението на околните? :?Ami varvi6 po kuridora na daskaloto i si4ki ti se smeqt obijdat i tn kwo bi napravila ? az bih gi spukal ot boy :D ama shte me izklu4at ;dddddddddddddddddddddd :lol:
бих им казала няколко думички, от които ще ги заболи доста .. :lol:
Но ако трябва да избирам между това да съм щастлива ии някакви си там непознати познай кое бих избрала ..nepoznatite ?!? :lol: amii q mi kaji tezi dumi4ki 4e da znam kakfo da im kaja ;ddd :-D

Monstre
03-13-2010, 20:40
Вашият пич явно нещо не е преглътнал от връзката си с момичето, щом се отнася така с нея.
И все пак, защо да не бъдеш с нея, след като и двамата се харесвате? Вариантите са два - бившият й да спре да ви обръща внимание и на двамата или да започне да ревнува :?
А той защо всъщност продължава да се занимава с нея Оо

ReachlessGirl
03-13-2010, 20:44
nepoznatite ?!? :lol: amii q mi kaji tezi dumi4ki 4e da znam kakfo da im kaja ;ddd :-D
Ако са познати още по - добре за теб, защото ще знаеш къде са им "слабите места" и кой какъв е .. :lol:

А за непознатите .. лично аз повечето пъти дори не си правя труда да им обръщам внимание, пък и както аз не се мешам в технния живот, така и те не се - в моя .. :-o Иначе наистина става лошо за тях .. :o

ShinBG
03-13-2010, 21:00
Братле гадните келеши се оправят само с бой така ,че натупай го ако неуспееш на другия ден пак опитай вср няокга ще успееш пък и може да спечелиш момичето по-лесно.

Другия варянт е никой да не знае ,че ходиш с момичето което пък ще показва ,че ти пука за хорското мнение не толкова за нея.

ilko0214
03-14-2010, 07:16
nepoznatite ?!? :lol: amii q mi kaji tezi dumi4ki 4e da znam kakfo da im kaja ;ddd :-D
Ако са познати още по - добре за теб, защото ще знаеш къде са им "слабите места" и кой какъв е .. :lol:

А за непознатите .. лично аз повечето пъти дори не си правя труда да им обръщам внимание, пък и както аз не се мешам в технния живот, така и те не се - в моя .. :-o Иначе наистина става лошо за тях .. :oКефиш ме :P







Братле гадните келеши се оправят само с бой така ,че натупай го ако неуспееш на другия ден пак опитай вср няокга ще успееш пък и може да спечелиш момичето по-лесно.

Другия варянт е никой да не знае ,че ходиш с момичето което пък ще показва ,че ти пука за хорското мнение не толкова за нея.Ами само един-двама не мога да ступам :D другите са лесна мишена,обаче ако ступам един-нищо няма да стане,а при ступването на двама-трима щте ме изключат.. :-o

BlueParadise
03-14-2010, 08:22
Нали ти си с мацката,останалото е просто подробност !

vas4e3to0
03-14-2010, 12:15
Това, което онзи прави е от ревност. Просто ревнува, че не може да има това момиче и за това настройва всички срещу нея. Няма нищо лошо да тръгнете. Ако ви каже нещо, вие се правете все едно не сте го чули, защото ревността е много лошо нещо.. ;)

Lincheto
03-14-2010, 12:28
Недей да се биеш с никой и не обръщай внимание на околните.

А оня като види колко сте щастливи просто лошо ще му стане.

fenastz
03-14-2010, 14:40
Избий му зъбките. :)

FiRe_LaDy
03-14-2010, 20:07
Да не ти пука!Щом се харесвате с момичето - игнорирайте го тоя отворко.Каквото и да ви казва се правете,че не го чувате и че изобщо го няма.

fc
03-14-2010, 20:14
Ти луд ли си? Как цялото даскало ще му се смее по коридорите? Ако това нещо се е случило значи всичките са балъци и му лижат гъза на тоя нещастник. От такива хора ли се засягаш? Я се взимай със момиченцето и да ви е добре.

gLypChenCee
03-15-2010, 08:31
Накарай го да ревнува от щастието ви. :P
Иначе ако можеш, игнорирай го. :)

DevilWish
03-15-2010, 10:53
.. ии защо трябва да ти пука за мнението на околните? :?
Taka e.

GossipGirl89
03-15-2010, 11:21
В случая най-доброто, което можете да направите е да го накарате да се пръсне от ревност, че сте щастливи заедно и не отразявате хорската критика :) Не трябва да ти пука кой какво говори и за какво ви се смее... важното е, че ви ще сте заедно и ще ви е хубаво! А павярвай ми колкото повече игнорираш даден човек и му показваш, че се чувстваш добре въпреки простотиите му, толкова повече го дразниш! :)