PDA

View Full Version : Въпрос към момичетата!



Bimbi
03-13-2010, 20:26
Момичета, кога започнаха да ви растат гардите, как се чуствате в началото, има ли по специална грижа за тях и кога се налага да си купите сутиен?

YouDontKnowMe
03-13-2010, 20:31
Ами, започнаха в 4-ти клас , не им обръщах внимание . По- специална грижа - не бих казала, грижа се за тях , както се грижа за цялото си тяло.
Сутиен си купуваш когато започнат много да шават като тичаш. Хубаво е още в началото да си взимаш бюстиета .

yuyuto
03-13-2010, 20:35
На мен гърдите ми започнаха да растат 2-3 клас (сравнително рано) и 4-5 клас вече се бяха заформили достатъчно за чашка Б. Помня, че ми порстнаха по-рано от останалите момичета от класа ми и момчетата постоянно ги обсъждаха (като малка все с момчета се разкарвах, мъжко момиче бях) и аз много се притеснявах, че вече няма да ме приемат за равностойна и няма да мога да ритам с тях топка, да се целим с камъни, да катерим дървета (тогава явно са ми били важни тия дейности).
В 7 клас вече си бях Ц и така съм си и до днес.

Polita
03-13-2010, 22:27
Моите започнаха да растат, когато бях на около 10/11 г. В началото бяха като два подутини, не са ми големи за възраста, но може ди още ще растат. Нямам нощп по-специално в подръжката им.

ReachlessGirl
03-14-2010, 05:22
Момичета, кога започнаха да ви растат гардите..
към 5ти клас ако не се лъжа .. беше отдавна .. :lol:
как се чуствате в началото..
странно и се притеснявах .. :lol:
има ли по специална грижа за тях..
не ..
кога се налага да си купите сутиен?
е .. що за въпрос? :lol:
Когато има какво да се побере в него .. иначе някои момичета си купуват само бюстиета ..

anonimchetou
03-14-2010, 07:49
аз лично нямах търпение да ми пораснат. :D все исках да нося сутиени и т.н. а ся ако има едно лесно не бих сложила сутиен.. Ем как се чуствах боляха ме леко абе незнам и аз .

Vilencety
03-14-2010, 13:26
Момичета, кога започнаха да ви растат гардите..
към 5ти клас ако не се лъжа .. беше отдавна .. :lol:
как се чуствате в началото..
странно и се притеснявах .. :lol:
има ли по специална грижа за тях..
не ..
кога се налага да си купите сутиен?
е .. що за въпрос? :lol:
Когато има какво да се побере в него .. иначе някои момичета си купуват само бюстиета ..

hahavteen
03-14-2010, 14:06
Мажи ги с мазни кремове за да не получиш стрии. Също е добре да ги обливаш с хладка вода всяка вечер за да не се отпуска кожата. Аз в началото на 6-ти клас започнах да нося бюстие и чак малко преди 7-ми клас сложих сутиен (75Б). Сега нося 75-80Д (зависи от модела). Никога не съм се чувствала странно заради бюста си.

Biskfitka
03-14-2010, 14:39
На мен гърдите ми започнаха да растат 2-3 клас (сравнително рано) и 4-5 клас вече се бяха заформили достатъчно за чашка Б. Помня, че ми порстнаха по-рано от останалите момичета от класа ми и момчетата постоянно ги обсъждаха
В 7 клас вече си бях Ц и така съм си и до днес.Същото с разликата,че вече е Д... :? (ама 9ти клас де..)

bebeemalko
03-14-2010, 18:01
ми на мен започнаха да ми растат в 4 клас и чак в пети ми се наложи да сложа сутиен но ви препоръчвам сутиен+бюстие за по спортуващите .Но не се мажи с гелове от рано че може да ти се получи някой обратен ефект

b3b3t0y
03-14-2010, 18:12
Ами, започнаха в 4-ти клас , не им обръщах внимание . По- специална грижа - не бих казала, грижа се за тях , както се грижа за цялото си тяло.
Сутиен си купуваш когато започнат много да шават като тичаш. Хубаво е още в началото да си взимаш бюстиета .
+

Nyuu99
03-14-2010, 21:15
Моите почнаха да расът в 5 клас до 5ти бях плоска, но в началото на 6ти почнах да се оформям и сега 7ми клас като пораснаха изведнъж лошо ми стана :shock: .Даже се нацепиха :( ,но за мойта рода е нормално ,всички са с Д+ и са започнали да растът късно :oops: .
При всеки е различно ,а относно сутиена сложих в средата на 6ти клас защото почнах да тренирам хип-хоп и ме беше срам :oops:

Jessie
03-14-2010, 21:18
Не помня ... май в 4-5 клас... :(

vas4e3to0
03-15-2010, 08:30
Начи.. Започнаха да ми растат в 5-ти клас.. Малко ме болеше като ги натиснех, но се търпеше.. Аз лично не съм се мазала с нищо.. Сега съм 6-ти клас нося сутиен, защото са пораснали..

gLypChenCee
03-15-2010, 08:37
Момичета, кога започнаха да ви растат гардите..
към 5ти клас ако не се лъжа .. беше отдавна .. :lol:
как се чуствате в началото..
странно и се притеснявах .. :lol:
има ли по специална грижа за тях..
не ..
кога се налага да си купите сутиен?
е .. що за въпрос? :lol:
Когато има какво да се побере в него .. иначе някои момичета си купуват само бюстиета ..