PDA

View Full Version : Дайте акъл че ми писна вече........



ab909nk
03-14-2010, 11:59
Абе хора знам, че може и да ми се смеете и се извинявам ако съм объркал раздела...ама имам естетически проблем и вече ми писна да се гледам така...Едното ми ухо е леко щръкнало и това вече много ме изнервя...Преди не обръщах внимание, ама сега както аз, така и всички околни го забелязват...С който седна да говоря очи в очи и забелязвам как погледа му се измества върху лявото ми ухо...Като седна пред някой пак и съм в гръб ми е притеснено, щото много си личи. отзад е най-зле....Иначе смятам, че съм симпатично момче и не се оплаквам от обожателки, но нямам самочувствие...Това да имаш самочувствие за външния вид разбрах, че е много хубаво нещо..Да излезеш на улицата и да вървиш с гордо вдигната глава и да се осмелиш да заговориш и най- яката мацка....еехх мечтая си за това...И една снимка не мога да си направя..Като си правя снимки за документи вземам там колкото ми трябват и другите направо ги късам...На снимка пак си личи това шибано ухо...Офф, знам че най-логично е да отида при пластичен хирург, ама засега поне не мога да си го позволя...иначе ако имам парите, отивам без да се замислям...Каквото и да говорим, външният вид на човека има знамение!!! Дали няма някакъв алтернативен вариант да го прибера това ухо малко? Накрая ще взема един нож и там дето стърчи ще си го резна и толкова....Мислел съм си за Каноколит да взема и да го залепя...Знам че е глупаво ама от отчаян човек какво да очакваш...Дайте някой съвет ама наистина сериозно питам и ще чакам за вашите отговори..Не го пожелавам на никой това да има комплекси за това как изглежда...Помагайте...Извин явайте ако съм Ви отегчил..

Abigoria
03-14-2010, 12:44
Освен пластичен хирург...

Пък и защо чак толкова се вживяваш? Всички имат недостатъци. Пък и няма симетрично човешко тяло. Винаги лявата и дясната страна на тялото ти са различни. На мен едното ми око е по- голямо от другото, и ми го натякват, обаче с течение на времето се научих да се обичам. Плюс тва никоя няма да те отреже, щото ухото ти стърчи :) Няма смисъл да се потискаш от такива неща. Има всякакви хора с недоизпипани неща по лицето си- я захапка, я нос, я скули, я нещо друго. Chill просто :)

ab909nk
03-14-2010, 15:30
Ти ме разбираш защото и ти имаш подобен проблем, ама има хора които наистина нямат недостатъци...Иска ми се да съм от тях.Аз ще продължа да мисля какво да правя и призовавам всеки да се погрижи за външния си вид, защото както вече казах външния вид има значение колкото и да го отричаме!!!

Yancheto
03-14-2010, 19:48
Ами, освен пластичен хирург, друг начин не знам. Ако толкова те дразни, пусни си косата дълга, ще закрива дефекта ти. Но както ти казаха, не вярвам на някой да му пречи това. :)

dirtyyy
03-15-2010, 06:58
Направи си примерно индъстриъл




http://quizilla.teennick.com/user_images/P/Punkchic32/1044228683_industrial.jpg

BlackWings
03-15-2010, 13:38
Не съм ползвала , и честно казано не съм и виждала , само съм чувала за някакви естетически лепенки за тази цел , в смисъл залепва се ушето от вътрешната страна за да се прибере. Може би се продават в аптеките , но признавам не съм запозната , само слухове. И това естествено е еднократно и временно.
Ако наистина ти се струва проблем , ако наистина те притеснява и не можеш да живееш с това като част от себе си , направи нещо за да си събереш средства за хирургия , или евентуално почакай докато има тази възможност.