PDA

View Full Version : Не я харесвам,но се интересувам !?



BlueParadise
03-13-2010, 20:35
Ето какъв ми е проблема ако може да се нарече така.Преди време скъсах с едно много сладко момиче поради причината,че вече неизпитвам нищо към нея..до тук добре,мина се извесно време тя пак каза,че ме иска,но аз и казах,че нали ми е сладка и готина,но нещата няма да станат...и тук добре,но напоследак съм забилязъл,че съм зел да се итересувам повече за нея,смисъл - дали си има прятел,дали ми се сърди някой път като се закачаме (защото ние си поддържаме приятелски отношения)какво прави ... и всякъкви от сорта...Но,разбирам да я харесвам да се интересувам,но аз неизпитвам нищо към нея,освен както казах да ми е симпатична ... Тяя,ми е казвала няколко пъти,че ме харесва след като скъсахме и че,нататък ако още ме харесва и аз я харесвам ще се опита да ме спечели пак,но аз само казах добре и това беше..от време на време и гледам импулса,но просто ей така ... Та въпроса ми е - Защо се интересувам толкова от нея,след като не я харесвам ... при положение,че има момичета които ме харесват и има 1-2 момичета които аз харесвам и с удоволствие бих тръгнал с тях,но дори и за тях не мисля толкова колкото за нея ... дори ни се сещам за тях през деня.. а за нея да !?!?! ...

buuu
03-14-2010, 06:46
колко теми ше пусниш ? :lol:

vas4e3to0
03-14-2010, 11:22
Не мислиш ли, че щом не я харесваш, може да се интересуваш от нея, заради това, че ти е приятелка? Или пък може би се интересуваш от нея, заради това, че тя те харесва? Помисли малко.. ;)

pisety000
03-14-2010, 15:54
Според мен я харесваш.Няма друго обяснение...! Може пък да се интересуваш от нея заради това че все пак преди си имал нещо общо с нея и си свикнал с нейното присъствие...незнам...по-добре наистина малко помисли върху това дали имаш чувства към нея... защото ти казваш че нямаш чувства,но дали си сигурен ?! :wink:

GossipGirl89
03-14-2010, 16:00
А пък според мен я харесваш, но все още не си го осъзнал... или не искаш да го осъзнаеш - едно от двете :)