PDA

View Full Version : Връзката ни приключи



sunshinepp
03-13-2010, 21:06
Предисторията е такава, че се бяхме скарали много злобно, защото той ме прецака гадно.. и вечерта отново спорихме и аз без изобщо да помисля му казах повече да не ме търси . . Опитах се да говоря с него на следващия ден, за да оправя някак нещата, но без успех . Снощи трябваше да ми отговори дали иска да сме заедно, а той ми каза - "Няма защо да ти е гадно, сигурен съм, че ще намериш много по-добър от мен!"
Днес ми каза следното :
Искам да съм с теб, ама след всичко което стана последните дни.. просто вече няма да съм същия спрямо теб и ти сигурно ще започнеш да мислиш, че вече не те обичам и явно е по-добре да се разделим, колкото и да не ми се иска .. Мисля, че така е по-добре отколкото и двамата да се измъчваме.. и така ти просто ще ме забравиш..
След това изказване му заявих повече да не ме търси и , че не искам да имам нищо общо с него ..
Не знам дали постъпих правилно .. но знам, че щом той слага края значи наистина няма накъде повече да продължаваме . .
Какво трябваше да направя .. привързах се ужасно много към тоя човек и страшно много си го обичам .. !! :( :?

ReachlessGirl
03-13-2010, 21:17
Ами щом е свършило, значи има причина .. може би така ще ви е по - добре отколкото да се карате постоянно.. :-o

DarknessAngel
03-13-2010, 21:26
Опитал се е да ти обясни ясно, без лоши чувства.
И това ще мине. :)
Може би трябва да останете приятели, по мнението ти за него изглежда точен.

Take_That
03-13-2010, 21:32
Опитал се е да ти обясни ясно, без лоши чувства.
И това ще мине. :)
Може би трябва да останете приятели, по мнението ти за него изглежда точен.

++++

ruriiina
03-13-2010, 22:11
изчакай чувствата да охладнеят .. в противен случай ще се измъчвате всеки път,щом се срещнете или разговаряте :)

FantaMen
03-13-2010, 22:37
Много добре си го е обяснил пича... трябва да се радваш че си имала такъв човек до теб.. но всичко хубаво има край нали ? :)

Jessie
03-13-2010, 23:42
Кофти тръпка .. :?

ivcheto0o
03-14-2010, 03:35
Ами щом е свършило, значи има причина .. може би така ще ви е по - добре отколкото да се карате постоянно.. :-o

vesito13
03-14-2010, 06:21
Какво трябваше да направя? Няма нужда от този въпрос, колкото и неща да ти кажем, не можеш да върнеш времето. Казали сте си край, значи край. И това ще мине. Успех за напред :)

vesinka899
03-14-2010, 06:29
Опитал се е да ти обясни ясно, без лоши чувства.
И това ще мине. :)
Може би трябва да останете приятели, по мнението ти за него изглежда точен.

buuu
03-14-2010, 06:42
прав е .. след всичко което се е случило ..нямаше да имате шансове ,за да подобрите връзката си.. просто всичко щеше да бъде различно и ти ще се измъчваш още повече.. и щеше да е все тая ходите ли или не ..нищо нямаше да е същото :( мн добре та разбирам Ани, че го обичаш и че си се привързала ... ай кажи ми(1) харесва ли ти всеки ден да се карате ,но да сте заедно или (2) да пооправите малко нещата ,той да се държи супер различно и пак да сте заедно, (3)или просто и 2мата да се радвате ,че сте прекарли 6 месеца заедно и всеки да си продължи по пътя ,като си спомня само хубавите неща ? :( повярвай ми 3тия варянт е най удачен и за 2ма ви .. трудно е ама в другите 2 случая ташака е по -голям :? някой по нагоре беше казал да останете приятели ? и кфи приятели ще са като все още се обичат ,извинявай ?!?! :o как тя ще го приема само като приятел? как да се държи приятелски ? да са прай че нищо не е станало и да са усмихва ли , ко ? неможе след любовта ,веднага да дойде приятелството ..няма го тоя филм ! приятелство-любов ,ама не и любов-приятелство...е може да го има ама в много крайни случаи.. и то пак кфо приятелство е .. само още повече се наранявате и надцаквате .. :?
радвай се че си го имала .. а не ,че си го загубила :-)

valdesbg
03-14-2010, 07:22
За протокола - съвсем правилно си постъпила.

Той също. Два остри икамъка брашно не мелят.

Ако имаш нужда от помощ - ЛС :)

anonimchetou
03-14-2010, 07:34
мм не мисля че заради две три караници трябва да се разделите.. ако чустваш че любовта ви е истинска значи това не е края.. В една връзка не може без караници те са част от нея.. можем само да се стараем да не ги допускаме което пак не може да се получи напълно. Мисля че лесно сте се отказали. Аз бих се борила... Всъщност съм минавала през това. С моят приятел сме имали доста такива периоди преди караница след караница нерви.. и имаш чуството че е по-добре да се откажеш по някога.. Ама не е така ако наистина искате да сте заедно тва чувство тря да изчезне. С времето нещата се изглаждат.. Не може да скланяте глава пред препядствията а напротив ръка за ръка се изправяте срещу тях.. Това е моето мнение малко дълго стана но.. : )

kalpazanka
03-14-2010, 07:48
^Скланяш глава веднъж, два, три, пет, N-пъти, но когато нещата не се променят и компромисите са едностранни, идва момент, когато осъзнаваш, че няма смисъл да си тровите живота и да си губите времето взаимно.

sunshinepp
03-14-2010, 08:07
мм не мисля че заради две три караници трябва да се разделите.. ако чустваш че любовта ви е истинска значи това не е края.. В една връзка не може без караници те са част от нея.. можем само да се стараем да не ги допускаме което пак не може да се получи напълно. Мисля че лесно сте се отказали. Аз бих се борила... Всъщност съм минавала през това. С моят приятел сме имали доста такива периоди преди караница след караница нерви.. и имаш чуството че е по-добре да се откажеш по някога.. Ама не е така ако наистина искате да сте заедно тва чувство тря да изчезне. С времето нещата се изглаждат.. Не може да скланяте глава пред препядствията а напротив ръка за ръка се изправяте срещу тях.. Това е моето мнение малко дълго стана но.. : )



И ние се карахме доста често..късали сме 2 пъти преди това, но той все искаше пак да сме заедно и опитваше да оправи нещата.. А сега той сложи края..за това си мисля, че няма повече какво да направя , а и не съм сигурна даже дали трябва да правя нещо..
Изпитвам нещо супер силно към него, но .. ако това е желанието му ще го оставя.. Казах го това и на него, а той отвърна , че това е правилното решение и за двама ни и скоро ще разбера, че е бил прав . . :(

BlueParadise
03-14-2010, 08:18
По-добре да не се измъчвате повече,но аз мисля,че по-добре щеше да е ако му беше отговорила далеч по-различно ... Ако му беше казала - Добре,разбирам те,надявам се да сме си приятели и нищо повече... тогава ти щеше да се чувстваш подобре,но от друга страна,така ще го забравиш по-бързо!

vas4e3to0
03-14-2010, 12:37
Така е било правилно, повярвай ми. Съвземи се отново. Знай че има и други. Минавала през такива ситуации, но и на мен колкото и да ми казват, аз не можех да забравя човека, с който бяхме близки толкова дълго време. Въпреки това ти бъди уверена в себе си и вярвай, че има и други момчета, които ще са по-добри от него. До колкото неговата постъпка-направил е това, което е трябвало. :}

uBuTo
03-16-2010, 15:12
все някога щеше да свърши! :-o