PDA

View Full Version : Проблем с едно момиче



ivan4obee
03-13-2010, 21:49
Има едно момиче което е ме харесва от 3 години и никой друг. Не сме ходили през това време никога само се бяхме целували един път. И от тогава само мен харесва. И на мен след 1вата година ми стана противна една такава и започнахме по малко да се виждаме и пишем и по едно време когато тя ми пишеше, а аз не и отговарях започна от импулса да ми гледа приятели и да се запознава с тях и да излиза с тях само да се добере до мен. И сега даже е в компанията в която съм аз. И още по-големия проблем е, че е ужасна ! Примерно днес аз си седя и си говоря с една приятелка и тя идва и почва да крещи "МОЯ Е НЕ Я БАРАЙ !"...след малко говоря с друга и съм и хванал ръцете и тя пак идва и вика "ИИ КАК МОЖЕ МА (говори на нея) ДА ГО ДОКОСВАШ ТОЯ...А ТИ (обръща се към мен) КОЙ ТИ Е КАЗАЛ ДА МИ Я ДОКОСВАШ !!????". И ми става много противна. Ако ще има коментари от рода "Кажи и, че не ти е приятна." и теподобни - е пробвал съм го даже няколко пъти сам я нареждал много жестоко, но с никакъв ефект.

Как да разкарам!??? (ша ме съсипе)[и лошото е, че съвеста не ми позволява да посегна на момиче]

Take_That
03-13-2010, 21:56
Имам чувството, че темата е е****а (ще ме извиниш, ако не е тка, авторе)

а ако не е:Вместо да я "редиш", седни и поговори спокойно с нея, може и да има резултат.

ivan4obee
03-13-2010, 22:00
Не е еб*вка.
Ами до колкото я познавам след като и го кжа ще ме изгледа странно и после ще каже на някой какво съм и преказвал.

DarknessAngel
03-13-2010, 22:07
Открила е начини да привлече вниманието ти. Излезте и говори сериозно с нея. Ако има достатъчно сиво вещество в черепната кутия няма да тръгне да разправя наляво-надясно лични неща. 8-)

onestar
03-14-2010, 09:13
"Удари я" на правилното място. Ако го направиш както трябва - няма да те потърси повече.

Ако й посегнеш ще паднеш твърде ниско - не го позволявай.

BlueParadise
03-14-2010, 10:12
Намери начин и ти да и станеш противен ... :D това ми идва на ум .. но иначе,ако говорим за добро...седни и й го каги с лек тон,ии вече другото си е нейна работа ! 8)

Take_That
03-14-2010, 10:24
Не е еб*вка.
Ами до колкото я познавам след като и го кжа ще ме изгледа странно и после ще каже на някой какво съм и преказвал.

Съжалявам тогава, че те обвиних несправедливо, но ОМГ - това момиче не е добре. Както каза някой преди мен - удари я на точното място, ти знаеш слабите и страни :) Или просто спри да и обръщаш внимание

SmilezZz
03-14-2010, 10:33
Седнете и поговорете спокойно..
Или пък изобщо не й обръщай внимание..Ако продължаваш да й обръщай внимание - тя ще продължи да го прави..

igrata
03-14-2010, 11:18
Прав си. :) Момче,което посяга на момиче е изрод. :) И АЗ СИ ХАРЕСВАМ ЕДНО МОМЧЕ,ТО МЕН-НЕ.и АЗ ИСКАХ ДА ГО НАРАНЯ И СЕ ЗАПОЗНАХ С НЕГОВ ПРИЯТЕЛ.Казах мму,че го харесвам,но не беше вярно.Често се замислям и реших да сложа край.Вече не общувам с неговия приятел,а него немога да го нараня-харесвам го още.На тази как й е текнало подобно нещо?Излага се. :-)

fenastz
03-14-2010, 11:24
Намери си някое яко (не като външен вид, а в буквалния смисъл - яко) момиче, направи й услуга в замяна на защита. Ако психарката пак ти налети тя ще я префасонира. :)

fc
03-14-2010, 11:28
Игнор! Когато прави нещо, което не ти харесва, я игнорираш се едно не съществува! Резултата няма да е моментален, но след период от време ще видиш разликата. Единствено я награждавай с вниманието си когато е послушна.

pagoschee
03-14-2010, 15:02
Вариант 1 : игнориране.Просто вниманието ти да е насочено някъде другаде,като започне да се държи идиотски изгледай я и нищо повече.Всичко омръзва.
Вариант 2 : поговорете като бели хора.Разберете се веднъж завинаги и това да е.
Вариант 3 : намери си някоя отракана кака,която да я нареди по всевъзможни начини.

това са and btw вариантите ги прочетох в постнаните отговори по-горе,но просто съкратено ти отговарям,кое ще е най-добре.

suantito
03-14-2010, 15:10
qvno taq e golqmo jivotno, ami az shte ti predloja malko po stranna tehnika. Nakarai q da si pomisli che ima neshto mejdu vas , posle q otreji qko i gadno , ako tova ne pomogne brat vari v policiqta che stava opasno....

w0lf
03-14-2010, 17:32
Изяж 2 дюнера, изпии 3 бири и като я видиш и се оригни в лицето. Ще станеш най-гадния тип за хората в радиус 100 метра.

dunce
03-14-2010, 18:10
Изяж 2 дюнера, изпии 3 бири и като я видиш и се оригни в лицето. Ще станеш най-гадния тип за хората в радиус 100 метра.

:razz: :razz: :razz:

Ето това е съвета! Послушай го !