PDA

View Full Version : Help me



peteto95
03-13-2010, 22:46
Heyy :smt003 искам да ми помогнете .Много харесвам едно момче и тои го знае ,ззначи бяхме на един купон и тои разбра че го харесвам и започна да танцува с мен след това е целувахме и явно и тои ме е харесвал но както и да е ..... всички мислеха че сме заедно (даже и аз ) но яво не е било така а е било само за 1 вечер :-# :-# Тои ми пише постоянно по Skype ... мои приятелки го питат за нас тои само отговаря че по натам ще видиме ..... ПЛС кажете как да му привлека вниманието :) ще сам ви мн благодарнааа :-) :-) :-)

Nakadah
03-13-2010, 22:47
Heyy :smt003 искам да ми помогнете .Много харесвам едно момче и тои го знае ,ззначи бяхме на един купон и тои разбра че го харесвам и започна да танцува с мен след това е целувахме и явно и тои ме е харесвал но както и да е ..... всички мислеха че сме заедно (даже и аз ) но яво не е било така а е било само за 1 вечер :-# :-# Тои ми пише постоянно по Skype ... мои приятелки го питат за нас тои само отговаря че по натам ще видиме ..... ПЛС кажете как да му привлека вниманието :) ще сам ви мн благодарнааа :-) :-) :-)

наистина ти трябва помощ, но за мозъка и очите!

peteto95
03-13-2010, 22:50
Why ?????????????? :D

DarknessAngel
03-13-2010, 22:53
Предполагам за правописните грешки.
Ще пренебегна :)
Били сте заедно за вечер. Добре. Но сега той се двоуми дали да е с теб или не за вбъдеще. Като за начало му кажи да помисли хубавко какво иска от теб. Ако не може - желаем му здраве. :lol:

peteto95
03-13-2010, 22:56
Просто бързах да пиша и за това имам правописни грешки :D но оставете ги тях гледайте по важното :)

Nakadah
03-13-2010, 22:58
мене що ми се струва че точно тя е тая дето не знае кво иска? :-o

интересно :lol:

DarknessAngel
03-13-2010, 23:15
Защо бе, момичето си е отправило желанията. Или поне мислено ... 8-)

Nakadah
03-13-2010, 23:24
Heyy :smt003 искам да ми помогнете .Много харесвам едно момче и тои го знае ,ззначи бяхме на един купон и тои разбра че го харесвам и започна да танцува с мен след това е целувахме и явно и тои ме е харесвал но както и да е ..... всички мислеха че сме заедно (даже и аз ) но яво не е било така а е било само за 1 вечер :-# :-# Тои ми пише постоянно по Skype ... мои приятелки го питат за нас тои само отговаря че по натам ще видиме ..... ПЛС кажете как да му привлека вниманието :) ще сам ви мн благодарнааа :-) :-) :-)


наблегни на червеното... и се замисли малко... не той, а тя е тая дето ****

DarknessAngel
03-13-2010, 23:27
Абе аз спирам да спамя. 8-)
На Петето успех. Може и да се съберете. :P

GossipGirl89
03-13-2010, 23:39
Така като ти чета поста и оставам с впечатлението, че не си му безразлична, но все пак не е сигурен дали иска да е с теб... От колко време се познавате? Ако е от скоро може да иска първо да се опознаете по-добре и след това евентуално да тръгнете. Има и друг варинт - да те иска само като бройка без нищо обвързващо след това. Аз те съветвам да изчакаш още малко и след това да седнете и да поговорите сериозно за отношенията ви занапред.Сама ще разбереш по държанието му какво иска - ако няма никаква основателна причина да не сте заедно значи и просто бройкаджия

ivcheto0o
03-14-2010, 03:37
еми ти маи ве4е си му привлякла вниманието.Недеи да пребързваш,вси4ко ще си доиде с времето.

ReachlessGirl
03-14-2010, 05:18
Така като ти чета поста и оставам с впечатлението, че не си му безразлична, но все пак не е сигурен дали иска да е с теб... От колко време се познавате? Ако е от скоро може да иска първо да се опознаете по-добре и след това евентуално да тръгнете. Има и друг варинт - да те иска само като бройка без нищо обвързващо след това. Аз те съветвам да изчакаш още малко и след това да седнете и да поговорите сериозно за отношенията ви занапред.Сама ще разбереш по държанието му какво иска - ако няма никаква основателна причина да не сте заедно значи и просто бройкаджия
Съгласна съм .. (:

vesito13
03-14-2010, 06:26
Така като ти чета поста и оставам с впечатлението, че не си му безразлична, но все пак не е сигурен дали иска да е с теб... От колко време се познавате? Ако е от скоро може да иска първо да се опознаете по-добре и след това евентуално да тръгнете. Има и друг варинт - да те иска само като бройка без нищо обвързващо след това. Аз те съветвам да изчакаш още малко и след това да седнете и да поговорите сериозно за отношенията ви занапред.Сама ще разбереш по държанието му какво иска - ако няма никаква основателна причина да не сте заедно значи и просто бройкаджия Много хубав съвет, но не смятам, че е подходящ за тази тема, като съдим по държанието на момичето.
Той ако иска да е с теб няма какво да му привличаш вниманието, или го иска, или не.

valdesbg
03-14-2010, 07:24
А скайп :D

Ако искаш да му привлечеш виманието - свали си блузката :) Ако не егей - гаранциия ше работи.

А иначе, замисли се дали нете избягва заради детинския начин на държание от твоя страна.

Take_That
03-14-2010, 10:29
Така като ти чета поста и оставам с впечатлението, че не си му безразлична, но все пак не е сигурен дали иска да е с теб... От колко време се познавате? Ако е от скоро може да иска първо да се опознаете по-добре и след това евентуално да тръгнете. Има и друг варинт - да те иска само като бройка без нищо обвързващо след това. Аз те съветвам да изчакаш още малко и след това да седнете и да поговорите сериозно за отношенията ви занапред.Сама ще разбереш по държанието му какво иска - ако няма никаква основателна причина да не сте заедно значи и просто бройкаджия Много хубав съвет, но не смятам, че е подходящ за тази тема, като съдим по държанието на момичето.
Той ако иска да е с теб няма какво да му привличаш вниманието, или го иска, или не.


Съгласна съм и с двете мнения.
П.П - На купона той е разбрал, че го харесваш и изведнъв и той започва да те харесва, да танцува с теб, та чак да те целува - как ти звучи?! На мен ми звучи - за едната верер само.....

myNameIsImmortal
03-14-2010, 11:26
Ако искаш да му привлечеш виманието - свали си блузката :) Ако не егей - гаранциия ше работи.
Само за целта не трябва да си плоска като дъска за гладене.
Иначе работи 8)

vas4e3to0
03-14-2010, 13:05
А скайп :D

Ако искаш да му привлечеш виманието - свали си блузката :) Ако не егей - гаранциия ше работи.

А иначе, замисли се дали нете избягва заради детинския начин на държание от твоя страна.

jujijuji
03-14-2010, 19:07
питаи го иска ли да сте заедно или не.поне ще знаеш

yuyuto
03-15-2010, 14:05
Няма нужда те първа да му привличаш вниманието, очевидно вече си го привлекла. Дръж се свястно, надживей гордостта и не бъди високомерна и претенциозна, усмихвай се, бъди чаровна, показвай му, че и ти си заитересована, пиши му и ти, отговаряй му винаги и такам. Това е, което може да направиш занапред. Дано се получи между вас.