PDA

View Full Version : Не я харесвам,но се интересувам !?



BlueParadise
03-13-2010, 20:36
Ето какъв ми е проблема ако може да се нарече така.Преди време скъсах с едно много сладко момиче поради причината,че вече неизпитвам нищо към нея..до тук добре,мина се извесно време тя пак каза,че ме иска,но аз и казах,че нали ми е сладка и готина,но нещата няма да станат...и тук добре,но напоследак съм забелязъл,че съм зел да се итересувам повече за нея,смисъл - дали си има прятел,дали ми се сърди някой път като се закачаме (защото ние си поддържаме приятелски отношения)какво прави ... и всякъкви от сорта...Но,разбирам да я харесвам да се интересувам,но аз неизпитвам нищо към нея,освен както казах да ми е симпатична ... Тяя,ми е казвала няколко пъти,че ме харесва след като скъсахме и че,нататък ако още ме харесва и аз я харесвам ще се опита да ме спечели пак,но аз само казах добре и това беше..от време на време и гледам импулса,но просто ей така ... Та въпроса ми е - Защо се интересувам толкова от нея,след като не я харесвам ... при положение,че има момичета които ме харесват и има 1-2 момичета които аз харесвам и с удоволствие бих тръгнал с тях,но дори и за тях не мисля толкова колкото за нея ... дори не се сещам за тях през деня.. а за нея да !?!?!

ShinBG
03-13-2010, 21:03
Нали казваш ,че сте станали приятели затова се интересуваш от нея освен ако попринцип не се интесуваш как са твоите приятели и прочие.

sunshinepp
03-13-2010, 21:18
Аз пък мисля, че я харесваш и ооо даа :grin: влезнала ти е много яко под кожата . . :D

DarknessAngel
03-13-2010, 21:33
Преди малко засякох друго твое мнение ... сигурен ли си,че не я харесваш много ? :-P :-P

moon_flower
03-13-2010, 21:36
И аз мисля,че я харесваш,просто не можеш да го осъзнаеш,но фактите са си факти.Никое момче няма да седне да се интересува така от момиче без да има някакви чувства към нея или поне привличане..казваш,че дори не се сещаш за тези,които наистина харесваш?Това какво ти говори?Значи точно това момиче ти е в главата. :)

Take_That
03-13-2010, 21:46
"Не я харесвам, но се интересувам"

Хмм, странна работа :-o :-o Демек и ти май не знаеш какво точно искаш.... От това, което си ни казал обаче, си мисля, че я харесваш и то доста

FantaMen
03-13-2010, 22:40
Първо бъди наясно със себе си и тогава искай съвет... не сме ти в главата нали ? преусмисли нещата кажи ти какво мнение имаш по тоя въпрос и тогава можем да ти дадем насоки как да продължиш ... в която и посока да избереш

peteto95
03-13-2010, 23:00
Аз пък мисля, че я харесваш и ооо даа :grin: влезнала ти е много яко под кожата . . :D



=D> =D>

ivcheto0o
03-14-2010, 03:39
Аз пък мисля, че я харесваш и ооо даа :grin: влезнала ти е много яко под кожата . . :D

NoShTnO_iZkUsHeNiE
03-14-2010, 06:52
Харесваш я,но не искаш да признаеш пред себе си...причина не мога да ти дам,сам си отговори

vesinka899
03-14-2010, 06:58
Харесваш я

valdesbg
03-14-2010, 07:17
Е че ти си я харесваш бе момко :)

Девойката те харесва, ти се правиш на ударен. А едва ли е някой крокодил за да я избягваш. Вземи се в ръце :)

BlueParadise
03-14-2010, 08:00
Бях на 100% сигурен,че повечето от мненията ще са - " Харесваш я,но не искаш да си признаеш! " Е да ама НЕ ... казвал съм на най-добрите си приятели всичко,те ме питаха няколко пъти дали още я харесвам а аз им казвах се не,не и пак не .. и това е истината.Казвам ви чесно има МНОГО други момичета които ми правят по-голямо впечатление и могат да ми дадат много повече от това "бившо" ... Казвам ви..нито я чувствам близка,нито имим някъкви чувства към нея,освен да ми е симпатична като натура ... Ако трябва да бъда честен,има едно друго момиче с което се държим много мило един към друг,има искри,и имим чувства към нея и тук е момента да кажете,че харесвам това момиче а ни "бившото".Както искате ме разбирайте,най-вече пред себе си признавам,че не я харесвам,но от извесно време се интересувам повече от нормалното..смисъл ние скъсахме и вече станаха 2 месеца от както не сме заедно,и тази заинтересованос е от около седмица и 3-4 дена ... Просто исках да разбера защо така..поради причината,че сам не мога да си отговоря,ако някой наистина ми даде точен отговор ще е супер .. но без повече Харесваш я още - не съм от слабите момченца които тагуват за изгубеното ... аз я скъсах,аз ни исках повече да сме заедно, и още е така...

onestar
03-14-2010, 09:23
Аз пък мисля, че си егоист. :-| Не харесваш нея, а вниманието, което ти отделя.
Искаш да се чувстваш желан --> интересуваш се от нея, с цел да получиш исканото. :-o

lentinko
03-14-2010, 09:31
Бях на 100% сигурен,че повечето от мненията ще са - " Харесваш я,но не искаш да си признаеш! " Е да ама НЕ ... казвал съм на най-добрите си приятели всичко,те ме питаха няколко пъти дали още я харесвам а аз им казвах се не,не и пак не .. и това е истината.Казвам ви чесно има МНОГО други момичета които ми правят по-голямо впечатление и могат да ми дадат много повече от това "бившо" ... Казвам ви..нито я чувствам близка,нито имим някъкви чувства към нея,освен да ми е симпатична като натура ... Ако трябва да бъда честен,има едно друго момиче с което се държим много мило един към друг,има искри,и имим чувства към нея и тук е момента да кажете,че харесвам това момиче а ни "бившото".Както искате ме разбирайте,най-вече пред себе си признавам,че не я харесвам,но от извесно време се интересувам повече от нормалното..смисъл ние скъсахме и вече станаха 2 месеца от както не сме заедно,и тази заинтересованос е от около седмица и 3-4 дена ... Просто исках да разбера защо така..поради причината,че сам не мога да си отговоря,ако някой наистина ми даде точен отговор ще е супер .. но без повече Харесваш я още - не съм от слабите момченца които тагуват за изгубеното ... аз я скъсах,аз ни исках повече да сме заедно, и още е така...

ccappyy
03-14-2010, 10:15
Колко време след като скъсахте взе да се инт. oт нея?

Take_That
03-14-2010, 10:36
Бях на 100% сигурен,че повечето от мненията ще са - " Харесваш я,но не искаш да си признаеш! " Е да ама НЕ ... казвал съм на най-добрите си приятели всичко,те ме питаха няколко пъти дали още я харесвам а аз им казвах се не,не и пак не .. и това е истината.Казвам ви чесно има МНОГО други момичета които ми правят по-голямо впечатление и могат да ми дадат много повече от това "бившо" ... Казвам ви..нито я чувствам близка,нито имим някъкви чувства към нея,освен да ми е симпатична като натура ... Ако трябва да бъда честен,има едно друго момиче с което се държим много мило един към друг,има искри,и имим чувства към нея и тук е момента да кажете,че харесвам това момиче а ни "бившото".Както искате ме разбирайте,най-вече пред себе си признавам,че не я харесвам,но от извесно време се интересувам повече от нормалното..смисъл ние скъсахме и вече станаха 2 месеца от както не сме заедно,и тази заинтересованос е от около седмица и 3-4 дена ... Просто исках да разбера защо така..поради причината,че сам не мога да си отговоря,ако някой наистина ми даде точен отговор ще е супер .. но без повече Харесваш я още - не съм от слабите момченца които тагуват за изгубеното ... аз я скъсах,аз ни исках повече да сме заедно, и още е така...


Ами като не я харесваш - спри да се интересуваш от нея. Работата е там, че и ти не знаеш какво точно искаш....
П.П - хем не я харесваш, хем пускаш тема за нея.....

BlueParadise
03-14-2010, 10:36
След окло месец и 2-3седмице

BlueParadise
03-14-2010, 10:37
Ами като не я харесваш - спри да се интересуваш от нея. Работата е там, че и ти не знаеш какво точно искаш....
П.П - хем не я харесваш, хем пускаш тема за нея.....

Офф аман,не пускам тема за нея,а за проблема който имам ...

ccappyy
03-14-2010, 10:53
А често ли се засичате? В едно даскало ли учите? Извинявам се, че ти задавам въпроси извън темата...

BlueParadise
03-14-2010, 11:02
В едно даскало сме,не се засичаме кой знае колко често,ноо няколко пъти с седмицата

petiam
03-14-2010, 15:26
Аз пък мисля, че я харесваш и ооо даа :grin: влезнала ти е много яко под кожата . . :D
съгласна :)

taurus91
03-14-2010, 16:06
Нали знаеш :D Оценяваме някой едва когато го загубим :-P така , че бягай и я цункай не се прави на надувалка :-x