PDA

View Full Version : flash player, youtube



liim0nka
03-14-2010, 13:24
още от началото признавам,че хич ме няма на тема компютри..и имам проблем,от известно време.Значи имам инсталиран някакъв си флаш плейър,мога да гледам клипчета във vbox,игрите онлайн, които се включват..обаче в youtube ми изписва ,че ми е нужен друг флаш плейър: . Има сайт, от който мога да си го изтегля (смисъл youtube предлага там като кликнеш) ,който изискват от youtube, обаче,когато го направя,тегля го..натискам инстал и ми се появява try again..натискам, нищо не става.Пробвала съм много пъти (не че знам какво съм правила толкова 8-) ) , баща ми също и пак не става.Някой има ли идея какво да направя?

Norty
03-14-2010, 13:29
Я ми дай името на плеяра, който ти иска ? :-o

doomkillerr
03-14-2010, 14:36
Да имам идея... Отваряш си "Control Panel"-a и от "Add/Remov Programs" си деинсталираш текущата версия на "Flash Player"-а... След това си сваляш най-новата версия от сайта на "Adobe" - http://get.adobe.com/flashplayer/, като можеш да махнеш отметката на "Free McAfee® Security Scan Plus (optional)" и щракнеш жълтия бутон "Agree and install now". След като се свали плеъра го инсталираш, като всяка една програма! През това време браузера ти трябва задължително да е затворен!

Успех от мен! :)

liim0nka
03-14-2010, 15:17
Много ти благодаря.Сега ще опитам