PDA

View Full Version : какво да правя ?!



Oposoma
03-14-2010, 05:42
Не знам, дали това е точно проблем - но ми трябват съвети. На 14 съм и преди около 1-2 седмици се разделихме с приятелката ми (не била щастлива с мен.... и така нататък). Да но започнаха да стават супер много лоши събития. Приятелите ми, с който излизах са се променили... всеки си е намерил други хора и си излиза с тях. Момичето за което ви говорех, пък е тръгнала с някакъв "скинар" на 20-21години (тя е на 15). Не мога да го повярвам... не мога да си представя - какво може да иска мъж на 20 години от момиче на 15. :-o Както и да е - аз от моя страна останах сам, и почти не излизам. Едно момиче ми предложи и аз като първият идиот веднага приех. Оказа се, че има някаква групичка то момчета, от който един си пада по нея. Той ми си водеше приятел, но сега иска да ме набие (не казва причината). Та той ме псува и само ми се заканя. В петък бех зад даскалото с тези от моя клас, ей този големия започна да ми замеря със сняг. Отначала мислих, че се бъзика, след като и аз го оцелих се прибрах в клас. Разбрах, че ме е търсил да ме бие (защото съм си го бил заслужил). Сега в понеделник ме заплащваха :
[3/13/2010 8:43:48 PM] той says: pomisli, popitai s1vestta si
[3/13/2010 8:43:53 PM] той says: i mojebi 6te razbere6
[3/13/2010 8:43:59 PM] тойsays: putko zadremala!
Та... не съм направил нищо, ако е за момичето - извиних се, което доведе до отговора : "почвай я сега, щото в понеделник ще стане лошо". Лесно ще викна някой, но ние сме на един етаж една до друга са ни стайте. Всеки ден си виждаме няма смисъл. Какво да правя с всичко това ? Извинения, че темата може да не е за тозе раздел...

ReachlessGirl
03-14-2010, 06:02
оф ебаси детските истории .. като толкова искат да те набият ги набий и ти .. :o Нямате ли си друга работаа, че сте тръгнали да се биете ебаси .. :-o

FantaMen
03-14-2010, 06:20
Много добре си го каза ReachlessGirl има и други начини за решаване на проблеми ... но явно ви е рано да ги научавате на вас децата...

buuu
03-14-2010, 06:45
бухалкитее :lol:

valdesbg
03-14-2010, 07:20
Ебаси дебилната история. Само си вадите акълите.

Ми човече ти класна нямаш ли си? Педагогически съветник? Психолог в училището?

Ring any bells?

Във всички останали случаи ще си губещия.

darkPaladin
03-14-2010, 07:23
Ебаси дебилната история. Само си вадите акълите.

Ми човече ти класна нямаш ли си? Педагогически съветник? Психолог в училището?

Ring any bells?

Във всички останали случаи ще си губещия.
Прав е няма срамно да кажеш,че си заплашван!

От опит обаче знам,че който много говори нищо не прави спокойно ;)

Take_That
03-14-2010, 10:31
Ама стеееее - какви са тези детски истории бе, боища, кавги?! Ако толкова много искаше да те набие, досега да го беше направил, работата е там, че и на него не му стиска.... НЕ му обръщавй внимание.

fenastz
03-14-2010, 11:30
На 20 години да бие теб - на 14 заради няк`ва 15-годишна пикла ?! Тоя е eбаси пyтката :?

Надявам се да имаш някой приятел, братовчед или по-голям брат, който да му разкаже играта. Ако не - бягай като истински мъж. Ако си бавен, опитай се да преговаряш, да се извиниш. Ако не помогне просто приеми болката като урок, че живота е гаден. :)