PDA

View Full Version : Сънувах...



PLEYGIRL
03-13-2010, 21:43
Може да се каже ,че темата не е за тук ,но не знаех къде другаде да я сложа... Имам един върпос към тези които имат опит в тълкуването на сънища .... какво означава да сънувам ,че ме наръгват с нож в корема и започвам да кървя ..? Стреснах се от това което сънувах и не съм го разказвала на никой.. моля някой да ми даде някакво обеснение дори и кратко... :S

krikiki0405
03-13-2010, 22:17
НОЖ, НОЖАР, НОЖНИЦА (виж КАНИЯ) - нож видиш ли насън, чака те вражда. Ако ти дават нож, ще те предизвикат. Ако намериш нож, ще имаш неприятел. Ако точиш нож, ще имаш успехи сред противоположния пол. Ако те намушкат с нож, ще бъдеш здрав, но ще търпиш разочарования. Празна ножница в съня е знак за излъгани надежди или фалшиви обещания. Тъп или счупен нож предсказва коварство и измама. Джобно ножче показва, че си се заблудил в нещо, а автоматичен нож е предупреждение да не избухваш и да не влизаш в излишни конфликти.

:)

HRaBr0TyYKeBaPcHe
03-14-2010, 13:16
Попринцип е добре да сънуваш лоши сънища.Но бъди сигурен/на, че сънищата не значат нищо(ако греша пиши).Аз колко пъти съм сънувал че умирам нямаш си на представа и то по най различни начини. :)

PLEYGIRL
03-15-2010, 18:17
Благодаря за информацията.. наистина претърбях голямо разочарование което не очаквах... явно сънят ми е имал голямо значение.... не беше на следващия ден а няколко дни след това..... :|

LittleCuteStar
03-16-2010, 14:19
Ще ти напиша какво знам за тези фактори „Нож“„Смърт“ „Кървене“ „Корем“


1. Нож - бъди по-внимателен в думите си. Също така и семейство и приятели те чакат :D
2. Смърт - ако си ти де :D Ще имаш дълъг и щастлив живот. !

3. Кървене - Много щастие, безгрижни и щастливи дни.

4. Корем - Сполука !



Дано да съм помогнала ;) :-) :-P

vakanciq123
03-16-2010, 18:55
леле.. това със съня ти звучи доста зловещо :evil:
чак мен ме побиха тръпки
:shock:
мн кофти
е всичко 6те се оправи ;)