PDA

View Full Version : Преса



pamii
03-14-2010, 16:58
Ще давам по същество ..:
На 12 съм ( почти 13) и много често си изправям косата. Да кажем 3-4 пъти в седмицата. Не я изправям цялата, само да не ми седи много бухнала и краищата си. Проблема е, че майка ми ми забранява да си използвам пресата, защото докато стана на 18 ще съм останела без коса. Не знам какво да правя ?! Какво да използвам за да не си горя косата по този начин.. някукув продукт или какво? Не мога повече с мойта коса.. супер много ме дразни. Не е коъзнае колко гъста, но понякога бухва леко и краищата ми се накъдрят .. Ужасно е ;xx Какво да използвам ..?
:( :-# Или как да си задържам косата повече време права ??
:-) :-)

pErFeKt_GiRl
03-14-2010, 17:03
има разни маски за след къпане или повреме на къпане за изправяне на косата.аз имах на нивея не ми помогна кой знай колко,но всяка коса е различна или също така има лосиони с които се пръска косата за да не изгаря по време на изправяне.Утиди в някой козметичен магазин и попитай те ще те опътят.Също така мого зависи и пресата ти каква е :)

titinkaa
03-14-2010, 17:19
Майка ти е права,а колкото до някакъв продукт лично не мога да препоръчам щото не ползвам,ама иди в някой по голям козметичен магазин и питай :) :-) :P

teenems
03-14-2010, 17:35
Еми тогава започни да си я правиш на прически.
Плитки ,опашки ,с шнолка,ролки :)

pamii
03-14-2010, 17:47
Еми тогава започни да си я правиш на прически.
Плитки ,опашки ,с шнолка,ролки :)

Да, ама на мен адски много ми отива права .. Ще си купя (ако успея да събера ;дд) професионална преса, знам че те горят по малко косата от обикновените, и преди я използвам ще си слагам някукув продукт .. А и така се надявам да нямам проблеми с майка ми..
:)