PDA

View Full Version : Как да постъпя!?!?!?



xxxxxx
03-14-2010, 13:36
Значи моята история е следната.Преди да тръгна със сегашното си гадне тя харесваше моят "най-добър приятел",но след това уж спря да го харесва,влюби се в мен и тръгнахме.Но месец след като тръгнахме той реши,че пак я харесва и една вечер и се натискал,но тя не ми каза а аз разбрах от други хора и понеже съм много ревнив и вдигах скандал и я зарязах,а и освен това тя беше решила че пак го харесва.Но след известно време пак се събрхаме и преди няколко дни моят "Най-добър приятел" отново започна да и се натиска,но този път ги видях и тя се дръпна,а аз естествено се скарах с него.Тя повтаря постоянно,че много ме обича,но аз взех да се замислям дали тя отново няма да реши,че го харесва,а той ми зяви в очите,че я харесва.Та въпросът ми е дали да я зарежа,защото ревността ме изяжда от вътре или ди изчакам да видя как ще се развият нещата,но не искам да я оставям тя да ме къса,или да постъпя по някакъв друг начин.Моля дайте ми съвети!!!

Kukumqvka
03-14-2010, 13:38
Как я търпиш ? Остави я.

Lincheto
03-14-2010, 13:45
Доста е объркана. Поговорете за това на къде отива връзката ви.

TheGirlNextDoor
03-14-2010, 13:47
явно не знае какво иска..говори с нея и след разговора вече реши дали има смисъл да сте заедно..да си тровиш нервите заради някаква пикла няма смис :)

xxxxxx
03-14-2010, 13:51
Говорих,но тя твърди,че много ме обичала и не изпитвала нищо към него.А и както казах когато той тръгна да и се натиска тя се дръпна.По-скоро първо той и говореше нещо и тя стоеше и го слушаше,но когато посегна да я целува тя се дръпна.Не знам просто много съм объркан :shock:

TheGirlNextDoor
03-14-2010, 13:55
тва въпросното момче,като ти е приятел кво прай курвенски номера..разбери се 1во с него после виж и с момиче как ще продължат нещата

xxxxxx
03-14-2010, 13:57
тва въпросното момче,като ти е приятел кво прай курвенски номера..разбери се 1во с него после виж и с момиче как ще продължат нещата
Ами аз говорих с него и човекът ми каза право в очитече я харесва,но заради мен нямало да направи нищо :razz: Но въпросът е че той тези неща ги върши само когато се напие :shock:

Take_That
03-14-2010, 14:10
Дай време на себе и на нея да се изясните първо със самите себе си, а след това един с друг

pagoschee
03-14-2010, 14:22
Постъпи така,както мислиш,че е най-разумно.Според мен не бива да прибързваш,виж как ще се развият нещата,но ако започнеш отново да забелязваш нещо от сорта на ''изневяра'' постъпи както трябва. =;

xxxxxx
03-14-2010, 15:10
Постъпи така,както мислиш,че е най-разумно.Според мен не бива да прибързваш,виж как ще се развият нещата,но ако започнеш отново да забелязваш нещо от сорта на ''изневяра'' постъпи както трябва. =;И аз мисля да постъпя така,но първо ще говоря с нея.Но пак казвам,че големият проблем е ревността :-x

xxxxxx
03-14-2010, 15:31
А и има още нещо.Когато ги видях говорих с 2-мата поотделно-той ми вика тя дойде при мен,а тя ми вика той дойде при мен и не знам на кой да вярвам,но съм по-склонен да вярвам на нея

TheGirlNextDoor
03-14-2010, 15:33
закво вместо да ги оставяш да те разиграват не им биеш дуспата и на двамата...

xxxxxx
03-14-2010, 15:36
закво вместо да ги оставяш да те разиграват не им биеш дуспата и на двамата...
Ами той е много лесен,ами на нея ми ем лако трудно.Не че не могарно след това поне 1-2 седмици няма да съм на себе си :)

Sa6eks
03-14-2010, 15:53
Братко, ако си я еб*ал Зарезвай я, пиши я като бройка кво толкоз..

GossipGirl89
03-14-2010, 15:56
Нито гаджето ти е гадже, нито приятеля - приятел. Първо за него - ако ти беше истински най-добър приятел едва ли някога ще постъпи по такъв начин и ще забива гаджетата ти... Колкото до нея - кифла, която не знае какво иска или по-скоро иска "колкото повече, толкова повече" :) Един път се е натискала с него и дори не ти е признала - сам си прави изводите колко те "обича" тогава... Втори път пак са щяли да се натискат, но след като те е видяла се е дръпнала - нормално, всеки би се дръпнал в такава ситуация :D Съветвам те да ги зарежеш и двамата - няма да си на себе си 1-2 седмици, но след това ще се оправиш и ще си намериш свястна девойка за приятелка :) А пък колкото до момчето - такива приятели под път и над път... не ти трябват.

hopekiller
03-14-2010, 16:04
Надживей гордостта, като за начало. А, дали трябва да я зарежеш само ти можеш да намериш отговора. Ако я обичаш, прости и, зарежи "приятеля ти", не нея, а ако имаш просто временно влечение към нея, няма за какво да ти побелява главицата.

xxxxxx
03-14-2010, 19:04
Ммммм и аз нз кво да правя много съм объркан....обаче и тя много ме ревнува и за тва си мисля,че може би ме обича....

П.П.Гледам,че valdesbg дава много добри мненя и ще съм много благодарен,ако ми даде съвет

Take_That
03-14-2010, 20:41
Ммммм и аз нз кво да правя много съм объркан....обаче и тя много ме ревнува и за тва си мисля,че може би ме обича....


Това, че те ревнува, не означава, че е лудо влюбена в теб ...

xxxxxx
03-14-2010, 20:58
Ммммм и аз нз кво да правя много съм объркан....обаче и тя много ме ревнува и за тва си мисля,че може би ме обича....


Това, че те ревнува, не означава, че е лудо влюбена в теб ...Не знам......ти ако не си влюбена в някой би ли го ревнувала

yuyuto
03-15-2010, 14:01
Абе не ми се обиждай, ама много детски звучи тая история. След като видиш, че постоянно ти играят номера тия двамата, просто не се занимавай с тях повече, какви са тия с мен е, ама харесва нега, ама после реши, че мен харесва, ама после пак взе да го харесва, а пък той ту я харесва, ту не.
Айде, стигни се, дръж се като голямо момче и бъди над тия неща.

sladur4etyYy
03-15-2010, 14:12
Ммммм и аз нз кво да правя много съм объркан....обаче и тя много ме ревнува и за тва си мисля,че може би ме обича....


Това, че те ревнува, не означава, че е лудо влюбена в теб ...Не знам......ти ако не си влюбена в някой би ли го ревнувала

разбира се. няма кво да се лъжем- собственическото чувство е нещо, което е възможно да се обърка с привързаност или дори влюбване, но има голяма разлика. а и нали знаеш, че хората, които изневеряват на половинките си, могат да бъдат изключително ревниви, защото се знаят какво правят те самите с ''чуждите'' и не искат гаджетата им да им въртят същите номерца ;]

vesito13
03-15-2010, 15:16
Ми тя си играе и с двамата. Ходи с теб, но защо да не си прави кефа и с още някой друг, пък намерила даже и най-добрия ти приятел за тая история. Малко к**венска работа се получава. Няма такова нещо, като днес харесвам теб, утре него, после отново и отново... Не ти трябва връзка с такова момиче, просто няма смисъл. А колкото до приятеля, замисли се малко и за него :?

xxxxxx
03-15-2010, 15:46
Благодаря на всички за съветите :)

loliii
03-15-2010, 15:52
Абееее... ако си мислиш, че момичетата не сме загорели и не си падаме по всички - грешиш. На едно момиче, колкото и да го крие, й става много приятно, когато някой й обръща внимание и й се натиска /или я тормози дори/, дори да е пълен мухльо и нехранимайко. Особено, когато те са се харесвали /или са ходили, забравих вече/ е нормално да има няква тръпка. Това обаче не значи, че не те харесва и не значи, че смята да те къса. Не забравяй, че всеки си има някви страсти. Ти да не би не си заглеждал друга!?а? :D А относно приятеля ти, ти сам го сложи в кавички, точно защото не ти е хич приятел. Твоето си е твое и трябва да му го припомниш. ;]]

xxxxxx
03-15-2010, 17:15
Абееее... ако си мислиш, че момичетата не сме загорели и не си падаме по всички - грешиш. На едно момиче, колкото и да го крие, й става много приятно, когато някой й обръща внимание и й се натиска /или я тормози дори/, дори да е пълен мухльо и нехранимайко. Особено, когато те са се харесвали /или са ходили, забравих вече/ е нормално да има няква тръпка. Това обаче не значи, че не те харесва и не значи, че смята да те къса. Не забравяй, че всеки си има някви страсти. Ти да не би не си заглеждал друга!?а? :D А относно приятеля ти, ти сам го сложи в кавички, точно защото не ти е хич приятел. Твоето си е твое и трябва да му го припомниш. ;]] Постоянно му го припомням,но човека като се напие не знае какво прави и тва е :)

maistorluk
03-15-2010, 17:30
Значи моята история е следната.Преди да тръгна със сегашното си гадне тя харесваше моят "най-добър приятел",но след това уж спря да го харесва,влюби се в мен и тръгнахме.Но месец след като тръгнахме той реши,че пак я харесва и една вечер и се натискал,но тя не ми каза а аз разбрах от други хора и понеже съм много ревнив и вдигах скандал и я зарязах,а и освен това тя беше решила че пак го харесва.Но след известно време пак се събрхаме и преди няколко дни моят "Най-добър приятел" отново започна да и се натиска,но този път ги видях и тя се дръпна,а аз естествено се скарах с него.Тя повтаря постоянно,че много ме обича,но аз взех да се замислям дали тя отново няма да реши,че го харесва,а той ми зяви в очите,че я харесва.Та въпросът ми е дали да я зарежа,защото ревността ме изяжда от вътре или ди изчакам да видя как ще се развият нещата,но не искам да я оставям тя да ме къса,или да постъпя по някакъв друг начин.Моля дайте ми съвети!!!

Скъсай му гъза от бой на тоя твой "приятел". Ко щи са натиска с гаджето. Аре тегли му една българска, пречукай го па да видим дали ще се доближи до нея пак.

xxxxxx
03-23-2010, 20:16
Благодаря на всички за съветите!!!!Прави бяхте<че е кифла,кояно не знае кфо иска!!!!Сега се появи и още едн,който тя хареса и аз викам да я зарежа преди тя да го е направила!!!!!Благодаря още веднъж за съветите

gLypChenCee
03-24-2010, 05:49
От двата стола на земята..

Остави я. Сама ще осъзнае грешките си.

fenastz
03-24-2010, 10:08
Кажи му, че ако още един път й се натисне, ще му сучупиш носа.