PDA

View Full Version : прсто не знам..



wasch0
03-14-2010, 07:31
Толкова съм объркана.. бяхме на рожден ден и пихме.. момчето, което обичам от много време също беше там.. всичко вървеше като по вода, докато моята "най-добра приятелка" отиде при него и започнаха да се целуват с език (аз съм в другата стая перз това време) и отивам и той каза не стана нарочно,не съм го искал.. а тя много добре знаеше колко го обичам :(

Да й простя ли? оправдава се с алкохола, но тя попринцип му се натиска..

Пък за него съм още по-объркана той се подиграва с мен, докато си има гадже, а аз глупачката му се вързвам :? Но беше толкова хубаво..той е толкова мил :?

darkPaladin
03-14-2010, 07:36
аз дори и мъртво пиян знам с кого ходя

anonimchetou
03-14-2010, 07:40
а вие с момчето заедно ли сте изобщо? мисля че и двамата не си заслужават и приятелката ти и момчето..

valdesbg
03-14-2010, 07:42
Алкохола не е оправдание за нищо. Той е просто повод да изразиш желанията си.

Така като гледам и тримата не сте стока. Забавлявайте се.

Nikneg
03-14-2010, 07:43
Разбрах следното:

"момчето, което обичам" "си има гадже"- "моята "най-добра приятелка""
за него съм още по-объркана
"той се подиграва с мен .".. той е толкова мил "


направо аз се обърках 8-) :shock:

Та какъв е проблема ?

valdesbg
03-14-2010, 07:51
Та какъв е проблема ?

Че я сърби, обаче няма кой да я почеше :D

BlueParadise
03-14-2010, 08:03
Алкохола не е оправдание за нищо. Той е просто повод да изразиш желанията си.

Точно ...

kalpazanka
03-14-2010, 08:05
Nikneg, има тънка нотка, че той й се подиграва в периодите, когато е "обвързан". Иначе в конкретната ситуация нейната най-добра приятелка се е целувала с него под влияние на алкохола уж /при положение, че е наясно с чувствата на авторката/.

Мнението ми по темата е да порастнете и тримата!

onestar
03-14-2010, 09:34
Тя не ти е "най-добра приятелка", а той не ти е "гадже". Зарежи ги.

nIkEnCeTy_bE
03-14-2010, 09:39
И това било приятелка ?! Изобщо не ти е приятелка, и не си залужава да я смяташ за такава. Не е заслужила доверието и обичта ти. А колкото до момчето, има си приятелка, ама купонче що да не пийне да опита с друга. Не си мисли, че има нещо м/у вас. Било е само за вечерта, зарежи го, не си залужава да се занимаваш и с него.

Take_That
03-14-2010, 10:18
Да й простя ли? оправдава се с алкохола, но тя попринцип му се натиска..

Пък за него съм още по-объркана той се подиграва с мен, докато си има гадже, а аз глупачката му се вързвам :? Но беше толкова хубаво..той е толкова мил :?

Не и прощавай. Алкохолът не е оправдание.

Нима искаш да си с човек, който ти се подиграва?! Бил мил - значи е мило да се целува с приятелката ти, докато си има гадже или пък да се целува с приятелката ти най-нагло пред теб, докато знае, че ти го харесва?! Ама, моля ти се!!!!

Извод: Зарязвай ги и двамата, не стават за нищо.

mim4ety_sara
03-14-2010, 10:31
Не ти е приятелка , а момчетоо го е направило нарочно,точно с твоята приятелка за да те дразни. Зарежи ги и двамата .

SmilezZz
03-14-2010, 10:38
Тази не ти е НИКАКВА "приятелка,и то най-добра"..
Най-добре е изобщо да не се занимаваш повече с нея...

А вие с момчето ходите ли или не ?
Но и аз съм на мнение да не се занимаваш и с него..Махни ги и двамата
- не заслужават обичта и доверието ти..

И следващия път внимавай при избора на "най-добра приятелка" и при избора на момче

justunique
03-14-2010, 10:43
аз дори и мъртво пиян знам с кого ходя
++ :D

Pa3yMeH
03-14-2010, 10:56
Разбрах следното:

"момчето, което обичам" "си има гадже"- "моята "най-добра приятелка""
за него съм още по-объркана
"той се подиграва с мен .".. той е толкова мил "


направо аз се обърках 8-) :shock:

Та какъв е проблема ?
Изкарваш нещата от контекста, човече.
А относно темата - момчето не е стока. И тва момиче го наричаш приятелка :?

igrata
03-14-2010, 11:36
аз дори и мъртво пиян знам с кого ходяАлкохола не оправдава нищо,а тоя си е имал гадже съвест има ли? :)

pagoschee
03-14-2010, 14:29
Това не е много готино,до няк'ва степен е ПРЕЦАКВАНЕ.Алкохола не е причината,а просто оправданието.Не й се сърди,но не й обръщай внимание,както преди.Просто си останете познати. :) Вярно,че за едно момче не си заслужава,но щом са намесени и чувства и то по-специални,нещата са вече в друга светлина.

vas4e3to0
03-14-2010, 16:41
Има ги и тези "приятели". За момчето не си струва да се бориш. Личи си, че е нагло колкото и "мило" да го описваш. С момичето съм сигурна, че ще може да се оправите. Всеки заслужава втори шанс, но.. Но не и момчето.. Щом се натиска с момичето и се целуват с ЕЗИК, а в тоя момент си има гадже, значи за нищо не става. ;) Пък даже и той не е изкарал ник'ви оправдания, че е пил или нещо подобно. Не може без да искаш, да се целуваш с някой.. ;)

SkylineDrift
03-14-2010, 21:37
аз дори и мъртво пиян знам с кого ходя


Т'ва е приказка...Кво ми се оправдават... :lol:

vodka_f
03-15-2010, 06:06
Времето лекува и дори сега да ти е гадно и обидно, ще ти мине ... Животът дава тежки уроци по-добре раничко да ги разберем...

gLypChenCee
03-15-2010, 08:06
Как ше и простиш бе ..

все едно да се изчукат и да ти кажат ; ох ама беше без да искам..

yuyuto
03-15-2010, 14:18
Бъди над тия неща, момиче.
Това са детски истории, минава се и през там, няма как. А ще отминат и ще се смееш някой ден.
Дръж се, не се оставай да ти се подиграват.
Ще дойде ден, ще намериш точния. Не е този очевидно.

sladur4etyYy
03-15-2010, 14:20
''най- добрата ти приятелка'' е долна курвичка, която направо ти се подиграва! остави я, не ти трябват хора като нея. а момчето... има си гадже, натиска се с твоя приятелка, закача се и на теб (доколкото разбрах) => не е стока и той! :wink:

BloomF
03-15-2010, 14:50
А си мислех, че мойте проблеми са идиотски! :D :D

vesito13
03-15-2010, 15:45
аз дори и мъртво пиян знам с кого ходяАлкохола не оправдава нищо