PDA

View Full Version : Дайте съвет какво да правя с тая гад



garret
03-14-2010, 15:46
Ходих с едно момиче,разделихме се,аз правих опити да се съберем, тя се гавреше с мен.Преди няколко дена и казах,че не искам да говоря повече с нея,заради лъжите и отношението и(искаше да си останем приятели ,но ме ядосваше яко).В последните няколко дена прави всичко възможно да ме дразни.
Дайте съвет какво да я правя,засега се опитвам да я игнорирам,но нервите ми не издържат,а ме обземат много сериозни желания да я изкормя,да боядисам асфалта с мозъка и и т.н

Уточнение: Това какво искам да направя го написах с цел да се разбере колко яко ме изнервя,а не защото ще го направя.Никога в живота си не съм ударил момиче!

nIkEnCeTy_bE
03-14-2010, 15:53
Кажи и всичко, кажи и че те дразни, че всичко е свършило. Да не те дразни, да не се прави, че не се интересуваш вече от нея. Ако не разбере от дума, блока и толкова. Няма да си тровиш нервите с нея я.

L0ST
03-14-2010, 15:55
Ами дръпнии един бой и ще и мине!

Кви са тея глупави теми бе, майче някои е прекалил с хорорите, кви са тея идиотщини като "ще я изкормя" и т.н. .

Ами момиче е, нито можеш да я набиеш (ти можеш, но не е редно). Можеш да се опиташ да говориш с нея, а ако не те слуша, няма какво да направиш, сори.

SmilezZz
03-14-2010, 16:01
Кажи й всичко - право в очите й..Кажи й,че постъпките й те дразнят прекалено много..Просто си поговорете..
Но в никакъв случай не прибягвай към бой..С боя няма да решиш нищо + това тя е момиче..Дори и да е заслужена,никога не прибягвай към боя

garret
03-14-2010, 16:10
Мерси за съветите.Ще говоря с нея.

ключ или триене.