PDA

View Full Version : Задушават ме!



LovEsIckk
03-13-2010, 22:00
Родители ми.. гадните ми родители.Не толкова баща ми,колкото майка.
Мисля,че тази жена е екстрасенс..
От 2-3 седмици се движа с компания близка до един бивш.А този бивш е сигурно първото момче което съм обичала :) И най-голямата ми любов .. как да е :) 1 година нямах контакт с него,обаче напоследък след като съм с тази компания може би по някакъв начин съм по-близо до него,въпреки че нямаме контакт даже очи в очи.Човека си има сериозна приятелка..
Е тая вечер се прибирам преди малко и от вратата майка ми ме почва с "Внимавай с ****" .. аз дори не знаех,че и името му знаят.В интерес на истината никога не са ми одобрявали връзката с него.. как да е.За тях беше просто момчето с черната кола.Отговарям и с "Кво ме намесваш с него,не поддържаме контакт" ..След 2 минути майка ми ми изпя коя е приятелката му,къде учела.. Ок,тва приех,че може да го е научкала.. Но след малко женицата се изцепи ,че знае че преди два дена съм му звъняла в 11 вечерта и знае дори какво сме си говорили.. Знае дори,че ще се видим във Вторник за да говоря нещо с него.. Тя няма никва връзка с него,дори не го познава.. от къде знае тия работи които знаем само аз и той?Дори и за часове и дати ми говори,знае всичко с точност..
Тази вечер бях в друг град и по няква случайност и той беше там и се засякохме на центъра ..бях в колата на един приятел,а той в неговата.
След 20 мин си влизам у дома и майка ми даже и това знаеше!!!
"Преди малко сте се видели,а?"
След като вече ударих с юмрук по масата и се изнервих получих само
"Внимавай да не си отворя устата за родословното дърво" ..Това ме води до различни мисли. От това с кво се занимават роднините му до това дали не сме роднини всъщност. Още съм в шок..
Не знам просто как да накарам майка да спре да ми се рови в живота..
не знам как знае тези работи.. нищо не знам!Направо се съсипвам от вътре!! Изход - не виждам :)

Diggity
03-13-2010, 22:23
лелее ?

може телефона да ти подслушва ?

Jus7DreamBoy
03-13-2010, 23:26
Малее майка ти сигурно ти подслушва телефона и е пратила някой да те следи просто поне както го описваш ти е невъзможно ...

brusa
03-13-2010, 23:56
ако е пратила някой да те следи звучи мн филмирано :lol: :lol: :lol: ако е верно тя ти няма никакво доверие явно си го заслужила с нещо :D :D :-o

LovEsIckk
03-14-2010, 08:27
как доведена.. истинска ми е :D
казах и ,че прекалено много навлиза в пространството ми..
отговора беше "до като преценя,че можеш се оправяш сама ще се бъркам.. и без това нищо не ми споделяш"
аа тва е нереално,почти всяка вечер съм навън и тя да ме следи.. ебаси ташака :lol:

LovEsIckk
03-14-2010, 08:42
С нашите много трудно се говори,аз и за това почти не им споделям.
И те са били същите диванета като мене,обаче се правят на съвсем различни.
При всеки опит да кажа,че не искам майка да ми се меси,ме прекъсват и си знаят тяхното..

LovEsIckk
03-14-2010, 08:44
криси, поговори с майта ти спокойно без да се карате, ако имада ти казва нещо сега е момента. има нещо, което явно я безпокой.. малко таковата, ама дали верно не сте нещо рода с тва момче? най- вероятно някой от обкръжението му е пуснал на майка ти някоя муха в главата. кажи и да отвори родословното дърво и да ти изясни всичко. а както казаха другите най- вероятно те подслушва, или някоя приятелка те порти.. и пред сестра ти много, много не говори, че нищо не се знае..
Майка ми никога ама никога в живота ми не ми е харесвала приятелките :) Нито приятелите.. така,че не е от там Тони..
Сестра ми чак такъв слух да има.. попринцип не може се траем и стоим в различни стаи.. ама знаеш ли пък

LovEsIckk
03-14-2010, 09:01
родителите му не са в България..и не се познават с наще.
Никва логика не откривам.. прекалено заети са да се занимават с такива истории.Обаче майка ми по цял ден си няма работа и се чуди кво да прай и къде да си врътне гъза - нема се очудя.

kalpazanka
03-14-2010, 09:03
На колко години си?
Това с роднинската връзка ми изглежда а-ла сапунен сериал. Подслушването на телефона като че ли е по-вероятно. Защо не пробваш да си вземеш предплатена карта без знанието на вашите? Поне ще разбереш дали има промяна в информираността на майка ти. ;) Ако няма, причината е другаде.

LovEsIckk
03-14-2010, 09:11
17 :)

teenems
03-14-2010, 09:16
Малее майка ти сигурно ти подслушва телефона и е пратила някой да те следи просто поне както го описваш ти е невъзможно ...

или този твой бивш може да се чува с нея и всичко да колади ,ама .. :-o

nIkEnCeTy_bE
03-14-2010, 09:23
Според мен не си си залужила доверието и. Споделяй с нея, казвай, за да не става така, всеки път като се върнеш. Може би ти няма доверие, може наистина да сте някакви роднини. И мен майка ми ми е казвала, че някой ме следи, че е наела някой и такива работи. Но това всичко е, защото в даден момент, ако си направила нещо, което я е осъмнило, и е започнала да ти няма доверие. Не вярвам точно тя да те следи, но е възможно.

LovEsIckk
03-14-2010, 09:32
Споделям и къде и кога излизам .. също и с кого,смятам ,че това е достатъчно.
Не мисля,че и влиза в работата с кого и какво говоря вече. :)

nIkEnCeTy_bE
03-14-2010, 09:35
Може да е чула от някой. да казват нещо лошо за теб. Понякога трябва да знаеш, какво и на кого казваш, защото може да се разпострани и да стигне до ушите на майка ти. Вярно е, че не я бърка. Но понякога с приказките си, ние самите се забъркваме.

LovEsIckk
03-14-2010, 09:41
майтап да ти влиза в пц-то да гледа к'во пишеш по форумите като те няма :D
ахахха
не ми знае паса.. пък и във форума и в скайп рядко говоря за такива работи (;

titinkaa
03-14-2010, 09:45
Да не би майка ти да те следи или сестра ти...

SmilezZz
03-14-2010, 10:13
Леле,каква майка имаш само ...

Явно ти няма доверие..Спечели й отново нейното доверие..Споделяй й някои неща (например какво става в у-ще или нещо такова)..
Опитай се да поговориш с нея,колкото и трудно да е..Обясни й,че не ти е приятно да прави така..

AraBella
03-14-2010, 13:20
Ами ако майка ти случайно познава някоя от майките на твоите приятели или на бившия ти?Иначе това с телефона го пробвай.Вземи си нова карта и дано спре с медиумските изцепки.Ако не се получи просто започни да й споделяш- тя ще е по-спокойна, ти няма да се чудиш кое от къде го е разбрала.
Успех Криси(ако мога така да те наричам.)

yoyoo
03-14-2010, 13:48
майка ти е луда :D напомня ми на моята :D и принципно от опит ти казвам да внимаваш на кого споделяш.. и мисля , че обяснението е много по просто от тея подслушвания на тела ти и следене .. ама не мога да съм сигурна.. не я знам каква е точно

Brook
03-16-2010, 02:22
Първо със ссигрност някой вътрешен човек от вкъщи те следи и ако е сестрати веднага клюкари на майка ти,но също така е въжможно някоя твоя приятелка случайно или нарочно да е казала нещо на майка ти с което я е подразнило и решила да те следи всеки твой ход.Изходът е всички да се съберете в една стая и много хубаво да си поговорите.Сте не ще майка ти трябва да те изслушва защото не си малка и ти имаш право да имаш личен живот и тя няма правото да ти се бърка в живота ти.Мисля че тя нещо крие от теб стом не иска да приближаваш бившия си но не иска да ти каже.Не намирам друга причина освен ако не е научила нещо наистина шокиращо за нея.А и освен това ключова роля играй и доверието между вас.Ти май по някакъв начинн си изгубила нейното доревие. Ако това не помогне и майка ти се инати я притисни по някакъв начин да каже истината за поведението и.И ако това не помогне като станеш пълнолетна се изниси от къщата ако стоят по същия начин.По мое скромно мнение мисля че тя наистина нещо крие от което иска по някакъв начин да те предпази.Не вярвам майка ти да е лоша.

YourBrutalNightmare
03-16-2010, 12:40
Има някой, който е твой близък, на който евентуално споделяш разни неща и той изпява всичко на майка ти ...

L0ST
03-16-2010, 14:23
Явно майкати е няква врачка или там както им се вика...

Можеш ли да я питаш дали може да предсказва бъдещето и ако отговори положително я питаи къде какво ще следвам, че не съм решил още :D

uBuTo
03-17-2010, 08:01
уоу бахти филма 8-) еми сигурно ти подслушва телефона не знам

DevilWish
03-18-2010, 09:53
как доведена.. истинска ми е :D
казах и ,че прекалено много навлиза в пространството ми..
отговора беше "до като преценя,че можеш се оправяш сама ще се бъркам.. и без това нищо не ми споделяш"
аа тва е нереално,почти всяка вечер съм навън и тя да ме следи.. ебаси ташака :lol:
Тя си е права.Покажи й, че може да ти има доверие.

y0urhottie
04-16-2010, 10:31
Или ти подслушва телефона или е поразпитала тук-там и е научила нещо за него,а третия вариянт е,че може би е разговаряла с него и го е помолила да не ти казва нищо за това.На твое място бих поговорила с нея за това.Все пак всеки има право на лично пространство

BeezyJey
04-16-2010, 19:14
Леле горката ужас..амии, знам,че е по-вероятно да говоря глупости, но е възможно майка ти да е наела детектив.Не е възможно с такава точност да знае всичко и всеки детайл.

dPa3HuTeJl
04-16-2010, 20:16
Е,добре де изчакай още годинка някъде ,тогава ставаш пълнолетна ! И се надявам тогава да не те следи и да знае всичко случващо се в живота ти .. Ако продължи тогава си е"ало ма"ката .. :lol: Има много начини да знае всичко което те шокира .. ама много ! :D

ledenakrasota
04-16-2010, 20:27
Това е като от някой филм :shock: :shock:

Що не седнеш да си поговориш сериозно с нея :) Аз бих направила една истерия и ще млъкне 8)

Pliok0019
04-16-2010, 23:25
Има някой, който е твой близък, на който евентуално споделяш разни неща и той изпява всичко на майка ти ...
Съгласна съм.

Поразпитай онова момче, бившият ти. Аз залагам, че знае нещо по въпроса.